9 hónapos kisbabát mentettek ki egy felforrósodott autóból
Átforrósodott autóból mentettek ki egy 9 hónapos kisbabát szombaton Siófokon - írja a Police.hu.
A rendőröket a külföldi szülők riasztották, akik véletlenül zárták a csöppséget az autóba egy siófoki üzletház mélygarázsában. Mivel a az indítókulcs a kocsiban maradt, és az autót nem lehetett kívülről kinyitni,
a helyszínre érkező rendőröknek be kellett törniük a szélvédőt, hogy kiszabadíthassák a láthatóan megviselt kisbabát.
A nagy forróság miatt a rendőrök a szülőkkel együtt kórházba vitték a csecsemőt, ahol az orvosok megvizsgálták, és megállapították, hogy szerencsére nem esett baja.
Címképünk illusztráció. Forrás: Pixabay