Újra kellett éleszteni egy fiút egy Hajdú-Bihar megyei középiskolában
A Blikk információi szerint csütörtökön délelőtt, bemelegítés közben esett össze egy 18 év körüli fiú egy Hajdú-Bihar megyei középiskolában.
A tanárok azonnal mentőt hívtak, majd telefonos segítséggel megkezdték az újraélesztést, melyet a végül a mentők vettek át tőlük.
Többszöri defibrillálás után, fél óra elteltével sikerült stabilizálni a diák szívműködését,
akit végül kórházba szállítottak - derült ki az Országos Mentőszolgálat Facebook-bejegyzéséből.