SZTÁRVILÁG
A Rovatból

Tragikusan fiatalon vesztette el a szüleit Vincze Lilla

Édesanyja egy évvel édesapja után halt meg, később a nagymamáját is elvesztette. Szerencsére viszont a testvérével ott voltak egymásnak.


Vincze Lilla a Ridikülben vendégeskedett, ahol a szülei korai elvesztéséről beszélt. Mint mondta, általában nem szokta szóba hozni ezt a témát, szándékosan helyezte a háttérbe - számolt be róla a Blikk.

"A szüleimmel töltött idő nagyon meghatározó volt számomra, a testvéremmel annyi szeretetet kaptunk tőlük, amely erős útravalóul szolgált az életben" - mesélte az énekesnő.

11 éves volt, amikor édesapja meghalt, autóbalesetben, 40 éves korában.

"A halála előtti napon, az utolsó együtt töltött estén úgy jöttünk haza a nagyszülőktől pénteken, hogy néztük a csillagokat, és arról beszélgettünk, mikor megyünk majd együtt repülni, kirándulni" - mondta az utolsó közös estéjükről.

Édesanyja nem tudta feldolgozni férje elvesztését, egy évre rá ő is meghalt.

Innentől az anyai nagyanyja gondoskodott róla és a testvéréről, de pár évvel később őt is elvesztették. Eddigre viszont a bátyja 19 éves volt, elég idős ahhoz, hogy gondoskodni tudjon a 16 éves húgáról.

"A bátyám a példaképem, az erőm. Ha nincs testvérem, nem biztos, hogy Magyarországon vagyok"

- mondta a Napoleon Boulevard egykori énekesnője.

A teljes beszélgetést itt lehet megnézni.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Népszerű
Ajánljuk
Címlapról ajánljuk


SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Erős Antónia és Szellő István élő adásban szúrtak oda a pihenőre vonuló Marsi Anikóéknak
Az RTL Híradó műsorvezetői egy rövid, de beszédes párbeszédet folytattak a hétfő esti adás végén. Erős Antónia arról kérdezte kollégáját, nem megy-e pihenni.
DP - szmo.hu
2026. április 21.



Hétfő este az RTL Híradó stúdiójában egy rövid, de beszédes párbeszéd hangzott el Erős Antónia és Szellő István között, amit sokan a TV2 „pihenőre vonuló” híradósainak, Marsi Anikónak és Gönczi Gábornak szóló üzenetként értelmeztek.

Szellő István a következőképp fordult Erős Antóniához: „Nagyon intenzív időszakot tudhatunk magunk mögött, te most pár napig nem is voltál”.

Erre Erős Antónia így válaszolt, majd kérdezett vissza: „Hát, igen, nagyon-nagyon fárasztó volt, meg nagyon-nagyon érdekes is. Amúgy egyébként csak beteg voltam.

De te nem mész pihenni?”

„Csak ahogy eddig is ”– jött Szellő István rövid felelete.

A párbeszédet végül azzal zárták: „Akkor viszont: továbbra is mondjuk a híreket!”

A jelenetet az alábbi videóban láthatod:

Múlt héten derült ki, hogy menesztették a TV2 hírigazgatóját, Szalai Vivient, majd pénteken kiderült, Gönczi Gábor és Marsi Anikó, a Tények két arca is pihenőre megy. Marsi Anikó később megerősítette, hogy a szünet nem végleges.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk
SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Két mentor is otthagyja az X-Faktort, Valkusz Milán és Tóth Andi sem folytatja
Bejelentették, hogy nem vállalnak szerepet az RTL tehetségkutatójának következő évadában. Döntésük azért is érdekes, mert az elmúlt két évadot éppen az ő versenyzőik nyerték meg.
M.M. / Fotó: RTL - szmo.hu
2026. április 20.



Két meghatározó mentor, Valkusz Milán és Tóth Andi sem tér vissza az X-Faktor idei évadába. A VALMAR énekese a csatorna műsorában beszélt a döntéséről.

„Jelenleg itt vagyok Barcelonában, hamarosan viszont hazatérek, de sajnos az X-Faktor idei mentorgárdájában nem fogok szerepelni. A mentortársaimnak, az egész szerkesztőségnek és a versenyzőknek a legjobbat kívánom! Kívánom, hogy csináljanak hibátlan dalokat, és tartsanak össze, ne vitatkozzanak!”

Valkusz a zenei terveiről is beszélt. „Ennek fényében idén sokat fogunk ülni a stúdióban Petivel és az új projekttel, amit úgy hívnak, hogy Lucid. Ez egy ilyen zongorás-vokális-performanszos DJ-formáció, amire már gyártottunk zenéket, és alig várjuk, hogy ezeket hallhassátok.”

A váltás azért is jelentős, mert az utóbbi két évadot éppen a most távozó mentorok versenyzői nyerték meg.

Valkusz Milán mentoráltja, Fehér Krisztián 2024-ben, míg Tóth Andi mentoráltja, Belano tavaly győzött.

Tóth Andi azzal indokolta döntését, hogy a csúcson kell abbahagyni.

A két távozó mentorral a 2024-ben és 2025-ben is stabil felállású zsűri bomlik meg. Az RTL egyelőre nem közölt információt a csapat másik két tagja, Majka és Gáspár Laci sorsáról. A teljes új mentorgárdát csütörtökön, a Fókusz adásában mutatják be.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk

SZTÁRVILÁG
A Rovatból
A választás után eltűnt Gáspár Evelin, azóta nem posztolt semmit sehová
A december óta Szijjártó Péter munkatársaként dolgozó sajtóreferens utoljára április 12-én osztott meg egy videót a közösségi oldalain, amely a Fidesz kampányzáró eseményeiről szólt. A kárörvendő kommentek azóta záporoznak a legutóbbi posztjára.


"Nagy a csend!" – egyre több ilyen és ehhez hasonló hozzászólás érkezik Gáspár Evelin korábban oly aktív médiafelületeire. Az Instagramon is záporoznak a kérdések, ugyanis Gáspár Győző lánya a parlamenti választások óta teljes némaságba burkolózott.

A december óta Szijjártó Péter munkatársaként dolgozó sajtóreferens a választás napján, április 12-én tette közzé utolsó bejegyzését a közösségi felületein, azóta semmilyen aktivitást nem mutat.

Legutóbbi Instagram-posztjában Gáspár Evelin a Fidesz kampányzáró rendezvényéről készített egy hosszabb videót, amelyben a leköszönő miniszterelnökön túl Szijjártó Péter is többször feltűnik. A Fidesszel szimpatizáló hírességek érkezését is láthatjuk, felbukkan Curtis és Szikora Róbert, a színpadon pedig Radics Gigi énekel. Zúg a „Viktor, Viktor!, lengenek a zászlók, az eredmény pedig nemsokára közeleg. Ugyanezt a videót posztolta a Tiktok-oldalára is, amely szintén nem frissült április 12. óta.

A kárörvendő kommentek viszont elárasztották a közösségi felületeit:

„Köszi a munkádat, nagyban hozzájárultál a TISZA győzelméhez” – írta TikTokon egy hozzászóló. Más is hasonlóan vélekedett: „Köszönjük, hogy hozzájárultál a kétharmadhoz! Nem hittem volna, hogy egyszer még haszna lesz ennek az országnak abból, hogy a politikai pályát választottad!”.

Többen kérdezik tőle, hogy miért nem posztol új videót, míg mások azért szólnak be neki, mert feltételezik, hogy a választási vereséggel a munkáját is elveszítette: „Szerencsére nem volt hosszú karriered” – jegyezte meg egy kommentelő. „Volt munkahely, nincs munkahely” – szúrt oda egy másik.

Akadnak azért olyanok is, akik együttéreznek vele: „Olyan sok kérdésem lenne... de inkább nem bántalak, mert most nehéz lehet neked” – írta egy felhasználó. Más azt üzente neki, hogy ne vegye magára a negatív véleményeket: „Evelin! Ne foglalkozz ezekkel a figurákkal. Csak csináld a dolgod tovább! A csőcselék mindig hangos”.

Gáspár Evelin a Blikk megkeresésére sem reagált, amikor a lap a jövőbeli terveiről érdeklődött volna. A családját is hiába próbálták kérdezni.

A kampány során Gáspár Evelin személye és szerepe még a Fidesz szimpatizánsait is megosztotta. Az ellenzéki sajtó munkatársaival  többször szócsatába keveredett. Egy angyalföldi rendezvényen, amikor a HVG riportere a szerepéről kérdezte, először elzárkózott a válaszadástól, majd az újabb kérdésre egy ellentámadással felelt: „Te itt dolgozol? Pénzt keresel? Mert én is itt, képzeld el”.

Orbán Viktor egy január végi videóban tréfásan állt ki mellette, mondván: „nem érdemes kötekedni Evelinnel, mindenkit leboxol”.

Gáspár Bea egy márciusi interjúban elmesélte, Evelin komolyan hezitált, hogy elvállalja-e a minisztériumi állást, mert előre sejtette a következményeket. Gáspár Bea szerint a gyűlöletcunami miatt padlóra került a lánya, és csak a családja segítségével tud talpon maradni.

„Nekünk sokszor össze kellett kaparni a gyereket. Mindig meg kell benne azt erősíteni, hogy te igenis értékes vagy, odavaló vagy, és hogy igenis, azok az ideológiai célok, amik most nálad napirenden vannak, azok a jók, és kész” – nyilatkozta Evelin édesanyja a választások előtt három héttel.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk

SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Tóth Vera a politikai kiállásáról: Gyakorlatilag én a családomat áldoztam be ebbe a sztoriba
Bár hisz a békülésben, elmondta, jelenleg alig kommunikálnak testvérével, Tóth Gabival. Kijelentette, ő bármikor készen áll, hogy újra egy asztalhoz üljön a családjával, de úgy érzi, ehhez még időre van szükség.


Tóth Vera hétfő este a Kontrollnak adott élő interjút, amelyben kifejtette, miért döntött úgy, hogy az április 12-i választások előtt nyíltan felvállalja politikai véleményét és beáll a Tisza Párt támogatói közé. Elmondása szerint korábban nem akart politikai témákban megnyilvánulni, mert félt, hogy megosztja a közönségét vagy sérül, miután rengeteget dolgozott a szakmai megítélésén.

A mostani interjúban hangsúlyozta, csak akkor szólal meg, ha úgy érzi, valóban hozzá tud tenni egy témához. „Általában megérzem, mikor jött el az én pillanatom, és akkor esetleg megszólalok. De akkor is agyonizgulom magam, mert mindig felteszem a kérdést, van-e jogom megszólalni. A visszajelzések alapján azt érzem, hogy jól tettem, hogy szóltam” – fogalmazott. Beszélt arról is, hogy sokáig úgy érezte, nem elég okos ahhoz, hogy értelmiségi körökben megszólaljon, de ez az érzése idővel megváltozott.

„Sokat látott ember lett belőlem, és úgy érzem, most már szólhatok, ha arról van szó” – jelentette ki.

Az énekesnő szerint a választás óta eltelt egy hétben már érezhető a változás a magyar társadalomban. „Felülsz a villamosra vagy nézed a kocsiból a másik embert, és mosolygunk egymásra, és nem az van, hogy leanyázzuk egymást és hullafeszültek vagyunk” – fogalmazott. Bár tudja, hogy a problémák nem oldódnak meg azonnal, úgy érzi, ez már önmagában sokat javított a morális állapoton.

„Szerintem Péter [Magyar Péter – a szerk.] visszaadta az emberek méltóságát, és azt a fajta nemzeti tudatot, ami már nagyon régen nem volt. Azt, hogy büszke legyél arra, hogy te magyar vagy” – jelentette ki.

A politikai véleményüket felvállaló celebekről azt mondta, úgy érezte, „nem látnak ki a fenekükből”, és aki az országgyűlési választással kapcsolatban állást foglal, annak később is vállalnia kell a felelősséget.

A húgával való kapcsolatáról elmondta, a politika komoly konfliktusokat okozott a családjukban.

„Nem egy kedves menet ez az életünkben. Gyakorlatilag én a családomat áldoztam be ebbe a sztoriba” – vallotta be.

Hozzátette, hisz az idő gyógyító erejében, és a déd- és nagymamája szavait idézte: „majd megbékélnek”. Az énekesnő szerint jelenleg feszült a helyzet. „Mindenki kiáradt, mindenki boldog, rendszert váltottunk, ők nem boldogok, most mindenki fúj a másikra” – jellemezte a hangulatot.

„Nem nagyon kommunikálunk, és legfőképpen nem a politikáról szeretek vele kommunikálni” – mondta.

Kijelentette, ő bármikor készen áll, hogy újra egy asztalhoz üljön a családjával, de úgy érzi, ehhez még időre van szükség.

Tóth Vera teljes interjúja:

Via 24.hu


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk