Holttestet találtak egy félretolt vonat vécéjében Budapesten
Augusztus 21-én, a Nyugati pályaudvari tárolóvágányra kitolt Fecske típusú vonaton a vonat ellenőrzésekor egy holttestet találtak az egyik wc-ben, írta meg az Indexnek egyik olvasójuk.
A portál a MÁV-ot is megkereste, akik megerősítették a hírt és elmondták: a haláleset okát ők sem tudják.
Mindössze annyit tudni, hogy valószínűleg természetes halállal hunyt el az illető, ugyanis belülről volt bezárva az ajtó. Állítólag miután magára zárta a mosdóajtót, rosszul lett.