Márki-Zay-interjúval a címoldalon indul újra a Magyar Nemzet
A Magyar Hang néven indul újra a Magyar Nemzet, aminek nulladik számát a keddi kormányellenes tüntetésen terjesztik majd - írja a 24.hu.
György Zsombor, a bezárt Magyar Nemzet utolsó főszerkesztő-helyettese, az induló lap leendő főszerkesztője már korábban megerősítette, hogy május 8-án, az új kormány megalakulásának napján jelenik meg a nulladik szám. A hírek szerint a lap első száma még szamizdat jellegű kiadvány lesz, később hetilapként tervezik a megjelenést.
A nulladik szám egy Márki-Zay Péter-interjúval indít, és ilyen megjelenéssel:
Front page of #MagyarHang, the weekly started by some former employees of the closed #Hungarian daily #MagyarNemzet. 0. edition will be sold tomorrow on anti-government demonstration. pic.twitter.com/HxrrV74VZm
— Bence Földi (@BenFoldi) May 7, 2018