Horror: Háromhetes babát harapott meg egy pitbull, a gyerek belehalt
Szörnyűségről ír a Daily Mail: Michiganben egy háromhetes babát széttépett egy pitbull. Összesen három kutya volt, akikkel 5 percre maradt egyedül a gyermek, de az egyik azonnal rávetette magát, és megharapta a fejét. A kislány anyukája ezalatt a verandán volt. A kétéves állatot véres szájjal találták meg a kicsi mellett. A csecsemőt azonnal kórházba vitték és megműtötték, de másnap meghalt.
A kutyákat karanténba szállították.
Terry Dixon őrmester hangsúlyozta: ha egy védtelen kisgyermek van a családban, akkor soha, egyetlen percre sem szabad magára hagyni, mindig kell lennie mellette egy felnőttnek.

A kisbaba, Susannah Jean Murray

Az édesanya, Michelle Murray


A kutyák. Képek: Facebook