Leszaggatta a szélvihar a vadonatúj MTK-stadion tetejét
A 7,5 milliárd forintos beruházásból megújult, 2016-ban átadott Hungária körúti MTK-stadiont a vasárnapi vihar úgy megviselte, hogy az aktuális MTK-Mosonmagyaróvár NB 2-es meccs alatt nemcsak rendesen állt a víz az egyébként fedett pályán, de a tetőt is megkezdte a nagy erejű szél.


A piros rész mutatja, hogy nagyjából meddig esett be az eső
Úgy tűnik, a több új stadionnál felhasznált ponyvatető nem bírja a rossz időt, hiszen már a szintén új debreceni stadion vendégszektora fölött is kiszakadt a textil. Ilyen ponyvatető került a friss szombathelyi arénára is. Jó tetőfajta ez, csak a szelet nem bírja, illetve az eső távoltartására alkalmatlan, mert az beesik alá, ha szél van, az utolsó sorokig - írta a 444.hu