Szelfizés közben esett ki az erkélyről, és meghalt a 15 éves lány
Szörnyű baleset történt az erdélyi Nagyszebenben szerda este.
Egy 15 éves lány meghalt, amikor kizuhant egy tömbházlakás kilencedik emeleti erkélyéről. A hivatalos források szerint a lány hét barátjával közösen
egy szelfit szeretett volna készíteni, amikor a baleset történt.
A Szeben Megyei Rendőrség szóvivője, Elena Welter szerint vizsgálatot indítottak az ügyben, de eddig minden arra utal, hogy balesetről van szó: az erkély korlátja törhetett el, amikor a lány nekidőlt.
A fiatal lány kilenc emeletet zuhant. A kiérkező mentők már csak a halálát tudták megállapítani.
Címképünk illusztráció. Forrás: Wikipedia