A Rovatból

Megmutatta újszülött kisfiát Niki Belucci

A csinos magyar lemezlovas nagyon régóta vágyott már a babára. Most érzéseiről, gondolatairól írt.


A magyar sztár lemezlovas, Niki Belucci sokat küzdött azért, hogy gyereke lehessen. Többszöri vetlés után sem adta fel, és januárban megszületett kisfia - írta a Blikk.

A kicsi születése után egy megható bejegyzésben írt érzéseiről, küzdelmeiről és gondolatairól.

"Nem is tudom hogyan fogalmazzam meg azt, ami most bennem kavarog. Annak, akinek nincs gyereke ez nagyon nyálas lesz, de muszáj megosztanom veletek. Velem voltatok jóban rosszban, így ez is ide tartozik :) Egyszerűen álmomban nem gondoltam volna, hogy anyának lenni mit jelent igazán!! Vágytunk a babára nagyon, azt hiszem ez nem titok, de sosem tudtam, anyukám mit érezhet irántam és nem arra gondolok, hogy szeret-e vagy sem, mert azt tudom, hogy igen, és természetesen én is őt, de ez az érzés ismeretlen volt! Erre nincs szó sajnos!

Ez több, mint szeretet és szerelem. Ezért érdemes létezni! Ez maga az élet értelme és ezt csakis akkor tapasztaljuk, ha átéljük! Amíg élek a családom lesz számomra a legfontosabb és azt tűzön-vízen keresztül védeni fogom! Köszönöm anyukámnak azt a rengeteg szeretetet és aggódást, törődést és fáradság nélküli éjszakázásokat:) ,amit kaptam/kaptunk és, amit én is adhatok már a kisfiamnak.

Kívánom tiszta szívemből minden párnak, akik babát szeretnének, hogy minél hamarabb jöjjön össze nekik! És tudom, hogy nincs Anyák napja, de minden ANYUKA előtt tiszteletem!

Mérhetetlen, amit ők képesek adni és elviselni, legyen az mondjuk - ne menjünk messzire még friss az emlék - legyen az akár a szülés :) Köszönöm ... nem utolsó sorban a szerelmemnek, aki éjjel fél 2-től fogta a kezemet és végig hősiesen állta a sarat és egy pillanatra sem hagyott magamra, pedig néha én magamat sem viseltem...

Ilyen egy boldog és elégedett baba, aki 2. nap már mosolygott..."

Niki Belucci Official Hungary (@djnikibelucciofficial) által megosztott bejegyzés,

Niki Belucci a baba születését az Instagramon jelentette be január 10-én. "Bendegúz Benett, a kis gézengúz 3300 grammal és 53 centivel megérkezett végre hozzánk!" - írta bejegyzésében.

Címlapfotó forrása: Niki Belucci Official Hungary Facebook-oldal


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Népszerű
Ajánljuk
Címlapról ajánljuk


SZTÁRVILÁG
A Rovatból
35 évesen meghalt A kör kísérteties Samarája, Daveigh Chase
A színésznő kedden hunyt el Los Angelesben. Barátja szerint agyhártyagyulladás és a vérében kialakult fertőzés okozta a halálát.
Maier Vilmos - szmo.hu
2026. június 17.



35 éves korában meghalt Daveigh Chase, akit a legtöbben a 2002-es A kör című horrorfilmből ismerhettek, amelyben a kútból kimászó kislányt, Samara Morgant alakította.

A színésznő barátja, Roy Hernandez a TMZ-nek elmondta, hogy Chase kedden agyhártyagyulladás és a vérében kialakult fertőzés következtében hunyt el, ami szeptikus szövődményekhez vezetett, és a szervezete leállt.

A lap úgy tudja, a színésznőt a hónap elején alultápláltság miatt már kórházba szállították Los Angelesben.

Daveigh Chase gyerekszínészként vált ismertté, Samara Morgan megformálásáért A kör című filmben 2003-ban MTV Movie Awardot kapott. A hangját adta Lilo karakterének a Lilo & Stitch-ben, és visszatérő szereplő volt az HBO Hármastársak című sorozatában is.

Az elmúlt években többször került a hatóságok látókörébe: 2017-ben előbb egy haláleset kapcsán hallgatták ki, majd hónapokkal később egy lopott autóban tartóztatták le.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk
SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Élő videóban közvetítette Noszály Sándor, ahogy elviszi őt a mentő – aggasztó dolgokat mondott
Szerda délután mentő szállította el Noszály Sándort, miután újabb zavaros videókat tett közzé. Az élőben közvetített esemény során azt állította, nem volt erőszakos és a vérnyomása is tökéletes.
Maier Vilmos - szmo.hu
2026. június 17.



Mentő vitte el Noszály Sándort szerda délután, miközben a korábbi teniszező a közösségi oldalán élőben közvetítette az eseményeket az autóból. A beavatkozást a sportoló több, a korábbiakhoz hasonlóan nehezen értelmezhető videója előzte meg. Az egyelőre nem derült ki, hogy pontosan mi történt vele és hova szállították – írta a Blikk.

A videóban Noszály arról beszélt, hogy az elszállítása ellenére fizikailag jól van, és nem tett semmi rosszat.

„Én vagyok a bipoláris bolond, aki túl sokat tudott”

„Az ügyvédemet már felhívtam. (...) Életemben nem voltam erőszakos, még verbálisan sem, fizikailag sem. És elvisznek a mentők. Megmérték a vérnyomásomat, tökéletes. Meditálni tudok a fa tetején fél lábon három évig, de elvisznek a mentők. A nővérem segít nekem, az anyám segít nekem. De mi a tanulság? Hogy légy hű önmagadhoz” – magyarázta a mentőautóban.

