A Rovatból

Megmutatta újszülött kisfiát Niki Belucci

A csinos magyar lemezlovas nagyon régóta vágyott már a babára. Most érzéseiről, gondolatairól írt.


A magyar sztár lemezlovas, Niki Belucci sokat küzdött azért, hogy gyereke lehessen. Többszöri vetlés után sem adta fel, és januárban megszületett kisfia - írta a Blikk.

A kicsi születése után egy megható bejegyzésben írt érzéseiről, küzdelmeiről és gondolatairól.

"Nem is tudom hogyan fogalmazzam meg azt, ami most bennem kavarog. Annak, akinek nincs gyereke ez nagyon nyálas lesz, de muszáj megosztanom veletek. Velem voltatok jóban rosszban, így ez is ide tartozik :) Egyszerűen álmomban nem gondoltam volna, hogy anyának lenni mit jelent igazán!! Vágytunk a babára nagyon, azt hiszem ez nem titok, de sosem tudtam, anyukám mit érezhet irántam és nem arra gondolok, hogy szeret-e vagy sem, mert azt tudom, hogy igen, és természetesen én is őt, de ez az érzés ismeretlen volt! Erre nincs szó sajnos!

Ez több, mint szeretet és szerelem. Ezért érdemes létezni! Ez maga az élet értelme és ezt csakis akkor tapasztaljuk, ha átéljük! Amíg élek a családom lesz számomra a legfontosabb és azt tűzön-vízen keresztül védeni fogom! Köszönöm anyukámnak azt a rengeteg szeretetet és aggódást, törődést és fáradság nélküli éjszakázásokat:) ,amit kaptam/kaptunk és, amit én is adhatok már a kisfiamnak.

Kívánom tiszta szívemből minden párnak, akik babát szeretnének, hogy minél hamarabb jöjjön össze nekik! És tudom, hogy nincs Anyák napja, de minden ANYUKA előtt tiszteletem!

Mérhetetlen, amit ők képesek adni és elviselni, legyen az mondjuk - ne menjünk messzire még friss az emlék - legyen az akár a szülés :) Köszönöm ... nem utolsó sorban a szerelmemnek, aki éjjel fél 2-től fogta a kezemet és végig hősiesen állta a sarat és egy pillanatra sem hagyott magamra, pedig néha én magamat sem viseltem...

Ilyen egy boldog és elégedett baba, aki 2. nap már mosolygott..."

Niki Belucci Official Hungary (@djnikibelucciofficial) által megosztott bejegyzés,

Niki Belucci a baba születését az Instagramon jelentette be január 10-én. "Bendegúz Benett, a kis gézengúz 3300 grammal és 53 centivel megérkezett végre hozzánk!" - írta bejegyzésében.

Címlapfotó forrása: Niki Belucci Official Hungary Facebook-oldal


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Népszerű
Ajánljuk
Címlapról ajánljuk


SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Pásztor Anna állítja: Tóth Gabi a Fidesz-frakcióból hívta fel, hogy be kellene mennie Kocsis Mátéval beszélni
Az Anna and the Barbies énekesnője szerint Tóth Gabi telefonon kereste meg őt. Állítólag olyan előadókat keresnek, akik nem politizálnak a koncertjeiken, és fellépéseket vállaltak volna.
F. O. / Fotó: - szmo.hu
2026. április 15.



Pásztor Anna, az Anna and the Barbies énekesnője szerint két hónapja telefonon kereste meg őt Tóth Gabi.

„Szia Tóth Gabi vagyok, a frakcióból telefonálok”

Pásztor elmondása alapján a beszélgetés így kezdődött, majd Tóth Gabi arra kérte, menjen be a Fidesz-frakcióba beszélgetni Kocsis Máté frakcióvezetővel – írta a Telex. Pásztor szerint

Tóth Gabi akkor azt is mondta, olyan előadókat keresnek, akik nem politizálnak a koncertjeiken, és fellépéseket vállaltak volna.

Az énekesnő erre úgy reagált, hogy fellépésekkel kapcsolatban a kiadóját és a menedzserét kell megkeresni, de politikai felkérésekre sehol nem lépnek fel.

Még március végén egy kiszivárgott dokumentumból derült ki, hogy Tóth Gabi hivatalos munkaviszonyban áll a Fidesz-frakcióval. A szerződés alapján egy képviselő személyi titkáraként dolgozik, havi nettó 1,33 millió forintos fizetésért.

Pásztor Annával szerdán az MTVA székháza előtt beszéltek, ahol a Duna TV Azt beszélik című műsorának felvételén vett részt. Az énekesnő a műsort politikamentesnek tartja, és elmondása szerint a szerdai forgatáson azt érezte, hogy a készítők között sokan megkönnyebbültek az április 12-i választási eredmények után.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk
SZTÁRVILÁG
A Rovatból
„Szépen lapultál, anyukám” – Kajdi Csaba nekiment Ördög Nórának a választás utáni posztja miatt
Kajdi Csaba éles hangú kommentben bírálta Ördög Nóra választás utáni posztját. A hozzászólás később eltűnt, de a modellügynök Instagramon újra közzétette az üzenetét.


Nyilvános bejegyzésben ment neki Kajdi Csaba Ördög Nórának a műsorvezető választás utáni Instagram-posztja miatt. A modellügynökség-tulajdonos egy kommentet írt a bejegyzés alá, ami azonban később eltűnt onnan - szúrta ki a 24.hu.

Kajdi szerint a hozzászólását törölték, ezért egy 24 óráig elérhető Instagram-történetben tette közzé az eredeti üzenetét.

Ebben az áll:

„Csúcs vagy, Nóri! Mindig is kiálltál a közügyek mellett! Gyermekvédelem, tanártüntetés, influenszertüntetés stb… Szépen lapultál, anyukám, és számláztad a jégkockát a kisboltban, és, ha kellett, csettintésre elsírtad magad a kakaós csiga felett! Ma viszont másként kel fel a nap! Nekünk biztosan! Nyugi, Nóri, lesz melód, mert ügyesen helyezkedsz! Csak így tovább, muci! #morahalmiszuzanya”

Ördög Nóra, aki jelenleg Bolíviában forgatja az Ázsia Expressz új évadát, a választásokat követő hétfőn egy fotót tett közzé egy sokat sejtető mondattal: „Mintha kicsit itt is másképpen kelt volna fel” - írta.

A bejegyzés sokakból ellenérzést váltott ki. Többen azt vetették a szemére, hogy ha korábban nem nyilvánult meg közéleti kérdésekben, most miért teszi, mások pedig arra utaltak, hogy a TV2-nél dolgozva eddig nem zavarta a politikai helyzet.

Kajdi Csaba és Ördög Nóra konfliktusa nem új keletű. A modellügynök már két évvel ezelőtt is bírálta a műsorvezetőt, akkor úgy fogalmazott, Ördög „mintha mórahalmi szűzanyának állítaná be magát, miközben nem az”.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk

SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Majka Pápai Jociról: Felfoghatatlan, hogy azoknak az embereknek a rendezvényén volt, akik tönkre akartak tenni engem
Majka egy friss interjúban beszélt arról, hogy Pápai Joci Fidesz-közeli szerepvállalása bántotta leginkább. A barátságuk ugyanakkor nem szakadt meg.
DP - szmo.hu
2026. április 16.



„Jociért viszont fájt a szívem” – mondta Majoros Péter, azaz Majka a Partizánnak adott interjúban arra a kérdésre, hogy a választási kampányban a kormány mellett kiálló ismert arcok közül kinek a szerepvállalását volt a legnehezebb feldolgoznia.

Majka számára a helyzetet az teszi különösen nehézzé, hogy Pápai Jocival a kapcsolatuk több mint húsz évre nyúlik vissza, és a közös munka során szinte testvéri kötelék alakult ki közöttük.

Együtt dolgoztak a TV2-nél, majd együtt igazoltak át az RTL-hez, így a rapper övön aluli ütésnek érezte, amikor barátja egy számára ennyire személyes kérdésben más oldalt választott. Míg Majka kiadta a *Csurran, cseppen* című, rendszerkritikusnak tartott dalát, ami után állítása szerint komoly kellett elviselnie, és hatósági vizsgálatokkal próbálták ellehetetleníteni, Pápai Joci nyíltan kiállt Orbán Viktor mellett.

„Ő a világ legjobb politikusa egyébként. Bennem ebben a tekintetben nincs kérdés. Van egy ember, aki a biztonság megteremtője. Van ennél nagyobb erény?” – mondta korábban a kormányfőről.

Majka az interjúban kifejtette, hogy szerinte a valóban sikeres, stadionokat megtöltő előadóknak nincs szükségük arra, hogy politikai oldalak mellé álljanak. Úgy látja, sokan kényszerből teszik ezt, mert a karrierjük önmagában nem működik megfelelően.

A rapper elmondta, felfoghatatlannak tartja barátja döntését.

„Ő az egyik legjobb barátom huszonöt éve, de nekem az felfoghatatlan volt, hogy azoknak az embereknek a rendezvényén volt, akik tönkre akartak tenni engem” – ismerte be Majka, aki a rendszert egy puha diktatúrának nevezte, ami a fehérorosz modell felé sodródott.

Via Story


Link másolása
KÖVESS MINKET:


SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Sebestyén Balázs: Sosem volt még velünk ilyen: megvert a Kossuth Rádió
A Rádió 1 műsorvezetője a saját adásában ismerte el, hogy a hallgatók a közmédiát választották, mikor Magyar Péter a választási győzelme után először adott interjút a köztévének és rádiónak.


Egyetlen reggel elég volt, hogy a közmédia letaszítsa a kereskedelmi rádiózás reggeli trónjáról a Balázsékat: Sebestyén Balázs szerint „most először vert meg a Kossuth Rádió” – és mindezt Magyar Péter közmédiás szereplése billentette át.

Sebestyén Balázs szerda reggel a Rádió 1 Balázsék című műsorában ismerte el, hogy közel 30 éves pályafutása során először fordult elő, hogy a közszolgálati média csatornáit hallgatták többen.

„Ha lenne napi szintű hallgatottsági mérés, ma reggel tuti nem mi győztünk a hallgatóknál. Sosem volt még velünk ilyen: megvert a Kossuth Rádió”

– viccelődött a Story.hu szerint a műsorvezető.

Balázs a hallgatók „átvándorlásának” okát egyértelműen abban látta, hogy másfél év után a Kossuth Rádió és az M1 is meghívta Magyar Pétert.

A Balázsék stábja a kialakult helyzetre azzal reagált, hogy a jövőben még több szakértőt hívnak meg a műsorba, mivel Sebestyén Balázs szerint nagyon fontos, hogy beszéljenek arról, ami az embereket érdekli, politikai oldaltól függetlenül.

A műsorvezető korábban kendőzetlen őszinteséggel beszélt arról is, mennyire megviselte az elmúlt időszak politikai légköre.

„Én már nagyon utáltam ezt az egészet, ami itt van. Rühelltem, gyűlöltem, és nagyon vártam, hogy vége legyen. Mert borzasztó volt ez a pszichó, amibe raktak minket. Úgyhogy nézzük meg, hogy lehet-e máshogy. Kíváncsi vagyok”

– hangsúlyozta a választás után.


Link másolása
KÖVESS MINKET: