SZTÁRVILÁG

Feljelentették Balázsékat a Médiahatóságnál a megalázott kisfiú miatt

Az NMHH állampolgári bejelentés alapján, hatósági ellenőrzés keretében vizsgálja a műsort.


Vizsgálatot indított a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság a Celeb vagyok, ments ki innen! hétfői adása miatt, írta meg a Blikk.

A műsorban a két műsorvezető, Sebestyén Balázs és Vadon János megaláztak egy magyarul nem értő fiatal fiút.

"A Hatóság állampolgári bejelentés alapján, hatósági ellenőrzés keretében vizsgálja a műsort. A hatósági ellenőrzés jelenleg folyamatban van, amennyiben ennek eredményeként jogsértés merül fel, a Médiatanács eljárást indít és dönt az alkalmazandó jogkövetkezményről"

– írta a lap kérdésére az NMHH. A két műsorvezető egyébként a reggeli és egyéb műsorukban már 12,5 millió forintos büntetést szedett össze. Az elmúlt tizenhárom évben több mint hatvan alkalommal indult miattuk eljárás.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Népszerű
Ajánljuk
Címlapról ajánljuk


SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Udvaros Dorottya: Kedves Nagy Feró, ne várjon másokra, adja vissza a Kossuth-díjat!
A színésznő szerint Feró szavai megbocsáthatatlanok. Úgy véli, a zenész csak hárít, és nem vállalja a tettei következményét.


Nagy Feró a Békemeneten adott interjúban úgy fogalmazott, hogy a Szőlő utcai ügyben érintett lányok kerestek pénzt, tehát „mindenki jól járt”. A kijelentését később sem vonta vissza, sőt, több alkalommal is kiállt mellette. Az RTL Híradónak annyit azért elismert, hogy „lehet, kicsit túllőtt a célon”, de továbbra is azt gondolja, hogy nem mondott olyat, ami ne lenne vállalható. Időközben felmerült az is, hogy Őrbottyánban visszavonják a díszpolgári címét, de ez sem érintette különösebben.

A történtekre Udvaros Dorottya is reagált, és a Magyar Hangnak adott interjúban elmondta a véleményét.

„Nem hiszem, hogy Nagy Ferónak másokra kellene várnia, adja vissza magától a Kossuth-díját.”

A Kossuth-díjas színésznő és a Nemzet Színésze szerint Nagy Feró „szörnyű kijelentése” után nem méltó a kitüntetésre.

„Miért kell megvárnia, amíg tízen erre kérik, nem az lenne a legtermészetesebb, hogy egy ilyen nyilatkozat után magától lemond az elismerésről? Kedves Nagy Feró, ne várjon másokra, adja vissza a díjat” – fogalmazott Udvaros.

Szerinte a zenész kijelentései a kihasznált és bántalmazott lányokról felháborítóak, és még az egyre durvább közbeszédben is különösen kegyetlenek.

„Nagyon felzaklatott az ügy, botrány, hogy ma elhangozhat egy ilyen mondat, ahogy Nagy Feró későbbi kijelentései is szörnyűek. Azt mondja, hajlandó bocsánatot kérni, mintha ez valamiféle kegy lenne, de ahhoz már nem elég bátor, hogy viselje a szavai következményeit.”

„Ne mások javaslatára és védelmére várjon, a saját lelkében tegyen rendet, kérjen bocsánatot és adja vissza a Kossuth-díjat. Így talán még megőrizheti a méltóságát” – mondta a színésznő.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Miért nem szégyelled magad, Feró??? – Wolf Kati is kérdőre vonta egykori mentorát vállalhatatlan szavai miatt
Szerinte „förtelmes gyalázat”, ha a rocker komolyan gondolta, amit a fiatalkorú Szőlő utcai prostituáltakról mondott.


Tovább gyűrűződik a botrány, ami Nagy Feró körül alakult ki, miután a Békemeneten vállalhatatlan kijelentéseket tett. A Kossuth-díjas zenész a Szőlő utcai, fiatalkorú prostituáltak futtatását érintő hír kapcsán úgy fogalmazott: „Ő csak kereste a pénzt ezzel, lányokat futtatott, a lányok is keresnek pénzt, mindenki jól járt, nem?” Azóta többen követelték, hogy vegyék el a Beatrice egykori frontemberének Kossuth-díját, de szóba került az is, hogy visszavonják őrbottyáni díszpolgári címét. Az énekes ennek ellenére nem hajlandó bocsánatot kérni.

Most újabb sztár szólalt meg az ügyben. Wolf Kati az X-Faktorban Feró mentoráltja volt, de legújabb Facebook- és Instagram-posztjában nem kíméli a rockert. Mint írja:

„Miért nem szégyelled magad, Feró???”

„Gondolkodtam, mit lehet reagálni arra, amit mondtál, Feró, egykori X-faktor mentorom... Valójában csak annyit, hogy szégyelld magad!”

Hozzáteszi: „Két lánygyerek anyja vagyok. De ehhez egyáltalán nem kell szülőnek lenni.”

„Akár a nem nyugvó szereplési vágyad, akár valamilyen rosszul értelmezett vicceskedés mondatja veled ezeket az óriási hülyeségeket, akkor is rettenetesen káros, amit csinálsz. De ha – ráadásul apaként, nagyapaként - valóban így is gondolod, akkor meg förtelmes gyalázat”

– zárja posztját az énekesnő.


Link másolása
KÖVESS MINKET:


SZTÁRVILÁG
A Rovatból
„Soha többet ne is köszönjön” - Nagy Feró bocsánatkérést vár Wolf Katitól
Szerinte az énekesnő félreértette, miről beszélt a Szőlő utcai ügy kapcsán.


Kemény választ küldött Nagy Feró Wolf Katinak a javítóintézeti botrány kapcsán. A Beatrice frontembere szerint az énekesnő félreértette a szavait, és bocsánatkérést vár tőle.

A zenészt még a csütörtöki Békemeneten kérdezték a Szőlő utcai ügy kapcsán, amelyben jelenleg emberkereskedelem és kényszermunka gyanújával nyomoznak. Feró többek között azt monmdta:

„Ő csak kereste a pénzt ezzel, lányokat futtatott, a lányok is keresnek pénzt, mindenki jól járt, nem?”

A kijelentését később sem vonta vissza, sőt, több alkalommal is kiállt mellette.

Feró szavaira többek között Wolf Kati is reagált. Az énekesnő a Facebook-oldalán azt írta:

„Gondolkodtam, mit lehet reagálni arra, amit mondtál, Feró, egykori X-faktor mentorom... Valójában csak annyit, hogy szégyelld magad!”

Feró az Indexnek most arról beszélt, hogy Wolf Katinak fogalma sincs az ügyről, mégis beszállt a „baloldali kórusba”.

„Nagyon várom, hogy Wolf Kati bocsánatot kérjen tőlem, mert én nem erről beszéltem, de ő beszáll ebbe a liberális kórusba, lelke rajta. De megkérem, hogy soha többet ne is köszönjön vissza nekem, mert én sem fogok köszönni neki. Befejeztük”

– mondta. Hozzátette, hogy csalódott volt mentoráltjában, aki szerinte anélkül alkotott véleményt, hogy tisztában lett volna a tényekkel.


Link másolása
KÖVESS MINKET:


SZTÁRVILÁG
A Rovatból
„Nagyon szomorú és dühös vagyok” - Tóth Gabi kiakadt, miután a nézők hazaküldték a versenyzőjét a Megasztárból
Nem tartja igazságosnak, hogy Balogh Krisztofer távozott a műsorból. Szerinte az övé volt az egyik legjobb produkció szombaton.


Szombaton tartották az idei Megasztár első élő show-ját, ahol a 13 döntős közül három versenyző búcsúzott. Az új szabályok szerint jövő héten már csak tízen térnek vissza. A második adásba Kökény Lali, Bíró Csongor és Lengyel Johanna jutott tovább közvetlenül. Négyen kerültek a veszélyzónába, közülük Anami és Balogh Rikárdó estek ki Curtis csapatából.

A harmadik kiesőről a zsűrinek kellett döntenie. Balogh Krisztofer és Bura Connie álltak a színpadon, mindketten Tóth Gabi versenyzői. Az énekesnő nem vállalta a választást.

„Én nem szavazok. Két versenyzőm áll ott, nem gondolják, hogy majd… Nem mondok nevet, mert mind a két versenyző nagyon jó volt, és nem nekik kéne itt állni. Voltak itt ma sokkal rosszabb produkciók, és ezért nagyon szomorú és dühös vagyok.

Nagyon szépen megkérem az embereket, hogy ha velem nem is szimpatizálnak, annak ne a versenyzőim igyák meg a levét, mert ők nem tehetnek az én döntéseimről. Ne azért álljanak itt, mert Tóth Gabit utáljuk! Ez az igazság, sajnálom.”

A műsorvezetők unszolására sem választott a két versenyzője közül.

A nézői szavazatok végül Balogh Krisztofer kiesését eredményezték. Tóth Gabi minderre az Instagramon reagált:

„Sajnos tegnap Krisztoferemnek véget ért a Megasztár, amit nem tartok igazságosnak, mert visszahallgatva is az egyik legjobb produkció volt az övé...” Hozzátette, hogy három versenyzője maradt, és minden erejével rájuk koncentrál.”

A posztban arra kérte a követőit, hogy biztassák a döntősöket. „Minden döntős számít rátok, nekik ezek az első lépéseik a zenei szakmában!” Végül így zárta a bejegyzést: „Még mindig hiszem, hogy több a normális ember, mint a rosszindulatú, csak akik normálisak, azok csendben vannak. Kérem, támogassátok mind a 10 versenyzőt kedves szavakkal!”

via Blikk


Link másolása
KÖVESS MINKET: