HÍREK
A Miniszterelnökséget vezető miniszter először kapott szót a parlamentben, miután a fideszes Panyi Miklós képviselő azonnali kérdést intézett hozzá. A miniszter válaszában az elmúlt 16 év kormányzásának felelősségét firtatta, bocsánatkérésre szólítva fel a volt kormánypártot.
HÍREK
A miniszterelnök szerint a politikusoknak szolgálatként kell tekinteniük a munkájukra, és kijelentette, hogy „minden magyar embernek joga van ahhoz, hogy a képviselői őt szolgálják”. A képviselőknek azt üzente: „közös jelszavunk legyen az önmérséklet”.
HÍREK
A fideszes Kovács Zsolt és Kubatov Gábor, valamint a jobbikos Szabó Hajnalka egyáltalán nem kért szót a most záruló ciklusban. A rekorder a KDNP-s államtitkár, Rétvári Bence, aki 847 alkalommal szólalt fel.
HÍREK
Véletlenül benyomva maradt Gelencsér Ferenc mikrofonja. Orbán nem is hagyta ki, hogy odaszúrjon egyet az ellenzéki képviselőnek.
Népszerű
Ajánljuk