A sportoló azt is közölte, hogy előre számított a történtekre, amelyeket egyfajta tanításnak szán.

„Tudtam, hogy ez fog történni és nem lehet máshogy. Drasztikusan tanítok, pedagógus vagyok, mint az apám. Didaktikai módszerem megvolt, tudtam, hogy ez lesz, mert logikailag kiszámoltam, hogy mi lesz.”

A történtekkel kapcsolatban tehát egyelőre annyi biztos, hogy a sportolót mentő szállította el, miközben ő maga élőben közvetített, de sem az állapota, sem a beszállításának pontos oka és helye nem ismert.

2024 őszén Noszály zavaros közösségi médiás üzenetekkel hívta fel magára a figyelmet, majd visszalépett az RTL Sztárbox című műsorától. Testvére ekkor jelentette be, hogy a sportoló bipoláris zavarral küzd. A hírek szerint a repülőtérről egyenesen egy klinikára szállították, ahol hetekig kezelték. Decemberben elhagyhatta a kórházat, majd 2025 elején a nyilvánosság előtt is beszélt arról, hogy „élete talán legnehezebb időszakán” van túl.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk

SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Ambrus Attila megszólalt a válásáról: Az egész családomat megviselte
A Viszkis a Könyvhéten beszélt először a házassága végéről. Kijelentette, a részletek magánügynek számítanak, de annyit elárult, hogy mindannyiukat megviselték a történtek.
M.M. / Fotó: RTL - szmo.hu
2026. június 17.



Tizennégy év után szakított egymással Ambrus Attila és felesége. A Viszkis néven elhíresült egykori bankrabló a Könyvhét forgatagában beszélt először a magánéletét érintő hírekről.

A válásáról csak annyit mondott, hogy a történtek az egész családját megviselték – írja a Blikk.

„Az a helyzet, hogy ez nem tartozik senkire… nem vagyok közszereplő, hála az égnek. Én egy börtönből szabadult ember vagyok, tizennégy éve, 2012 január végén szabadultam. Sajnos, történt néhány olyan dolog az életemben, ami a gyermekeimnek sem jó, nekem sem jó és a feleségemnek, illetve a volt feleségemnek sem az. Én azt gondolom, ez nem tartozik senkire”

– jelentette ki.

A beszélgetés során kitért arra is, hogy a börtönévek miatt kiélvezi, hogy dolgozhat: „Pihentem a börtönben eleget. Tizenhárom évet jegeltek. Ennek okán, amíg van bennem energia, addig megyek. Van miért mennem, van két pici gyermekem, úgyhogy muszáj” – mondta.

A börtönben töltött idő nemcsak a munkához való hozzáállását, hanem a teljes gondolkodását megváltoztatta. Ambrus szerint a rácsok mögött töltött évek alatt jutott el a felelősségvállalásig.

„Az életem arról szólt, hogy mindig másokat hibáztattam, ezért kibújtam a felelősség alól. Amíg nem kaptak el, mindig mást okoltam. Aztán a börtönben rájöttem, hogy mindent én rontottam el”

– vallotta be. Hozzátette, ma is az önismeret és az önelfogadás a legfontosabb feladata.

„A legnagyobb dolog az életünkben önmagunk elfogadása. Ha ez megvan, akkor a világ is működik. Én most is ezen dolgozom” - mondta.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk

SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Jennifer Lopez vakulásig dolgozott: egy időre elvesztette a látását, miután 98 napon keresztül nem pihent
Az énekes-színésznő a napokban felidézett egy 2000-es évek elején történt ijesztő esetet, amikor a teste a rendkívüli terheléstől felmondta a szolgálatot. A Most már elég! című film forgatásán történt incidens után kórházba került, ahol az orvos közölte vele, a kimerültség miatt a szervezete egyszerűen „leállt”.


Jennifer Lopez a SmartLess podcastben mesélte el, hogy a 2000-es évek elején, a Most már elég! című film forgatása alatt a teste a rendkívüli terheléstől egyszerűen felmondta a szolgálatot. Az énekes-színész egy 98 napos, pihenőnap nélküli időszakot követően a forgatáson hirtelen elvesztette a látását és mozgásképtelenné vált – számolt be róla a UNILAD.

Elmondása szerint már a rohamot megelőzően is érzett figyelmeztető jeleket. „Amikor a forgatásra sétáltam, elkezdett egy kicsit hevesebben verni a szívem” – idézte fel.

„Visszamentem a lakókocsiba, leültem, és hirtelen egyszerűen nem láttam. Mintha nem láttam volna tisztán, mintha valami ráhúzódott volna a szememre, és nem tudtam megmozdulni” – mesélte a műsorban.

Asszisztensének és gyerekkori barátnőjének, Arlene-nek szólt, aki először nem vette komolyan, de J.Lo ragaszkodott hozzá, hogy baj van.

A kórházban egyenesen rákérdezett az orvosnál: „Megőrülök?”

A válasz megnyugtató volt: „Nem. Nem őrült meg.” Az orvos elmagyarázta, hogy a teste a rendkívüli kimerültség miatt egyszerűen csak „leállt”.

Az ijesztő tüneteket egy pánikroham okozta, ami gyakori a túlhajszolás esetén, és elég változatos testi érzéseket (szívdobogás-érzés, gondolatfagyás, megőrülés érzése, csőlátást és más látászavarokat) tud okozni, illetve elhitetni a pánikrohamot elszenvedővel, hogy ez történik.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk