SZTÁRVILÁG
A Rovatból

Dráma A Nagy Duett élő adása előtt: Gesztesi Panka a próbáról egyenesen a sebészetre került

A fiatal lány egy rosszul sikerült akrobatikus ugrás után kötött ki az ügyeleten, óriási fájdalmak közepette. Édesanyja, Liptai Claudia attól rettegett, veszélybe kerül-e Panka fellépése a vasárnap esti adásban.
F. O. / Fotó: - szmo.hu
2026. március 08.



Drámai órákat élt át Liptai Claudia lánya, Gesztesi Panka, aki Kovács Áronnal az oldalán hétről hétre hódítja meg A Nagy Duett nézőit. A páros a vasárnap esti élő adásra egy látványos akrobatikus ugrással készült, ám az egyik edzésen Panka rosszul érkezett a talajra, és egy szerencsétlen baleset miatt az orvosi ügyeleten kötött ki.

Az aggódó édesanya, Liptai Claudia a közösségi oldalán számolt be a történtekről.

„Ma reggel a sebészeten kezdtünk. Bár Panka erős fájdalmakkal küzd, az eltökéltsége töretlen. Ismerve őt, holnap mindent megtesz majd, hogy a maximumot hozza ki magából a színpadon”

– írta.

A fizikai sérülés mellett egy komoly szakmai feladvány is várt a párosra. A ma esti produkciójuk a Black Eyed Peas világslágere, a Let’s Get It Started volt, ami Kovács Áron szerint igencsak feladta neki a leckét. „Ez a dal Pankának a vérében van, ő ebben a zenei világban nőtt fel, nekem viszont teljesen idegen terep. Én egy ’nagyon fehér’, ötvenkét éves csömöri férfi vagyok, nekem a rap nem jön zsigerből” – viccelődött Áron.

A Nagy Duett február 15-én indult évadában a páros már az első élő show-ban bizonyított, amikor Bruno Mars Runaway Baby című dalával erős kezdést produkáltak. A mostani baleset és a zenei kihívás így komoly próbatétel elé állította őket a versenyben.

Via Blikk


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Népszerű
Ajánljuk
Címlapról ajánljuk


SZTÁRVILÁG
A Rovatból
„Hát ez iszonyat” – Tóth Andiért aggódnak a rajongók legutóbbi Instagram-fotói láttán
Az énekesnő egy csipkés, áttetsző felsőben és blézerben jelent meg egy eseményen, a megjelenése azonban sokaknak nem tetszett. Többen a látványos fogyása miatt fejezték ki aggodalmukat, miután Tóth Andi nemrég nehéz időszakról beszélt.
Sz.E. Fotó: RTL - szmo.hu
2026. április 30.



Több erősen kritikus komment is érkezett Tóth Andi friss fotói alá, miután az énekesnő egy eseményről posztolt képeket. A fotókon az látszik, hogy csipkés, áttetsző felsőt viselt blézerrel.

Bár többen dicsérték a fiatal híresség szépségét, a Borsonline cikke szerint sok kommentelő inkább az énekesnő látványos fogyása miatt fejezte ki aggodalmát.

Volt, aki odáig ment, hogy azt írta: „Hát ez iszonyat!”

Mások ennél visszafogottabban, de szintén aggódva kérdezték: „Jól vagy?”.

Egyikük egy mondatban foglalta össze a rajongói aggodalmat:

„Egy életed van - vigyázz magadra, Andi!”

Az énekesnő eddig nem reagált a hozzászólásokra.

Az aggódó reakciók nem előzmény nélküliek, Tóth Andi számára ugyanis nem alakult kedvezően az elmúlt időszak. Volt egy konyhai balesete, túlesett egy kullancs miatti pánikon, és az építkezése sem halad a tervek szerint.

Az énekesnő már februárban egy TikTok-videóban nyíltan beszélt arról, hogy megterhelő időszakon megy keresztül. Akkor a közösségi médiától való távolmaradását azzal indokolta, hogy katasztrofálisan indult számára az év.

„Azért nem posztoltam még idén szinte semmit, mert ez egy szar év... kín, szenvedés, káosz, idegösszeroppanás!” – jelentette be a videóban.

Nemrég derült ki, hogy Tóth Andi és mentortársa, Valkusz Milán is távozik az X-Faktor zsűrijéből. Ez azért is meglepő, mert az elmúlt két évadot éppen az ő versenyzőik nyerték meg. Azóta az RTL azt is bejelentette, hogy Majka és Gáspár Laci marad, hozzájuk ByeAlex és Solére csatlakozik az új évadban.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk
SZTÁRVILÁG
A Rovatból
„Nagyon nagypofájú csaj” – Majka nem fogta vissza magát, amikor az X-Faktor új mentoráról beszélt
Majoros Péter a 2026-os tehetségkutató indulása előtt véleményezte Solére-t. A rapper szerint az énekesnő nem fog csendben maradni, ha más a véleménye.
Sz.E. Fotó: RTL - szmo.hu
2026. április 30.



Már az X-Faktor 2026-os évadának indulása előtt megadta az alaphangot Majka, aki elég karakteres szavakkal jellemezte a mentorcsapat új női tagját.

A rapper szerint a megújult csapatnak először meg kell találnia a közös hangot, de egyébként úgy látja, a kémia működni fog.

Majka külön kiemelte Solére-t, akit egy igazi nagyszájú, belevaló csajnak tart, és ennek kifejezetten örül is.

A rapper úgy látja, az énekesnő nem az a típus, aki csendben meghúzza magát: bátran kimondja a véleményét, beleáll a vitákba, és akkor sem hátrál meg, ha a többiekkel kell szembemenni – írja az RTL.hu.

A visszatérő ByeAlex szerint Solére egy kiforrott zsűritag, akinek „van egy sajátos elképzelése a világról”.

Solére maga is úgy látja, nem lesz vele egyszerű dolguk a mentortársaknak. Őszintén bevallotta, hogy kiszámíthatatlan személyiségnek tartja magát, olyannyira, hogy néha még saját magát is képes meglepni. Egy dologban azonban biztos: ha szeretné, sem tudná megjátszani magát, mert az arcára egyből kiül minden érzelem.

A mentorcsapatba visszatérő ByeAlex szerint is izgalmas lesz a megújulás, és már most alig várja, hogy egy kicsit egymás ellen hergelhesse Majkát és Gáspár Lacit.

Az énekes mindenkit arra biztat, hogy bátran jelentkezzen a műsorba, hiszen szerinte az X-Faktor valódi ugródeszka lehet azok számára, akik élni tudnak a lehetőséggel.

Példaként olyan korábbi versenyzőket említett, mint Manuel, Mehringer Marci és Mihályfi Luca, akik a tehetségkutató után is sikeres karriert építettek.

Gáspár Laci úgy véli, jót tesz a műsornak az időnkénti frissítés, és nevetve hozzátette, az sem hátrány, hogy ő továbbra is ott ül a mentorszékben. Az énekes szerint az új felállás rengeteg energiát hoz majd a produkcióba, és biztos benne, hogy az idei évadban még több poénra és őrült pillanatra számíthatnak a nézők.

Az új mentorcsapat mellett egy másik jelentős változás is jelzi, hogy új korszak kezdődik a tehetségkutatóban: négy évad után távozik a műsorvezető, Miller Dávid is. Vele együtt Pápai Joci is búcsúzik a műsorvezetői poszttól.

A tavalyi évad után két sikeres mentor, Valkusz Milán és Tóth Andi is bejelentette, hogy nem folytatja a zsűrizést.

A távozó mentorok helyére érkezett Solére és a nagy visszatérő, ByeAlex, aki korábban zsinórban négy alkalommal vitte győzelemre a mentoráltjait. ByeAlex a visszatérését azzal is indokolta, hogy magánéleti változások miatt több munkát szeretne vállalni, és már hiányzott neki a televíziózás.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk

SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Megszólalt Azahriah volt barátnője: elárulta, mikor és miért szakítottak
Luna Joanna Michelle egy YouTube-videóban beszélt az énekessel való kapcsolatáról. Tisztázta, hogy a szakításuk nem egy konkrét esemény miatt történt.


Részletesen beszélt Azahriah-val való kapcsolatáról is Luna Joanna Michelle egy YouTube-videóban, amit a BorsOnline szemlézett.

Az influenszer elmondta, hogy már nincsenek együtt, és a szakítás nem egy konkrét esemény, például egy újabb megcsalás vagy egy nagy veszekedés miatt történt, hanem az élet hozta így.

„Ezt a szakítást a sors hozta, az élet hozta nem egy nagy veszekedés, nem egy megcsalás, semmi ilyen konkrét indok nem volt. Csak kétfele ment az utunk” – fogalmazott.

A három évig tartó kapcsolatuk 2024 végén kezdett megromlani, amikor lejárt a közös albérletük szerződése, és külön költöztek: Luna Törökbálintra.

Elmondása szerint nem voltak konfliktusok, a viszonyuk egyszerűen átalakult.

„Ettől már egy kicsit kezdtünk eltávolodni egymástól, de nem volt semmi veszekedés, semmi rossz érzés, csak így kezdett átmenni baráti kapcsolatba ez az egész” – magyarázta.

A pár kapcsolata már korábban is komoly próbát állt ki, amikor 2022-ben az énekes a Szolnoki Palacsintafesztiválon, egy koncert után félrelépett, de akkor még sikerült megmenteniük a kapcsolatukat. A szakításról korábban egyik kommentje alapján írtunk, amiből kiderült, hogy nincsenek együtt.

Luna számára az eltávolodás időszaka különösen nehéz volt.

„Ebben a depressziós időszakban nekem nagyon sokat segített az, hogy ott van Vili, ott vagyok az állatok közelében, az hogy reggel korán kelek, kitakarítok, csinálom a dolgomat” – mondta az influenszer.

Azt mondta, Vili, az állatok közelsége és a vidéki napi rutin sokat segített neki az önállósodásban is.

A kapcsolatuk formálissá válását jelezte, hogy 2025 januárjára már az újévet sem töltötték együtt. Bár a szerelmük véget ért, baráti viszonyban maradtak, és még egy korábban betervezett, háromhetes ecuadori utazásra is együtt mentek el. Luna szerint ez az út már nem a szerelemről, hanem a barátságról szólt, és lezárta a közös történetüket.

Luna videóját itt láthatjátok:


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk

SZTÁRVILÁG
A Rovatból
60 évesen meghalt Columbo lánya, Jacqueline Falk
A Columbo hadnagyot alakító színész örökbefogadott lánya Los Angeles-i otthonában hunyt el. A Los Angeles-i orvosszakértői hivatal öngyilkosságként kezeli a 60 éves nő halálát.


Hatvanéves korában, Los Angeles-i otthonában elhunyt Jacqueline Falk, a Columbo hadnagyot alakító Peter Falk örökbefogadott lánya. A haláleset hétfőn történt – írta meg a TMZ.

A Los Angeles-i orvosszakértői hivatal adatai szerint öngyilkosság történt, az ügyet ugyanakkor a hír megjelenésekor még nyitottként tartották nyilván.

Jacqueline Falkot és testvérét, Catherine-t Peter Falk és első felesége, Alyce Mayo fogadta örökbe az 1960 és 1976 között tartó házasságuk alatt. Jacqueline-ről jóval kevesebb nyilvános információ érhető el, mint Catherine-ről, aki később a családi látogatási jogok ügyében is nyilvánosan megszólalt.

A család élete akkor került a sajtó figyelmének középpontjába, amikor Peter Falk egészségi állapota a 2000-es évek végén Alzheimer-kór és demencia miatt megromlott.

Catherine Falk bírósághoz fordult, hogy láthassa édesapját, mert állítása szerint a színész második felesége, Shera Danese akadályozta a kapcsolattartást. Jacqueline nem csatlakozott testvére jogi küzdelméhez.

„Emlékszem, ahogy anyámat és apámat néztem, amint nevettek, és az egyetemi éveikről meséltek” – mondta Catherine egy korábbi nyilatkozatában a válásuk után is jó viszonyban maradt szüleiről.

Peter Falk 2011-ben, 83 éves korában hunyt el.

„Mindig emlékezni fogunk rá a bölcsességéért és a humoráért, a nyaralásokon és hokimeccseken együtt töltött időért, valamint a vad száguldásokért Los Angeles utcáin egy egyszemű sofőrrel” – írták lányai a halála után kiadott közös nyilatkozatukban.

A színész és leghíresebb karaktere, Columbo hadnagy körül Magyarországon is valóságos kultusz alakult ki. Ennek egyik leglátványosabb jele a Budapest V. kerületében, a Falk Miksa utcában felállított Columbo-szobor.

Ha úgy érzed, segítségre lenne szükséged vagy rokonodért, ismerősödért aggódsz, hívd a krízishelyzetben lévőknek rendszeresített, ingyenesen hívható 116-123 vagy 06 80 820 111 telefonszámot, vagy látogass el ERRE AZ OLDALRA, ahol többféle segítséget kaphatsz.

Via 24.hu


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk