Bombariadó van a Pécsi Tudományegyetemen, több száz embernek kellett elhagyni az épülettömböt
Több száz hallgatónak és oktatónak kellett elhagynia a Pécsi Tudományegyetem Rákóczi úti épülettömbjét bombariadó miatt - írja a Pécs Aktuál.
A Közgazdaságtudományi és a Jogi Kar épületénél tucatnyi rendőrautó áll, odabent pedig már dolgoznak az egyenruhások, robbanószer után kutatva átvizsgálják a helyszínt.
Mivel most zajlik a Pécsi Pénzügyi Napok neves előadókkal, sokan tartózkodtak az épülettömbben, ők most kint az utcán várják a fejleményeket.
A Vasvári Pál utcát lezárták, csak gyalogosan lehet megközelíteni az intézményt - írja a lap.