FELFEDEZŐ
A Rovatból

Szex a sznúkerasztal alatt, pofátlan megcsalás, meztelenül mászkáló vendégek – bizarr sztorik luxushotelekből

Most bepillanthatsz egy egészen zárt világba.


Minden hotelban történnek furcsaságok, kezdve a bizarr szexjátékoktól a furcsa halálesetekig. Egy dolog mindegyikben közös: a személyzet tud róla. A The Sunon négy hotel munkatársai mesélnek furábbnál furább történeteket.

Vér és hatalmas dildók a luxushotelben

Maria Smith egy elegáns hotelban dolgozott, ahol többnyire sztárok szálltak meg, hogy egy kicsit kikapcsolódjanak. Velük nem is volt probléma, csak becsekkoltak, majd pár nappal később kicsekkoltak. Voltak olyanok is, akiknek rendszeres foglalásuk volt, és minden héten más hölggyel érkeztek a hotelba. Azonban minden évben megrendezésre került egy motoros találkozó, amikor igazán fura vendégek érkeztek. Az egyik jómódúnak tűnő pár például mocskos ágyneműt és hatalmas dildókat hagyott a szobában. Maria legdurvább esete is az egyik ilyen motoros esemény alatt történt. Egy idős embernek felrobbantak a belei, és a szobában vérzett el.

A szőnyeg a falak, minden csupa vér volt.

Már a folyosóról lehetett érezni a bűzt. Maria azt mondta, olyan volt belépni a szobába, mint egy Quentin Tarantino filmbe. "Ilyenkor a lehető leggyorsabban kell kitakarítanunk a szobákat, hogy újra ki lehessen őket adni" – mondta Maria.

Férjek, akik a nászéjszakán tovább is állnak

Anna Thistlethwaite egy 4-csillagos szállóban volt recepciós. A nászéjszakák nagy többsége úgy zajlott a szeme előtt, hogy a pár bevágódott a szobába, majd a férj megvárta, míg a részeg felesége elaludt. Aztán kilopózott a szobából, majd nem sokra rá egy másik nővel szexelt a szomszédban. Néha átnézett, hogy a felesége alszik-e még, majd ment vissza az új nőhöz. Erre mindig akkor jöttek rá a recepción, mikor összekeverték a szobakulcsokat, és nekik kellett megoldani a kínos szituációt. A konferencia heteken is sok megcsalást láttak. A legdurvább az volt, mikor

a feleség is megérkezett a hétvégére, és fogalma sem volt arról, mit csinált a férje hét közben.

Természetesen ezeket a hotelban dolgozóknak csendben kellett végignézniük, hiszen "a vendégeknek mindig igaza van."

Drága pezsgők és szex a sznúkerasztal alatt

Josh Tully szintén egy luxushotelban dolgozott Nagy-Britanniában. Az egyik vendég speciális kérése az volt, hogy mire megérkezik, egy 500 fontos behűtött pezsgő várja a szobában. A hotel beszállítója azonban cserben hagyta őket, így improvizálniuk kellett.

Egy 20 fontos házi pezsgőt adtak neki, és a fickónak fel sem tűnt.

Megköszönte nekik, hogy ennyit fáradoztak érte és elmagyarázta, hogyan lehet íz alapján megállapítani a különbséget. A dolgozóknak természetesen mindezt fapofával kellett végighallgatniuk. Josh azt is megtanulta, hogy az emberek eléggé bohók lesznek, mikor elutaznak a hétvégére. Egyszer rátalált egy párra, miközben a sznúker asztal alatt szexeltek. Észrevették Josht, azonban nem zavartatták magukat, és folytatták tovább, amit addig csináltak. Josh sem tudott mit tenni, így otthagyta őket. Amikor kifelé jövet elhaladtak Josh mellett, bólintottak egyet hálájuk jeléül.

A Pucér Panzió

Maria Andrews egy 4-csillagos hotelben látott olyan dolgokat, hogy állítása szerint már semmi sem tudja meglepni. Egyszer például, mikor a szobaszervizt szolgálta fel, egy férfi anyaszült meztelenül nyitott ajtót. Maria betolta a kocsit, lepakolta az asztal a sört és a rágcsát, majd mikor megfordult, hogy átadja a számlát vette észre, hogy a férfinek merevedése van és a pénisze sem éppen kis méretű. A felesége a fürdőszobában feküdt a kádba szintén meztelenül. Maria szerint egyikük sem volt részeg, csak nyilvánvalóan exhibicionisták. Egy másik meztelen történet is kijutott Marianak.

Egy nő teljesen meztelenül jött le a recepcióra

azzal a történettel, hogy kizárta magát a szobájából, mert összetévesztette a bejárati ajtót a fürdőszobáéval. A dolgozók egy szavát sem hitték, azt gondolták, biztosan rajtakapták valakivel. Hosszú percekig kellett a recepción várakoznia, amíg átfuttatták a rendszeren a személyazonosságát. Természetesen az összes biztonsági kamera rögzítette az útját a szobájától a recepcióig.

Címlapkép: Unsplash


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Népszerű
Ajánljuk
Címlapról ajánljuk


FELFEDEZŐ
A Rovatból
Furcsa dolgot vettek észre Orbán Viktor fülében - Hadházy Ákos megpróbálta kideríteni, hogy mi az
A független képviselő szerint a „ketyere” két dolog lehet, hallókészülék, vagy pedig „kémfülhallgató”, amin keresztül valaki diktálta, hogy miket válaszoljon Orbán a vitában.


„Valami nagyon furcsa dolgot vett észre Orbán jobb fülében egy honfitársunk azon a videón, ahol válasz helyett óvodás módjára ismételgette, hogy bolond vagyok” - írta Hadházy Ákos a Facebook-oldalán.

A független képviselő szerint a „ketyere” két dolog lehet.

„Hallókészülék, bár nem tudunk arról, hogy Orbánnak ilyen problémája lenne. Lehet persze valami indiai csodadoktor praktikája is, szereti az ilyesmit. Vagy pedig „kémfülhallgató”, amin keresztül valaki diktálta, hogy miket válaszoljon a parlamenti vitában. Ha utóbbi, akkor valószínűleg a háttérben ülő propagandista már ki volt kapcsolva, amikor a folyosón találkoztunk. Bár ez sem biztosan igaz, mert úgy tűnik, az ovis színvonalú “érvelés” (“bolond, hülye, idióta stb.) most a meghatározó kommunikációs stratégia” – írta Hadházy, majd hozzátette: szerinte

a legnagyobb baj nem az, hogy a miniszterelnök milyen módon kapja az észt, hanem az, hogy amit mond, azt általában az orosz megbízói diktálják neki.

Hadházy később frissítette a posztot, és megerősítette, hogy valami biztosan volt Orbán fülében.

„Egy másik honfitársunk is észrevett valamit, ami alapján sajnos inkább az a valószínű, hogy tényleg diktálják Orbánnak a "sziporkázó" parlamenti válaszait.

Orbán fülében tuti ott van az a valami, valószínűleg bent felejtette.

De az talán még érdekesebb, hogy amikor rájöhetett, hogy közelről videózzák, kivehette, mert kicsivel később már nincs ott” – írta a képviselő.

Az eszközről több fotót is mellékelt a posztjában:


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk
FELFEDEZŐ
A Rovatból
„Te kis Temuról rendelt arisztokrata” - Somogyi András alaposan eligazította új videójában Rákay Philipet
Rákay a közösségi oldalán sértő kifejezésekkel illette a humoristát, és rendőrséget, bíróságot emlegetett. Somogyi válaszában közpénzekről és alacsony értékelésű filmekről beszélt.
Maier Vilmos - szmo.hu
2025. szeptember 30.



Somogyi András új videóban reagált Rákay Philip kritikájára, amely a Semjén Zsoltról készült paródiáját érte, írja az atv.hu. A humorista a Szőlő utcai javítóintézet ügyére és Semjén Zsolt parlamenti felszólalására is utalt a felvételben.

Rákay a közösségi oldalán kemény szavakat használt: Somogyi szerinte „puhatestű toplúzer” és „tehetségtelen retardált hülyegyerek”, majd azt írta: „ne csodálkozzon majd, ha a rendőrségen és a bíróságon találja magát, mert mondataiért felelnie kell”.

„Szevasz, Kálmán! Te díszzsebkendős putrióta, te kis Temuról rendelt arisztokrata!”

- kezdte válaszvideóját a humorusta.

Somogyi azzal folytatta, örül annak, hogy Rákay „előbújt a privát elit klubjából, valamint közpénzszámolás közben volt ideje vele foglalkoznia”. Hozzátette: elolvasta a producer posztját, és szerinte bírósággal és büntetéssel nem a paródiavideó készítőjét, hanem a gyermekbántalmazókat kellene fenyegetni.

A humorista arról is beszélt, hogy ő hetente több ezer néző előtt lép színpadra, míg Rákay jelentős állami támogatásból készít „egycsillagos” értékelésű filmeket - ezzel utalva az Aranybullára, amely jelenleg 1,1-es értékelést kapott az IMDb-n -, és azt mondta, ezeket kevesebben nézték meg, mint a Semjén-paródiát, amely már több mint 160 ezres megtekintésnél jár. Megemlítette a Most vagy soha! című filmet is, amelyről úgy fogalmazott: kár volt elkészíteni; szerinte a pénz a „semmire” ment el.

Somogyi kitért arra is, hogy Németh Balázs, a Fidesz-frakció szóvivője a közösségi oldalán felháborodott amiatt, hogy kormánypárti vezetésű települések is meghívják őt. Erre úgy reagált: „mindenhol fizet a fellépésért, ezért a korábbi televíziós szereplő nemcsak a jogállamiságot tapossa két lábbal, hanem a bevételi lehetőséget is elveszi az érintett városoktól, és tőle is”.

Somogyi András új videóját itt lehet megnézni:


Link másolása
KÖVESS MINKET:


FELFEDEZŐ
A Rovatból
Három nap alatt megevett három kiló gumicukrot, hatnapos kemény kórházi kezelés lett a vége
A férfi rákívánt a kólásüveg formájú édességre, megrendelt egy nagyobb kiszerelést, majd nem tudta abbahagyni az evését, amíg rosszul nem lett.


A 33 éves brit kamionsofőr, Nathan Rimmington tavaly

három nap alatt evett meg három kiló, kólásüveg formájú Haribo-cukrot, majd hat napot kórházban töltött. Az orvosok divertikulózist (a vastagbél falán kialakuló kis kitüremkedések) és bélfertőzést diagnosztizáltak nála, infúzióra kötötték, és ez idő alatt semmit sem ehetett.

A férfi elmondása szerint megkívánta a gumicukrot, ezért az Amazonon olyan kiszerelést rendelt, amelyet általában kisvállalkozások és édességboltok vásárolnak. A Mirror beszámolója szerint három este alatt 10.461 kalóriányi édességet evett meg.

Rimmingtont gyomorgörcsök kezdték gyötörni, ezért felkereste a háziorvosát. A vérnyomása miatt sürgősen kórházba vitték, ahol először ételmérgezésre gyanakodtak. Miután az orvosok magas zselatinszintet mutattak ki a szervezetében, bevallotta, mennyi gumicukrot fogyasztott.

A gumicukrokban lévő zselatin nagy mennyiségben bélelzáródást okozhat. A kamionsofőrnél végül divertikulózist és bélfertőzést állapítottak meg, ezért hat napig bent tartották a kórházban.

A történtek óta nem eszik Haribo gumicukrot. Azt mondja, ha meglát egy kólásüveget, az jut eszébe, hogy kórházba fog kerülni. Egy barátja születésnapjára tréfából még egy háromkilós gumicukor-csomaggal is meglepte - írja az Index.


Link másolása
KÖVESS MINKET:


FELFEDEZŐ
A Rovatból
Vérmókus tartja rettegésben egy városka lakóit, egy áldozat azt mondja, majdnem megölte őt a rágcsáló
Öt támadásról érkezett jelzés, a sebesültek között idősek is vannak. Szakértők szerint az állatok etetése okozhatja a bajt, és fertőzésveszélyre is figyelmeztetnek.


„Ez nem vicc” – hirdetik a San Francisco-i öböl térségében kiragasztott figyelmeztető lapok, amelyeken fotók mutatják, mire érdemes odafigyelni séta közben. A tájékoztatás célja, hogy a környéken élők óvatosak legyenek.

A bejelentések szerint egy mókus eddig legalább öt emberre rontott rá Kaliforniában. Ketten kórházi ellátást kaptak, miután megharapta és összekarmolta őket, számolt be az esetről az RTL Híradó.

Egy nő elmondása alapján a férjét érte támadás: a mókus a fejére ugrott, felsértette a fülét, majd a lábát kapta el, amelyről próbálta lerázni. „Videót akartam készíteni, de minden olyan gyorsan történt” – tette hozzá.

Egy másik érintett arról beszélt, hogy

a rágcsáló majdnem megölte.

Az arcát célozta, ő a karjával védekezett, erősen vérzett, az állat pedig hirtelen odébb ugrott.

Egy helyi állatvédő szervezet vezetője szerint az ilyen esetek ritkák, a mókusok többnyire kerülik az embert. Hangsúlyozta: ha valaki rendszeresen eteti őket, elveszíthetik a természetes óvatosságukat, és amikor nem kapnak élelmet, agresszívebbé válhatnak.

A hasonló esetek azért is kockázatosak, mert a mókusok betegségeket terjeszthetnek. Egyelőre nem azonosították, melyik állat okozta a támadásokat, a környékbelieket azonban arra kérik, legyenek körültekintőek.


Link másolása
KÖVESS MINKET: