Kiderült, miért ölt az igazgatóra késsel támadó E.ON-os sofőr
Ahogy korábban mi is megírtuk, meghalt egy férfi egy győri munkahelyi verekedésben csütörtökön. Egy üzem telephelyén alakult ki szóváltás egy 43 és egy 54 éves férfi között. Összeverekedtek, a dulakodás során az 54 éves férfi egy késsel megszúrta vitapartnerét, utána viszont kiesett az iroda ablakán, és meghalt. Később a megszúrt férfi is életét vesztette.
A Ripost azt írja, hogy a zavarodott munkás már jó ideje dolgozott a cégnél sofőrként, azonban az incidens előtt nem sokkal kirúgták.
Azt is kiderült, hogy miért:
nemrég lopáson kapták, a kocsikból csapolt le benzint, ezért rúgták ki.
A gyilkosság napján a papírjaival ment vissza a telephelyre, valószínűleg emiatt nem volt gyanús a portásnak sem.