Magára hagyott rezidens köhögéscsillapítóval kezelte – élhetne a bárányhimlős kisfiú, ha rendesen ellátták volna a kórházban
Hazaküldték volna a két és fél éves kisfiút, egy rezidens pedig vény nélküli köhögéscsillapítóval kezelte, de rendesen csak akkor vizsgálták meg, amikor már túl késő volt. Az érintettek már nem dolgoznak a kórházban, a család pert nyert, de büntetőügy nem lett a történtekből.