Leállították a tüntetők miatt a 6-os villamost
Szombaton 10 órakor kezdtek gyülekezni a tüntetők Budapesten a Jászai Mari téren. A demonstrálók a "rabszolgatörvény" ellen tiltakoznak. A szakszervezetek által szervezett megmozdulást eredetileg a Kossuth térre hirdették meg, de azt a rendőrök egy védett személyre hivatkozva lezárták.
A tömeg ezért az Alkotmány utcába tart, ahol 11 óra után beszédeket mondanak. A vonulók közül többen leállították a 6-os villamost - írta a Zoom. Varju László, a Demokratikus Koalíció képviselője a Zoom.hu-nak elmondta, hogy ilyen akciók még lehetnek a nap folyamán, mert azt szeretnék, hogy minél többen ideérjenek az eseményre. Sokan ugyanis az új helyszín miatt tanácstalanok.
A villamosforgalom azóta újraindult, most a sínek mellett vonul a tömeg.
Ez történt eddig képekben:
A tömeg gyülekezett a Jászai Mari téren, majd megindult az új helyszín, az Alkotmány utca felé.









