Hatvan embert rúgtak ki a Mandinertől, Kohán Mátyás szerint voltak, akik megérdemelték
A Mandiner rovatvezető-helyettese egy publicisztikában erősítette meg a mintegy 60 fős leépítést. Írásában három csoportba sorolta a távozókat, akik közül némelyekről azt írta „vérzik értük a szíve”, másokról azt, örül a távozásuknak.