SZTÁRVILÁG
A Rovatból

Szandi az elmaradt koncertről: Ez nem a pénzről szól, szakmailag hiteltelen lett volna nyolc ember előtt műsort adni

Az énekesnő ugyan megérkezett a szlovákiai Madarra, de végül nem lépett fel, mert túl kevesen vettek jegyet a jótékonysági koncertre. A gázsi felmarkolása után távozott a helyszínről.
Maier Vilmos - szmo.hu
2024. június 21.



Óriási botrány kerekedett Szandi elmaradt hétvégi koncertje kapcsán. Az énekesnő a szlovákiai Madaron lépett volna fel, ám a bulira kevesebb jegyet adtak el, mint amit a szerződésben vállaltak, Szandi pedig a 600 ezer forintos gázsi felmarkolása után távozott a helyszínről a szervezők könyörgése ellenére.

Az énekesnő a Borsnak azt mondta, hogy nagyon megalázónak érezte a helyzetet, ami 35 éves pályafutása alatt még soha nem fordult vele elő.

„Időben érkeztünk, ahogy mindig, és döbbenten tapasztaltuk, hogy egy óriási focipályán nyolc ember lézeng, további húsz a büfében. Megálltunk a színpad mögötti füves területen kocsival, ahol még egy sátor sem volt felállítva. Szandi a kocsiban maradt, én szálltam ki tájékozódni”

– mondta a lapnak Bogdán Csaba, az énekesnő férje. Ekkor derült ki, hogy ez egy jótékonysági rendezvény, amiről nekik nem szóltak, a szervezők pedig egy alapítvány dolgozói.

„Ők csak jószándékú emberek, akik segíteni akarnak. Elnézést kértek és mondták, hogy természetesen rendezik az anyagiakat.

Mi nem kértünk és nem követeltünk semmit, ha nem fizetik ki, akkor is eljöttünk volna. Ez itt nem a pénzről szól, hanem arról, hogy egy futballpályán nyolc ember előtt műsort adni szakmailag hiteltelen lett volna, ez nagyjából olyan, mintha a nappaliban énekelt volna a családnak”

– folytatta a meghiúsult koncert történetét Szandi.

„Szakmai pályafutásom során soha nem fordult még elő, hogy elmentem egy megbeszélt koncertre, de nem léptem fel. Az fáj a legjobban, hogy pont a tisztességünket kérdőjelezték meg, pedig mindig kínosan ügyelünk minden részletre. Minden előadás előtt ott vagyok pontosan harminc perccel. Sokszor előfordul, hogy nem teljesülnek az ígért feltételek, de mindig azon vagyunk, hogy mentsük az előadást. Méltatlannak és megalázónak érzem, hogy nyolc ember előtt lépjek fel és nem igaz az, hogy lett volna kit odaterelni, mert szinte üres volt az egész. Az alapítvány vezetője tökéletesen megértette ezt, és nagyon sajnálta a történteket. A legnagyobb szeretetben és békében jöttünk el” – tette hozzá az énekesnő.

Bogdán Csaba szerint belső feszültség állhat annak a hátterében, hogy kiszivárgott az ügy.

„Még egy fényképet sem csináltam a helyszínen, a kocsi fedélzeti kameráján láttam később, hogy rajta van, amint a hölgy integet is nekünk szeretetteljesen a búcsúzáskor. Két nap múlva egy levelet is kaptunk tőle, amire hosszan válaszoltunk. Abban sem volt semmi indulat.

A történtekről csak olyan valaki számolhatott be, aki belsős volt, hiszen még összegeket is írtak, hogy mennyi pénzt kaptunk ezért, amit néző nem is tudhat, ráadásul az összeg sem stimmel, amit írtak. Biztosan felelőst keresnek, de akkor miért minket vádolnak?”

Szandi és férje szerint jobb lett volna, ha meg sem tartják a rendezvényt, hanem az erre szánt pénzt inkább odaadják a rászoruló családnak.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Népszerű
Ajánljuk
Címlapról ajánljuk


SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Rubint Réka elárulta, miért nem vállalta az extrém kockázatokkal járó műtétet
Rubint Réka a Frizbi TV-ben beszélt arról a radikális beavatkozásról, amit orvosai javasoltak neki a daganatos betegsége miatt. A műtétet a rendkívüli kockázatok miatt utasította vissza.
Maier Vilmos - szmo.hu
2026. június 05.



Fél tüdejének eltávolítása, átvágott hangideg és egy percek alatt végzetessé váló kockázat – Rubint Réka most beszélt arról, miért utasította vissza azt a radikális műtétet, amelyet orvosai javasoltak neki a rákkal való küzdelme során. A részletekről férjével, Schobert Norbival a Frizbi TV YouTube-csatornáján pénteken este bemutatptt, Beköltözve Hajdú Péterhez című műsorban beszéltek – írta a Blikk.

Schobert Norbi vázolta fel a beavatkozás menetét, amely az onkológiai gyakorlat szerint a leghatékonyabb megoldás lehetett volna.

„Az onkológiában az a legjobb, ha egy daganatot műtéti úton ki tudnak venni. Agócs doktor úr azt mondta, ki lehet venni, de úgy, hogy Rékát hasra fektetik, elaltatják, végig felvágják a hátát, a bordákat a gerincnél kettévágják, majd végleg kiveszik a bal tüdejét, meg ezt a csomót.”

A fitneszedző ezt követően arról beszélt, milyen további, súlyos következményekkel és kockázatokkal járt volna az operáció.

„A hangideget is elvágták volna, hogy hozzáférjenek a daganathoz, és akkor még mindig nem biztos, hogy amikor ott vannak, ki tudják venni a daganatot, mert azt nem látják a felvételen, hogy mennyire van közel az artériához. Ha az megsérül, akkor 3–4 perc, és meghalsz... Azt mondta Agócsnak a sebésztársa, hogy erre a műtétre asszisztálni nem menne be, ezért úgy döntöttünk, nem vállaljuk be a műtétet” – mondta Rubint Réka.

A család a beavatkozás extrém kockázatai miatt végül a sugárkezelés mellett döntött. A terápia kezdetben biztató eredményeket hozott: a daganat 6 centiméterről 8 milliméterre csökkent.

A kezelést kemoterápiával folytatták, ám 2023 novemberében kiderült, hogy a daganat áttéteket képzett a tüdőben, ahol öt apró elváltozás jelent meg. A fitneszedző felidézte a tavaly őszi eseményeket és az azóta lezajlott beavatkozásokat.

„Elaltattak, a tüdőből kivette a két legnagyobb gócot, azt mondta, amit tud, kiszed. Kivette, elküldték szövettanra, a maradék háromra pedig kaptam erős sugarat, és azok el is tűntek.”

Rubint Réka április elején a TV2 Napló című műsorában beszélt először részletesen a 2022 óta tartó betegségéről. Akkor a kamerák előtt vette le a parókáját is, és azt mondta, a nyilvános szerepléssel az a célja, hogy erőt adjon másoknak a saját küzdelmükhöz. Férje, Schobert Norbi is többször hangsúlyozta, hogy a hagyományos orvosláson túlmutató megoldásokat is keresnek.

A teljes műsort itt lehet megnézni:


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk
SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Hazatért a kórházból Rubint Réka: elárulta, mivel várták otthon, és mi volt az első dolga
A fitneszedzőt a héten megműtötték, de a hétvégét már otthon töltheti. Követőinek elmesélte, mit tett, mielőtt elhagyta a kórházat, és mi volt az első dolga ezután, még mielőtt hazaért.
K.O. - szmo.hu
2026. június 06.



Miután öt napot kórházban töltött, Rubint Réka egy hosszabb Facebook-posztban jelentkezett be otthonról. Bejegyzését azzal kezdte, hogy a családja szeretete minden nehézségen átsegíti. „Mindenütt jó, de legjobb otthon velük, az ő tiszta, őszinte, önzetlen szeretetük mindenre gyógyír és minden nehézségen átsegít” – írta.

Azt is elárulta, hogy lánya, Lara a kedvenc ételével lepte meg, amin egész délután dolgozott.

A fitneszedző elmesélte, hogy mielőtt elhagyta a kórházat, megköszönte Istennek és az angyaloknak, hogy vele voltak, majd háláját fejezte ki az intézmény dolgozóinak.

Kiemelte azt a gesztust is, hogy a nővérkék „a branült rögzítő ragtapaszra szívecskét rajzoltak, ezzel is kedveskedve a betegeknek”.

Mint írta, az elmúlt négy év műtétei, vizsgálatai, sugár- és kemokezelései során nemcsak ebben az intézményben, hanem máshol is ugyanezt a profizmust és elhivatottságot tapasztalta. A posztban köszönetet mondott lelki segítőinek, barátainak és követőinek is a pozitív energiáért.

Azt is megosztotta, hogy már a kórházból időpontot kért fodrászhoz és kozmetikushoz, „mert bár intenzív mozgással még nem terhelhetem magam, de ülni és feküdni tudok.”

A fitneszedző jelezte, hogy a következő napokban még férje, Schóbert Norbi és lánya, Lara helyettesítik majd az edzésein. A hét eleji tábora programját is át kellett alakítania, de azt ígéri, az elmúlt 16 év legjobb tábora lesz.

Azt üzente, fokozatosan tér vissza a mozgáshoz: „Szépen, fokozatosan, vigyázva magamra térek vissza a kímélő mozgáshoz, a testem úgyis jelezni fog mindent”.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk

SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Kiara Lord külső alapján rangsorolt 10 magyar zenészt, az első helyezettet utólag megbánta
Kiara listájának élére KKevin került. A dobogóra még Beton.Hofi és T. Danny fért fel a kizárólag külső alapján készült rangsorban.
M.M. / Fotó: TV2 - szmo.hu
2026. június 06.



Kiara Lord egy friss videóban rangsorolt tíz ismert magyar férfi zenészt, a listát pedig kizárólag a külső megjelenés alapján állította össze.

Az első helyre KKevint tette. A dobogó második helyére Beton.Hofi került, aki a videó alapján erős benyomást tett a tartalomgyártóra, ugyanis később inkább őt tette volna a lista élére, míg a harmadik helyen T. Danny végzett, akit inkább hátrébb tett volna. A lista végére Manuel került.

A teljes toplista a következőképpen alakult:

  1. KKevin
  2. Beton.Hofi
  3. T. Danny
  4. Ekhoe
  5. Azahriah
  6. Pogány Induló
  7. Dzsúdló
  8. ValMar
  9. DESH
  10. Manuel
A mostani rangsorolás nem sokkal azután történt, hogy KKevin közös, csókolózós fotót tett közzé, majd gyorsan törölte azt, ezután pedig Kiara egy podcastben árult el részleteket az együtt töltött éjszakájukról.
@princesskiaralord Magyar zenészek rangsorolása ? #kiaralord #nekedbe #durian #magyar ♬ eredeti hang - Kiara Lord

Via Blikk


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk

SZTÁRVILÁG
A Rovatból
„Palermo nem kiadó” – Dua Lipa háromnapos esküvője miatt tiltakoznak a dühös helyiek
Helyi lakosok és civilek tiltakoznak Palermóban Dua Lipa és Callum Turner háromnapos esküvője miatt. A város több központi terét is lezárták a fényűző rendezvényre, megbénítva a közlekedést.


„Palermo nem kiadó” és „A mi terünk nem a ti nappalitok” – ilyen és ehhez hasonló, angolul és olaszul írt feliratokkal ragasztották tele Palermo belvárosát a helyiek, hogy tiltakozzanak Dua Lipa és Callum Turner háromnapos esküvői hétvégéje ellen, amely miatt a hatóságok gyakorlatilag lezárták a városközpont egy részét.

A szervezők állítólag letépték a plakátokat, mire a tiltakozók péntek reggelre graffitivel fújták a falakra ugyanazokat az üzeneteket.

A tiltakozás mögött az „Apro Palermo” nevű civil csoport áll, amely a tömegturizmus és a közterek kisajátítása ellen kampányol.

A hatóságok több közteret, köztük a Piazza Sant’Annát és a Piazza Croce dei Vesprit is lezártak a teljes hétvégére, a környéken pedig komoly rendőri jelenlét biztosítja a helyszíneket – írta a Page Six.

A hírek szerint utakat zártak le, drónrepülési tilalmat rendeltek el, a rendezvényen dolgozó helyi szolgáltatókkal pedig titoktartási szerződést írattak alá.

„Nem helyes megbénítani a várost – megérteném, ha a pápa miatt történne, de nem egy énekesnőért.”

Ezt egy helyi bár tulajdonosa, Clarissa mondta a Guardiannek, aki arról is beszélt, hogy a lezárások komoly nehézségeket okoznak a mindennapokban. „Például három napja kénytelenek vagyunk mérföldekre leparkolni és gyalog menni a munkába.”

Egy másik palermói üzlettulajdonos, Concetta Chillemi szerint a város az esemény miatt „vidámparknak” érződik.

Dua Lipa és párja egyébként már egy héttel ezelőtt kimondták egymásnak a boldogító igent egy szűkkörű londoni szertartáson. A nagy ünneplést rendezik meg most hétvégén Olaszországban.

A pár pénteken a híres Palazzo Valguarnera-Gangiban, a Párduc című filmklasszikus báltermében tartott egy fényűző koktélfogadást. A fő esemény, a szombati esküvő a Palermo melletti Bagheriában, a Villa Valguarnerában lesz. Az eseményre a hírek szerint mintegy 200 vendég hivatalos, és felmerült, hogy Elton John is felléphet.

A háromnapos rendezvény becsült költsége 1,73 millió dollár, vagyis több mint 533 millió forint.

A 30 éves, Grammy-díjas énekesnő és a 36 éves Callum Turner múlt vasárnap egy szűk körű londoni ceremónián hivatalosan is összeházasodtak. A polgári szertartást a londoni Old Marylebone Town Hallban tartották, ahol Lipa egyedi Schiaparelli ruhát, Turner pedig elegáns, sötétkék öltönyt viselt.

Via Refresher.hu


Link másolása
KÖVESS MINKET: