Rendőrök vitték el a győri kórház több orvosát és asszisztensét
Rendőrök vitték el pénteken a győri kórház több orvosát és asszisztensét. Azzal gyanúsítják őket, hogy hálapénzt fogadtak el.
A Győr-Moson-Sopron Vármegyei Rendőr-főkapitányság pénteki közleményében azt írja, hogy
és miután átkutatták a rendelőket a rendőr-főkapitányságra előállították, és gyanúsítottként hallgatták ki őket.
A Nemzeti Védelmi Szolgálat feljelentése alapján üzletszerűen elkövetett vesztegetés elfogadásának megalapozott gyanúja miatt folytatnak büntetőeljárást.