MÚLT
Szinte hihetetlen, de még az 1950-es években is lovaskocsival hordták el a szemetet. A 60-as évekig pedig a hidakon is áthajthattak lovaskocsival, amik jeget, szódát vagy éppen sört szállítottak.
Népszerű
Ajánljuk