HÍREK
A győri alpolgármester bejelentése szerint a NAV hivatalosan nyomozást indított a győri és környéki NKA-támogatások ügyében, miután feljelentést tett. A gyanú szerint 105 millió forint közpénz jutott olyan, Juhász Balázshoz köthető egyesületekhez, amelyek semmilyen tevékenységet nem végeztek.
Népszerű
Ajánljuk