FELFEDEZŐ
A Rovatból

Félelmetes titkot árult el a fiatal lány, aki százmilliókért adta el a szüzességét

Aleexandra Kefren a mai napig nem heverte ki a történteket.


Óriási felzúdulást keltett 2016 novemberében a hír egy 18 éves lányról, aki azzal akart egy rakás pénzt keresni, hogy

az interneten árverezteti el a szüzességét, vagyis azzal fekszik le életében először, aki a legtöbb pénzt ígéri neki.

A tizennyolcat akkor éppen betöltő, romániai Aleexandra Kefren ártatlanságára Jan Zakobielski hírhedt eszkortközvetítő weboldalán, a Cinderella Escortson lehetett licitálni. A cég, amelyik rendszeresen ajánl fiatal, szűz nőket klienseinek, és amelyik azt állítja, hogy a hollywoodi sztárok között is vannak ügyfelei, egymillió dolláros (250 millió forintos) kikiáltási árat szabott meg.

A fiatal lány akkor, a brit ITV This Morning című műsorában azt mondta

szüksége van a pénzre, hogy megakadályozza a szülei kilakoltatását, illetve azért, hogy egy rangos egyetemen tanulhasson.

A szüzességaukció ötletét pedig az egyik kedvenc filmje, az 1993-as Tisztességtelen ajánlat inspirálta.

Nem sokkal később a Cinderella Escorts bejelentette, hogy az aukció nyertese,

egy hongongi üzletember végül 2,8 millió dollárt (több mint 700 millió forintot) fizetett az első éjszakáért.

Közel másfél évvel a történtek után Aleexandra Kefren úgy döntött, újra a nyilvánosság elé áll, és elmondja az igazat ügyről.

A lány a Sugarcookie című pornómagazinnak elmondta,

a történetből egy szó sem volt igaz.

Az egész nem más, mint egy ügyes módszer, amivel Cinderella Escorts a médiát felhasználva vesz rá fiatal lányokat a prostitúcióra.

Az ügynökség kreál egy mesébe illő sztorit, mesébe illő összegekkel. Miután a történet bejárja a sajtót, nehéz helyzetben lévő lányok ezrei jelentkeznek a cégnél, azt remélve, hogy egy hasonló történet főszereplői lesznek. Meg is ígérik nekik, hogy ha milliókat nem is, de dollárezreket kereshetnek majd egyetlen éjszaka alatt eszkortként, aztán lépésenként

beszippantják őket a szexiparba, míg végül lepusztult bordélyokban kötnek ki.

A modellkedéssel kacérkodó Kefrennek rengeteg követője volt közösségi médiában, így találta meg őt a Cinderella Escorts. Egy ellenállhatatlan ajánlattal keresték meg: vegyen részt egy marketingkampányban, amivel nem csak pénzt kereshet, de hírnevet is szerezhet, ami megalapozza a jövőjét. Lassanként avatták be abba, hogy milyen szerepet szánnak neki, és biztosították róla, hogy a sztori soha sem kerül ki Nagy Britanniából.

A cég semmit sem bízott a véletlenre, előre megírták és betanították a szüzességét áruló lány szerepét Aleexandrának. Még egy a szüzességét bizonyító orvosi tesztet is csináltattak vele, hogy minden részlet stimmeljen, ha valaki véletlenül gyanút fogna.

A lány végül fizetést sem, csak egy soványka költségtérítést kapott a cégtől, meg egy világméretű botrányt a nyakába.

Miután Aleexandra szerepelt a reggeli műsorban, a személye köré épített történet órák alatt bejárta a világot, a lány élete pedig összeomlott. Miután a román médiumok is felkapták a sztorit, a régi barátai hátat fordítottak neki, gyalázkodó, és fenyegetőző üzenetek ezreit kapta, amiért a nagy nyilvánosság előtt hazudott.

Aleexandrát annyira megviselték a történtek, hogy ötször kísérelt meg öngyilkosságot.

A mélypontról a szüleinek és az azóta férjének sikerült kirángatniuk. Azt mondja, a történetével azért állt most elő, figyelmeztesse a hozzá hasonló, fiatal, naiv lányokat, nehogy beleessenek ugyanabba a csapdába.

Forrás: 24.hu


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Népszerű
Ajánljuk
Címlapról ajánljuk


FELFEDEZŐ
A Rovatból
Marika for Prezident: A gödi munkások nem mérgeket lélegeztek be, csak idegkárosító, rákkeltő, magzatkárosító anyagokat
A humorista legújabb videójában nem finomkodott. Kíméletlen szarkazmussal vette elő Rogán Antalt, akitől azt is megkérdezte, tud-e még aludni.


Rainer-Micsinyei Nóra legújabb stand-up videójában ismét felvette „Marika For Prezident” karakterét, hogy egy képzeletbeli Rogán Antallal beszélje meg az ország legforróbb témáit. A humorista a gödi Samsung-gyár mérgezési botrányát és a Magyar Péter elleni, szexvideóval való zsarolás ügyét vette górcső alá, kőkeményen nekiszegezve a kérdéseket a csak „Tóniként” emlegetett miniszternek.

A videó azzal a dilemmával indul, hogy a kormányzati kommunikáció melyik üggyel terelje el a figyelmet a másikról. „Fú, Tóni, hallod, melyik témával kezdünk? Mert mindegyik vakmeleg. Kezdjük a szexszel, szerinted?”

– teszi fel a kérdést Marika, majd rögtön felvázolja a stratégiát: „Az jó amúgy, mert lehet, hogy akkor utána már nem tudnak figyelni a mérgezésre, nem, Tóni?”

Végül a gödi botránnyal kezdi, felidézve a Telex oknyomozó cikkében megjelent állításokat, miszerint a kormány már évek óta tudott a gyárban zajló súlyos problémákról. Marika egyenesen egy három évvel ezelőtti, állítólagos „Tóni-idézettel” indít: „Tehát a gödi Samsung-gyárban folytatott embermérgezés kapcsán, amiről évek óta tudomásunk van, de vállalhatatlan politikai kockázat lett volna ezt nyilvánossá tenni.”

A humorista felidézi, hogy a dolgozók a határérték akár 500-szorosát is meghaladó mértékben szívták a mérgező anyagokat, miközben a gyárat mindössze tízmillió forintra büntették. „Nem hiányzik pár nulla, Tóni? Nem? Tízmillió forint? Ennyi emberélet? Hát nem csak, hogy az egy szerényebb reggelid”

– jegyzi meg szarkasztikusan, és megkérdezi tőle, hogy „Tudsz még aludni? Fura.”

A karakter szerint a kormányzati reakció a teljes tagadás. „A gödi mérgezés hazugság, mert mi azt mondtuk. Ennyi, Tóni? Azt mondjuk, hogy hazugság, és akkor hazugság” – figurázza ki a kommunikációt. A videóban szóba kerül Szijjártó Péter is, akiről Marika megjegyzi, hogy a gyár közelében lakik, de ez szerinte nem sokat segít azokon, „akik telibe kapták a mérgeket a szervezetükbe”. Majd Rogán iránymutatásait figyelembe véve így helyesbít:

„Jó, tehát mégegyszer a gödi munkások nem mérgező anyagokat lélegeztek be, hanem olyan anyagokat, ami megöl. Nagy különbség, Tóni. Tehát a gyári munkások... Nem mérgeket lélegeztek be, csak idegkárosító, rákkeltő, magzatkárosító anyagokat. Ez nem hangzik azért jól, Tóni.”

A humorista odáig megy, hogy kihívást intéz a képzeletbeli miniszterhez:

„Tóni, Tóni, menj oda te! Te mondtad, hogy nem derülhet ki. Akkor vállald a következményeket, menj oda, de nem szkafanderban, hanem pólóban, meg orvosi maszkban.”

A gödi téma után a párbeszéd áttér a Magyar Péter körül lebegtetett szexvideóra, amit a Tisza Párt vezetője orosz típusú lejáratásnak nevezett. Marika itt is a kormányzati kommunikációt parodizálja. „Fontos tisztázni, hogy a Magyar Péterről hamarosan vagy soha megjelenő titokban felvett szexvideóhoz a kormánynak és a Fidesznek semmi köze nincs” – mondja, majd hozzáteszi:

„Hát hogy lenne, Tóni? Egy heteró férfi egy felnőtt nővel szexszel. Otthagyja a tálcán a kokót. Hát ezek nem mi vagyunk, Tóni.”

A videóban elhangzik a felvételen állítólag szereplő Vogel Evelin neve is. A karakter szerint a kamerát nem a nő tette a szobába. „Hogy tette volna, Tóni? A pici kis kezeivel? Te segítettél neki? Úr vagy” – ironizál Marika.

A humorista szerint a „brutálisan leleplező felvétel” lényege, hogy „Magyar Péter két éve szexuális aktust létesített egy felnőtt nővel úgy, hogy a nő beleegyezett”, és ebből vonja le a következtetést: „Tehát Magyar Péter nem alkalmas miniszterelnöknek.”

Ezután Marika éles párhuzamot von más politikai botrányokkal. Szerinte Magyar Péter akkor lenne alkalmas a kormányzásra, „ha kiskorúakkal csinálja. Vagy beekizve férfiakkal. Úgy, hogy közben homofób törvényeket ír.”

A videó azzal a gondolattal zárul, hogy a magánszféra megszűnt.

„Ami fontos, hogy innentől senki ne érezze magát biztonságban, otthon sem, a hálószobában sem. A Nagy Testvér innentől mindenkit figyel. Gondoltad volna ezt Tóni? Hogy valósággá válik az 1984?”

– majd visszakanyarodik a kiindulóponthoz, miszerint a szexvideó-ügy célja a figyelemelterelés. „Most már szerintem mindenki elfelejtette, hogy három éve tudjuk, hogy emberek tömegeit mérgezzük” – mondja, mielőtt a közönségnek szegezné a végső kérdést: „Írjátok meg, szerintetek Magyar Péter szexvideója a fontosabb, vagy a gödi mérgezés? Esetleg az ország kifosztása?”


Link másolása
KÖVESS MINKET:

FELFEDEZŐ
A Rovatból
„Számíthatunk-e Putyin elnök úr védelmére ha Ukrajna megtámadna?” - Molnár Áron szerint a DPK gyűlésen elhangzó kérdés Orbán Viktor legnagyobb bűne
A színész-aktivista egy kormányzati rendezvényen elhangzott kérdésen akadt ki. Szerinte a hatalom egy hamis valóságot teremt, ezért kell leváltani őket április 12-én.


Molnár Áron színész-aktivista egy új videóban bírálta a kormány kommunikációját. A bejegyzését egy részlettel indítja, amelyben egy férfi arról kérdezi Orbán Viktort, hogy egy esetleges ukrajnai katonai konfliktus esetén számíthat-e az ország „Putyin elnök úr, Donald Trump védelmére”.

Molnár szerint ez a Fidesz és Orbán Viktor egyik legnagyobb bűne, mert jóhiszemű és érzékeny embereket is átvertek, megvezettek és becsaptak.

Azt állítja,

a rendszer létrehozott egy olyan valóságot, amelyben egyesek elhiszik, hogy Ukrajna megtámadhatja Magyarországot.

Mint mondta: „Egy ország, amit jelenleg is porig bombáz Putyin. És van, aki azt gondolja, hogy a megtámadott Ukrajnától az agresszor Oroszország védhet meg. Iszonyatos.” Hozzátette, a tények ismeretében ez számára az egyik fő bűn. Molnár szerint Orbánék nemcsak hazudtak, hanem ezt olyan sokszor, olyan hangosan és annyi adófizetői forintból tették, hogy a hazugság igazsággá vált.

Párhuzamot vonva úgy fogalmazott:

„Így lesznek az intézetis gyerekekből, a gyermekotthonban élő gyerekekből, tüntető romákból egyik napról a másikra bűnözők, és így lesznek a Fidesz szerint az akkumulátorgyárak mérgezései egyik napról a másikra hazugságok.”

Az aktivista szerint a szavazókat napról napra, óráról órára verik át, ezért április 12-én le kell váltani a Fideszt, hogy „visszaadhassuk az igazságot a magyar embereknek, ami az egyik legfontosabb téglája a szabadságunk várának”. A videót azzal zárta, hogy „Szavazz április 12-én!”.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk

FELFEDEZŐ
A Rovatból
Barack Obama lerántotta a leplet az 51-es körzetről, majd a róla a rasszista videót posztoló Donald Trumpnak is odaszólt
A volt amerikai elnök szerint ott nincs földalatti létesítmény „hacsak nincs valami óriási összeesküvés, és ezt még az Egyesült Államok elnöke elől is eltitkolták.”


Barack Obama egy új interjúban beszélt az 51-es körzetről és a földönkívüliek létezéséről – írta https://www.ladbible.com/news/barack-obama-aliens-area-51-conspiracy-119070" target="_blank">a LadBible. Amikor Brian Tyler Cohen műsorvezető megkérdezte tőle, hogy a földönkívüliek valódiak-e, a volt elnök így válaszolt:

„Valódiak, de én nem láttam őket, és nem tartják őket abban a… hogy is hívják… Az 51-es körzetben.” Hozzátette, szerinte ott nincs földalatti létesítmény, „hacsak nincs valami óriási összeesküvés, és ezt még az Egyesült Államok elnöke elől is eltitkolták.”

Obama tréfásan azt is elárulta, mi volt az első kérdés, amire választ akart kapni, miután elnök lett: „Hol vannak az idegenek?”

Az 51-es körzet az Egyesült Államok Légierejének egy szigorúan titkos létesítménye a Nevadai-sivatagban, a Groom Lake-nél, nagyjából 83 mérföldre Las Vegastól. A terület régóta a különféle összeesküvés-elméletek célpontja, az egyik legnépszerűbb szerint UFO-kat és földönkívülieket tartanak ott fogva. A helyszínt hivatalosan kísérleti katonai repülőgépek és felderítési technológiák tesztelésére használják, a területet azonban szigorúan őrzik, és teljesen zárva van a nyilvánosság előtt. A feltételezések szerint a dolgozókat naponta magángépekkel szállítják oda a las vegasi McCarran nemzetközi repülőtérről.

Az interjúban Obama megtörte a hallgatást arról a rasszista videóról is, amelyet Donald Trump elnök Truth Social-fiókjában osztottak meg, és amelyen az Obamákat majmokként ábrázolták. A klip a 2020-as választással és az azzal kapcsolatos, csalásról szóló összeesküvés-elméletekkel foglalkozott. A videót a hónap elején tették közzé, és felháborodást váltott ki, de azóta eltávolították Trump hírfolyamából. A Fehér Ház közlése szerint egy munkatárs „tévedésből” posztolta.

„Először is fontos felismerni, hogy az amerikaiak többsége ezt a magatartást mélységesen aggasztónak tartja” – mondta Obama. „Igaz, hogy ez figyelmet kap. Igaz, hogy ez eltereli a figyelmet. Amikor emberekkel találkozol, még mindig hisznek a tisztességben, az udvariasságban, a kedvességben, és ezzel szemben ott ez a fajta bohóckodás zajlik a közösségi médiában és a televízióban.” A volt elnök hozzátette: „És az is igaz, hogy azok között sincs már szégyenérzet, akik korábban úgy vélték, hogy kell valamiféle illemtudás, tartás és a hivatal iránti tisztelet, igaz? Ez elveszett.”

Sokan elítélték Trumpot „elfogadhatatlan viselkedése” miatt a videó közzététele után. Az elnök reagált a felháborodásra, de nem kért bocsánatot, az újságíróknak azt mondta, hogy „nem követett el hibát”.


Link másolása
KÖVESS MINKET:


FELFEDEZŐ
A Rovatból
Szintetizátort csináltak Lázár János megszólalásaiból
A "Lázárizátor" készítője, Harangozó Sebestény szerint a virtuális hangszer még csak béta verzióban van, de már most bangereket lehet készíteni Lázár János hangjából.


Elképesztő hírről számolt be egy TikTok-felhasználó: Harangozó Sebestyén elkészítette az első, politikus hangját felhasználó virtuális szintetizátort, Lázár János hangmintáiból.

A Nikola Teslához, vagy Thomas Edisonhoz mérhető korszakos zseni őrületes találmányát a közlekedési miniszter is megosztotta saját Facebook-ján:

"Lázárinfó party mix!" - írta Lázár.

@harangozosebestyen LÁZÁRIZÁTOR? ?? (ez csak egy demo a béta-verzióhoz és egyben egy sorozat nulladik epizódja) MI JÖHET MÉG?! #lazarizator #politikusszintézis #demo #lázárjános #pvst ♬ eredeti hang - harangozosebestyen

Amennyiben valaki szabadságot venne ki amiatt, hogy a Lázárizátort nyomkodja alvás, evés és ivás helyett (vagy közben), annak van egy rossz hírünk. Ez a zenetudományos mérföldkő még nem elérhető a nagyközönség számára.

Azóta a tudós már elkészítette a Szijjártó Péter-szintetizátort, a Szintijjártó-t, és a Magyarpéterizátor-t is.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk