Gázpisztollyal lövöldözött egy férfi Kispesten
Gázfegyverrel lőtt egy férfi Budapesten, a XIX. kerületi Kossuth téren szerdán, egy kispesti járőr a helyszínen elfogta - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon.
Azt írták, hogy
A rendőr elővette szolgálati fegyverét és felszólította a fegyveres férfit, tegye le a pisztolyát, majd miután ennek az elkövető eleget tett, megbilincselte.
A rendőrség tájékoztatása szerint a helyszínen kiderült, hogy a férfinél gázfegyver volt; senki nem sérült meg. A lövéseket leadó férfit a rendőrök előállították, fegyverét lefoglalták - tették hozzá.