Csősz Boglárka luxuskaranténja: „Bármire szükség van, a sofőrök megoldják”
Azt is elmesélte, hogy aki vásárol, az maszkot, kesztyűt húz, és ami a házba bekerül, azt tisztítják, fertőtlenítik.
A teljes videót itt láthatod:
Fél tüdejének eltávolítása, átvágott hangideg és egy percek alatt végzetessé váló kockázat – Rubint Réka most beszélt arról, miért utasította vissza azt a radikális műtétet, amelyet orvosai javasoltak neki a rákkal való küzdelme során. A részletekről férjével, Schobert Norbival a Frizbi TV YouTube-csatornáján pénteken este bemutatptt, Beköltözve Hajdú Péterhez című műsorban beszéltek – írta a Blikk.
Schobert Norbi vázolta fel a beavatkozás menetét, amely az onkológiai gyakorlat szerint a leghatékonyabb megoldás lehetett volna.
A fitneszedző ezt követően arról beszélt, milyen további, súlyos következményekkel és kockázatokkal járt volna az operáció.
A család a beavatkozás extrém kockázatai miatt végül a sugárkezelés mellett döntött. A terápia kezdetben biztató eredményeket hozott: a daganat 6 centiméterről 8 milliméterre csökkent.
A kezelést kemoterápiával folytatták, ám 2023 novemberében kiderült, hogy a daganat áttéteket képzett a tüdőben, ahol öt apró elváltozás jelent meg. A fitneszedző felidézte a tavaly őszi eseményeket és az azóta lezajlott beavatkozásokat.
„Elaltattak, a tüdőből kivette a két legnagyobb gócot, azt mondta, amit tud, kiszed. Kivette, elküldték szövettanra, a maradék háromra pedig kaptam erős sugarat, és azok el is tűntek.”
Rubint Réka április elején a TV2 Napló című műsorában beszélt először részletesen a 2022 óta tartó betegségéről. Akkor a kamerák előtt vette le a parókáját is, és azt mondta, a nyilvános szerepléssel az a célja, hogy erőt adjon másoknak a saját küzdelmükhöz. Férje, Schobert Norbi is többször hangsúlyozta, hogy a hagyományos orvosláson túlmutató megoldásokat is keresnek.
A teljes műsort itt lehet megnézni:
Miután öt napot kórházban töltött, Rubint Réka egy hosszabb Facebook-posztban jelentkezett be otthonról. Bejegyzését azzal kezdte, hogy a családja szeretete minden nehézségen átsegíti. „Mindenütt jó, de legjobb otthon velük, az ő tiszta, őszinte, önzetlen szeretetük mindenre gyógyír és minden nehézségen átsegít” – írta.
A fitneszedző elmesélte, hogy mielőtt elhagyta a kórházat, megköszönte Istennek és az angyaloknak, hogy vele voltak, majd háláját fejezte ki az intézmény dolgozóinak.
Mint írta, az elmúlt négy év műtétei, vizsgálatai, sugár- és kemokezelései során nemcsak ebben az intézményben, hanem máshol is ugyanezt a profizmust és elhivatottságot tapasztalta. A posztban köszönetet mondott lelki segítőinek, barátainak és követőinek is a pozitív energiáért.
A fitneszedző jelezte, hogy a következő napokban még férje, Schóbert Norbi és lánya, Lara helyettesítik majd az edzésein. A hét eleji tábora programját is át kellett alakítania, de azt ígéri, az elmúlt 16 év legjobb tábora lesz.
Azt üzente, fokozatosan tér vissza a mozgáshoz: „Szépen, fokozatosan, vigyázva magamra térek vissza a kímélő mozgáshoz, a testem úgyis jelezni fog mindent”.
Kiara Lord egy friss videóban rangsorolt tíz ismert magyar férfi zenészt, a listát pedig kizárólag a külső megjelenés alapján állította össze.
Az első helyre KKevint tette. A dobogó második helyére Beton.Hofi került, aki a videó alapján erős benyomást tett a tartalomgyártóra, ugyanis később inkább őt tette volna a lista élére, míg a harmadik helyen T. Danny végzett, akit inkább hátrébb tett volna. A lista végére Manuel került.
A teljes toplista a következőképpen alakult:
@princesskiaralord Magyar zenészek rangsorolása ? #kiaralord #nekedbe #durian #magyar ♬ eredeti hang - Kiara Lord
Via Blikk
Arnold Schwarzeneggert kapták lencsevégre pénteken, amint Budapesten, a Márvány utcában kerékpározott – vette észre a hvg.hu. A fotók a színész kedvenc konditerme előtt készültek.
A hollywoodi sztár egy forgatás miatt tartózkodik a magyar fővárosban. A The Kelly's című akcióvígjátékban szerepel, amely egy terrorista-összeesküvésbe keveredő rendőrcsaládról szól.
Schwarzenegger és Hemsworth egyébként már korábban is dolgoztak együtt, A feláldozhatók második részében játszottak.
Az osztrák származású filmsztárról készült bringázós fotókat itt lehet megnézni: