Négyes karambol történt, hatan megsérültek az M19-esen Győrszentivánnál
Négy gépjármű ütközött össze az M19-es autóúton, Győrszentiván külterületén az M1-es felhajtó előtt hétfő reggel - írja Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság.
őket a mentők kórházba vitték.

Az érintett helyszínen a szemle és a műszaki mentés ideje alatt - rendőri irányítás mellett - a forgalom a leállósávon haladhat.
Az esetről további képeket a baleset-info.hu oldalán találsz.