Két tűzoltó halt meg, amikor lezuhant egy rendőrségi helikopter Eperjesen
Gyakorlórepülés közben történt tragédia Szlovákiában. Két tűzoltó halt meg, amikor lezuhant egy rendőrségi helikopter Eperjesen szerdán. Két rendőr is volt a helikopteren, de ők túlélték a balesetet - írta a bumm.sk.
A helikopter 200 méterre a felszállás helyszínétől zuhant le, mintegy 100 méteres magasságból.


Fotók: a szlovák rendőrség Facebook-oldala
Bugár Béla Híd-elnök javaslatára egyperces néma csenddel emlékeztek meg a baleset áldozatairól a szlovákiai parlamenti képviselők.
A két sérültet az eperjesi kórházba szállították, állapotuk stabil.