HÍREK
Az új kormány második ülésen döntés született arról, hogy mostantól nem közlekedhet minden kormánytag a megkülönböztető jelzéssel. A cél az, hogy a kékvillogó ne státuszszimbólum legyen.
Népszerű
Ajánljuk