SZTÁRVILÁG
A Rovatból

Horváth Gréta plasztikája igen fájdalmas lesz, felvágják a hasát, és áthelyezik a köldökét is

Az első időben 24 órás felügyelet kell mellé, még a mosdóba is csak kísérettel mehet majd.


Komoly plasztikai műtét vár Horváth Grétára. Saját bevallása szerint 30 kilót adott le, és mivel a bőr megereszkedett a hasán, ezért a hasplasztika mellett döntött.

A közösségi oldalán már beszámolt arról, hogy mire készül és ehhez milyen előkészítésre van szükség. Azt tervezi, hogy folyamatosan beszámol majd a beavatkozásról és az utána következő lábadozásról is. De bízik benne, hogy karácsonyra már az új, tökéletes hasát is megmutathatja.

A mostani műtéttel kb. 60-70 dkg bőrt távolítanak el, kivágják a hasán lévő bőrt, majd új köldököt is kap. Ha hazamehet, akkor fűzőt kell viselnie, nem emelhet, hajolhat, és még a mosdóba is csak kísérettel mehet, azaz 24 órás felügyeletre szorul majd.

Ugyanakkor a beavatkozás és az utána következő időszak komoly fájdalmakkal is jár majd - árulta el.

"Az sem titok, hogy az első napokban, amikor hazajövök, kísérettel mehetek el a mosdóig is, ez azt jelenti, hogy mindenképpen az első héten egész napos, 0-24 órás felügyelet kell. Ami még nagyon fontos, hogy egy üvegpalackot sem emelhetek, egy könnyített pohárban szívószálból fogok majd inni. A fürdés az felül, cicamosdás lesz, mert a mellvonal alatt indul a fűző és teljesen leér a szeméremcsontig, hogy végig biztonságosan védje a sebet"

- mondta el a Borsonline.hu-nak.

A posztjához sokan szóltak hozzá, közülük többen is leírták, hogy hasonló műtéten estek át, együtt éreznek vele, de mindannyian úgy vélték, hogy jó döntés volt vállalni, mert az eredmény megéri.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Népszerű
Ajánljuk
Címlapról ajánljuk


SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Rubint Réka elárulta, miért nem vállalta az extrém kockázatokkal járó műtétet
Rubint Réka a Frizbi TV-ben beszélt arról a radikális beavatkozásról, amit orvosai javasoltak neki a daganatos betegsége miatt. A műtétet a rendkívüli kockázatok miatt utasította vissza.
Maier Vilmos - szmo.hu
2026. június 05.



Fél tüdejének eltávolítása, átvágott hangideg és egy percek alatt végzetessé váló kockázat – Rubint Réka most beszélt arról, miért utasította vissza azt a radikális műtétet, amelyet orvosai javasoltak neki a rákkal való küzdelme során. A részletekről férjével, Schobert Norbival a Frizbi TV YouTube-csatornáján pénteken este bemutatptt, Beköltözve Hajdú Péterhez című műsorban beszéltek – írta a Blikk.

Schobert Norbi vázolta fel a beavatkozás menetét, amely az onkológiai gyakorlat szerint a leghatékonyabb megoldás lehetett volna.

„Az onkológiában az a legjobb, ha egy daganatot műtéti úton ki tudnak venni. Agócs doktor úr azt mondta, ki lehet venni, de úgy, hogy Rékát hasra fektetik, elaltatják, végig felvágják a hátát, a bordákat a gerincnél kettévágják, majd végleg kiveszik a bal tüdejét, meg ezt a csomót.”

A fitneszedző ezt követően arról beszélt, milyen további, súlyos következményekkel és kockázatokkal járt volna az operáció.

„A hangideget is elvágták volna, hogy hozzáférjenek a daganathoz, és akkor még mindig nem biztos, hogy amikor ott vannak, ki tudják venni a daganatot, mert azt nem látják a felvételen, hogy mennyire van közel az artériához. Ha az megsérül, akkor 3–4 perc, és meghalsz... Azt mondta Agócsnak a sebésztársa, hogy erre a műtétre asszisztálni nem menne be, ezért úgy döntöttünk, nem vállaljuk be a műtétet” – mondta Rubint Réka.

A család a beavatkozás extrém kockázatai miatt végül a sugárkezelés mellett döntött. A terápia kezdetben biztató eredményeket hozott: a daganat 6 centiméterről 8 milliméterre csökkent.

A kezelést kemoterápiával folytatták, ám 2023 novemberében kiderült, hogy a daganat áttéteket képzett a tüdőben, ahol öt apró elváltozás jelent meg. A fitneszedző felidézte a tavaly őszi eseményeket és az azóta lezajlott beavatkozásokat.

„Elaltattak, a tüdőből kivette a két legnagyobb gócot, azt mondta, amit tud, kiszed. Kivette, elküldték szövettanra, a maradék háromra pedig kaptam erős sugarat, és azok el is tűntek.”

Rubint Réka április elején a TV2 Napló című műsorában beszélt először részletesen a 2022 óta tartó betegségéről. Akkor a kamerák előtt vette le a parókáját is, és azt mondta, a nyilvános szerepléssel az a célja, hogy erőt adjon másoknak a saját küzdelmükhöz. Férje, Schobert Norbi is többször hangsúlyozta, hogy a hagyományos orvosláson túlmutató megoldásokat is keresnek.

A teljes műsort itt lehet megnézni:


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk
SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Hazatért a kórházból Rubint Réka: elárulta, mivel várták otthon, és mi volt az első dolga
A fitneszedzőt a héten megműtötték, de a hétvégét már otthon töltheti. Követőinek elmesélte, mit tett, mielőtt elhagyta a kórházat, és mi volt az első dolga ezután, még mielőtt hazaért.
K.O. - szmo.hu
2026. június 06.



Miután öt napot kórházban töltött, Rubint Réka egy hosszabb Facebook-posztban jelentkezett be otthonról. Bejegyzését azzal kezdte, hogy a családja szeretete minden nehézségen átsegíti. „Mindenütt jó, de legjobb otthon velük, az ő tiszta, őszinte, önzetlen szeretetük mindenre gyógyír és minden nehézségen átsegít” – írta.

Azt is elárulta, hogy lánya, Lara a kedvenc ételével lepte meg, amin egész délután dolgozott.

A fitneszedző elmesélte, hogy mielőtt elhagyta a kórházat, megköszönte Istennek és az angyaloknak, hogy vele voltak, majd háláját fejezte ki az intézmény dolgozóinak.

Kiemelte azt a gesztust is, hogy a nővérkék „a branült rögzítő ragtapaszra szívecskét rajzoltak, ezzel is kedveskedve a betegeknek”.

Mint írta, az elmúlt négy év műtétei, vizsgálatai, sugár- és kemokezelései során nemcsak ebben az intézményben, hanem máshol is ugyanezt a profizmust és elhivatottságot tapasztalta. A posztban köszönetet mondott lelki segítőinek, barátainak és követőinek is a pozitív energiáért.

Azt is megosztotta, hogy már a kórházból időpontot kért fodrászhoz és kozmetikushoz, „mert bár intenzív mozgással még nem terhelhetem magam, de ülni és feküdni tudok.”

A fitneszedző jelezte, hogy a következő napokban még férje, Schóbert Norbi és lánya, Lara helyettesítik majd az edzésein. A hét eleji tábora programját is át kellett alakítania, de azt ígéri, az elmúlt 16 év legjobb tábora lesz.

Azt üzente, fokozatosan tér vissza a mozgáshoz: „Szépen, fokozatosan, vigyázva magamra térek vissza a kímélő mozgáshoz, a testem úgyis jelezni fog mindent”.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk

SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Fotók: Arnold Schwarzenegger bringával ment kedvenc budapesti konditerméhez
Arnold Schwarzeneggert a budapesti Márvány utcán fotózták le kerékpározás közben. A színész a The Kelly's című filmet forgatja a fővárosban, a kép a kedvenc edzőterme előtt készült.


Arnold Schwarzeneggert kapták lencsevégre pénteken, amint Budapesten, a Márvány utcában kerékpározott – vette észre a hvg.hu. A fotók a színész kedvenc konditerme előtt készültek.

A hollywoodi sztár egy forgatás miatt tartózkodik a magyar fővárosban. A The Kelly's című akcióvígjátékban szerepel, amely egy terrorista-összeesküvésbe keveredő rendőrcsaládról szól.

A produkcióban játszik Liam Hemsworth is, aki csütörtökön edzett ugyanott.

Schwarzenegger és Hemsworth egyébként már korábban is dolgoztak együtt, A feláldozhatók második részében játszottak.

Az osztrák származású filmsztárról készült bringázós fotókat itt lehet megnézni:


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk

SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Kiara Lord külső alapján rangsorolt 10 magyar zenészt, az első helyezettet utólag megbánta
Kiara listájának élére KKevin került. A dobogóra még Beton.Hofi és T. Danny fért fel a kizárólag külső alapján készült rangsorban.
M.M. / Fotó: TV2 - szmo.hu
2026. június 06.



Kiara Lord egy friss videóban rangsorolt tíz ismert magyar férfi zenészt, a listát pedig kizárólag a külső megjelenés alapján állította össze.

Az első helyre KKevint tette. A dobogó második helyére Beton.Hofi került, aki a videó alapján erős benyomást tett a tartalomgyártóra, ugyanis később inkább őt tette volna a lista élére, míg a harmadik helyen T. Danny végzett, akit inkább hátrébb tett volna. A lista végére Manuel került.

A teljes toplista a következőképpen alakult:

  1. KKevin
  2. Beton.Hofi
  3. T. Danny
  4. Ekhoe
  5. Azahriah
  6. Pogány Induló
  7. Dzsúdló
  8. ValMar
  9. DESH
  10. Manuel
A mostani rangsorolás nem sokkal azután történt, hogy KKevin közös, csókolózós fotót tett közzé, majd gyorsan törölte azt, ezután pedig Kiara egy podcastben árult el részleteket az együtt töltött éjszakájukról.
@princesskiaralord Magyar zenészek rangsorolása ? #kiaralord #nekedbe #durian #magyar ♬ eredeti hang - Kiara Lord

Via Blikk


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk