HÍREK
A Telekomnál és a Yettelnél július 1-jétől, a One-nál szeptember 1-jétől lép életbe a 4,4 százalékos díjemelés, és a 2026 előtti szerződéseket érinti. Az első, már emelt díjakat tartalmazó számlákat az ügyfelek augusztusban kapják meg.
HÍREK
A helyes kifejezés a díjkorrekció, és erre a törvény is lehetőséget ad nekik. Emelkedtek az energia- és a bérköltségek az infláció miatt.
Népszerű
Ajánljuk