El akarták vinni hajnalban a rendőrök a 62 éves férfit, de meghalt az intézkedés közben
Kedd hajnalban el akartak vinni a rendőrök egy táti férfit, az intézkedés közben meghalt - írja a police.hu.
A 62 éves férfit igazságügyi elmeszakértői vizsgálatra akarták elvinni a rendőrök saját otthonából hajnali negyed 6-kor, azonban az a férfi rosszul lett, eszméletét vesztette és leállt a légzése.
A rendőrök azonnal megkezdték a férfi újraélesztését, de nem jártak sikerrel. A kiérkező mentők sem tudták megmenteni az életét, negyed 7-kor életét vesztette.
Halálának okát igazságügyi orvosszakértők boncolás során állapítják meg. A haláleset körülményeit még vizsgálják.