Magyar Péter: Pár száz méterre tőlünk ott fog dorbézolni a képmutató, luxizó, a társadalomtól elzárkózó, kordonok mögött rettegő, orbáni elit
Vasárnap izgalmas nap lesz Kötcsén, hiszen a hagyományos, zártkörű Fidesz-dzsembori mellett Magyar Péter is hirdetett egy rendezvényt a település főterére.
A Tisza elnöke ma posztjában adott útmutatót a híveinek, egyben békés, de határozott közösségként jellemezte magukat. Ezt írta:
"Sziasztok! Holnap fontos nap lesz. Egy szimbolikus helyen, történelmi pillanatban találkozunk kordonok és TEK-esek nélkül 11.00 órakor Kötcsén, a Hősök terén.
Gyurcsány és Orbán - a dicstelen múlt összefonódó jelképei.
Holnap lezárjuk a két évtizedes avíttas, szomorú múltat és az egész lejárt bagázst magunk mögött hagyjuk.
A Tisza új jövőt épít. Lépésről lépésre nyilvánosságra hozzuk a működő és emberséges Magyarország programját és az azt végrehajtó valódi szakembereket.
Az adócsökkentés kormánya leszünk. A nőket egyenrangú félnek tekintő, az uniós forrásokat hazahozó és a gazdaságot beindító kormány leszünk.
Holnap elmondjuk, hogyan nyerjük meg a választást és megbeszéljük az utat a működő, emberséges országhoz.
Kérlek, érkezzetek időben, kövessétek a szervezők és a rendőrök utasításait.
Figyeljetek egymásra és ne üljetek fel semmilyen provokációnak. Békés, de határozott közösség vagyunk, nem félünk sem a török császártól sem a janicsárjaitól.
Találkozunk holnap Kötcsén és közösen elindulunk a működő és emberséges Magyarország felé."