prcikk: „Tudja, hogyha természetes úton szeretné világra hozni a babáját, akkor fél lábbal a sírban lesz?” – Ezt kérdezte a terhes Megyeri Csillától egy ápolónő a kórházban | szmo.hu
SZTÁRVILÁG
A Rovatból

„Tudja, hogyha természetes úton szeretné világra hozni a babáját, akkor fél lábbal a sírban lesz?” – Ezt kérdezte a terhes Megyeri Csillától egy ápolónő a kórházban

A műsorvezető az Instagramon válaszolt kérdésekre, egyebek mellett azt is kifejtette, hogy miért mer a mai bizonytalan helyzet ellenére is szülni.
M.M. - szmo.hu
2026. január 13.



„Ugye anyuka, tudja, hogyha természetes úton szeretné világra hozni a babáját, akkor fél lábbal a sírban lesz?” – ezt a megjegyzést kapta az egyik kórházban egy ápolónőtől Megyeri Csilla, aki ennek ellenére kitart amellett, hogy természetes úton hozza világra első gyermekét. Az influenszer és félig olasz származású párja, Nicola Sarcia februárra várják kislányukat, a nagy napra pedig egy állami kórházban készülnek.

Az influenszer beszélt arról is, hogy sokan firtatják, miért mer a mai, bizonytalan világra szülni. „Lássuk be, az elmúlt 8-10 évben én azért megkaptam rendesen azokat a kérdéseket, hogy miért nincs még gyermeked, mikor akarsz már szülni, most pedig, amikor már jön a bébi, akkor miért pont most?” – fogalmazott a kismama, aki szerint tapintatlanság ilyesmit kérdezni. Válaszként a II. világháborút megélt katonatiszt nagyapját hozta fel példaként. „Ha visszagondolunk arra, hogyha ők is ezeket az eseményeket, magát azt a nehéz helyzetet vették volna alapul, amiben ők akkor éltek, akkor nem született volna meg az apukám, és akkor nem lennék én se” – mondta, majd arra biztatta a családalapítást tervezőket, hogy ne a világ eseményei befolyásolják őket.

A 38 éves műsorvezető a szüléstől egyelőre nem fél, de a természetes szülésről önkritikusan megjegyezte: „Aztán lehet, hogy átkozni fogom azt a napot, amikor én ezt kitaláltam.” Azt is elárulta, hogy bár most nem fókuszál a félelemre, sejti, hogy amikor elfolyik a magzatvíz, „rajta lesz a frász”. A nagy napon párja, a bokszedzőként dolgozó Nicola Sarcia is mellette lesz, mivel apás szülést terveznek - mondta Megyeri az Instagramon közzétett videóban.

A pár októberben egy rózsaszín porral teli zsák szétütésével jelentette be, hogy kislányuk lesz, akinek később a nevét is elárulták: a babát Sarcia Alessiának fogják hívni.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Népszerű
Ajánljuk
Címlapról ajánljuk


SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Fekete-Győr Szabó Bence századosnak: Amit ön feltárt, az a NER elmúlt tizenhat évének egyik legsötétebb politikai bűncselekménye
A Momentum alapítója szerint a százados hősiessége példaértékű. A politikus szerint a hatalom koncepciós eljárásokkal próbálja megtörni az embereket. Szerinte Szabó Bence példája emlékeztet arra, hogy „az egyenruha mögött ma is ott állnak a hazájuknak tett esküjükhöz hű, bátor szakemberek, akiket nem lehet megtörni vagy kilóra megvásárolni.”
Fotó: Nagy Bogi - szmo.hu
2026. március 25.



Fekete-Győr András, a Momentum Mozgalom alapítója egy Facebook-posztban fejezte ki tiszteletét Szabó Bence századosnak, aki a Direkt36-nak beszélt a Tisza Párt elleni titkosszolgálati műveletről. A politikus több millió, változásra vágyó magyar nevében fejezte ki háláját a századosnak a „hősiességéért és a bátorságáért”.

Fekete-Győr egyetértett Szabó Bence azon kijelentésével, hogy „Egy ideális rendszerben nekem nem kellene itt ülnöm.” A Momentum politikusa szerint egy normális, jogállami keretek között működő demokratikus országban egy kiberbűnözés ellen küzdő nyomozónak nem kellene a nyilvánossághoz fordulnia a saját államapparátusának maffiamódszerei miatt. Hozzátette, hogy Magyarország ma egy olyan ország, ahol a hatalom „kicsinyes bosszúból éjszakába nyúló házkutatással, lefoglalásokkal és koncepciós gyanúsítgatásokkal” próbálja megtörni azokat, akik kiállnak az igazságért.

Fekete-Győr állítása szerint, amit Szabó Bence feltárt, az „a NER elmúlt tizenhat évének egyik legsötétebb politikai bűncselekménye”. Úgy látja, a százados leleplezte, hogyan használják fel politikai fegyverként az állami titkosszolgálatokat a legnagyobb ellenzéki párt bedöntésére. A politikus arról is írt, hogy az elmúlt tizenhat év botrányai sokak hitét elvették, de Szabó Bence példája emlékeztet arra, hogy „az egyenruha mögött ma is ott állnak a hazájuknak tett esküjükhöz hű, bátor szakemberek, akiket nem lehet megtörni vagy kilóra megvásárolni”.

A poszt végén Fekete-Győr a miniszterelnökhöz fordul, akitől azt követeli, hogy „hívja vissza a sameszait Szabó Bence századosról” és állítsa le „Rogán Antal titkosszolgálati gépezetét”. Üzent Kubatov Gábornak és a „rezsim összes Vogel Evelinjének” is, azt állítva, hogy ezt a bűncselekmény-sorozatot nem úszhatják meg, és április 12-e után a független igazságszolgáltatás előtt fogják „a saját bőrükön tapasztalni, hol lakik a magyarok istene”.

A Direkt36 oknyomozása szerint 2025-ben a Nemzeti Nyomozó Iroda (NNI) az Alkotmányvédelmi Hivatal (AH) sürgetésére tartott házkutatást két, a Tisza Párthoz kötődő informatikusnál gyermekpornográfia gyanújával. A lefoglalt eszközökön ilyen tartalmú bizonyítékot nem találtak, viszont a cikk szerint olyan üzenetváltások kerültek elő, amelyek a Tisza Párt informatikai rendszereinek kompromittálására irányuló műveletre utaltak. A riport szerint a rendőrök úgy érzékelték, az AH befolyásolta a nyomozást.

A cikk megjelenése után Szabó Bence századosnál, az NNI kiberbűnözés elleni főosztályának nyomozójánál is házkutatást tartottak, majd hivatali visszaélés gyanújával gyanúsítottként hallgatták ki.

Szabó korábban már beadta leszerelési kérelmét. A történet politikai kontextusához tartozik, hogy a polgári nemzetbiztonsági szolgálatok, köztük az AH, 2022-től a Rogán Antal vezette Miniszterelnöki Kabinetiroda felügyelete alá kerültek.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk
SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Letartóztatták Boráros Gábort
A 33 éves sportolót a dunaszerdahelyi járásban igazoltatták egy közúti ellenőrzés során. A rendőrségi szóvivő megerősítette, hogy a helyszínen őrizetbe vették, és eljárás indult ellene.


Szerdán a szlovák rendőrök őrizetbe vették Boráros Gábor MMA-harcost, miután a dunaszerdahelyi járásban megállították, és kiderült, hogy jogerős eltiltás hatálya alatt vezetett autót, írja a Blikk.

A Nagyszombati Kerületi Rendőr-főkapitányság szóvivője, Veronika Dachová megerősítette a történteket, és részleteket is közölt az intézkedésről.

„Ma délután a dunaszerdahelyi járásban, Csilizpatas faluban a rendőrök megállították és igazoltatták egy Skoda típusú jármű vezetőjét. Az ellenőrzés során kiderült, hogy a sofőr jogerős eltiltás hatálya alatt áll, így nem vezethetett volna gépjárművet. A 33 éves férfit a helyszínen őrizetbe vették, ellene hatósági határozat megszegése miatt indult eljárás”

– nyilatkozta a szóvivő.

A rendőrségi közlés őrizetbe vételről és eljárás megindításáról szól, ami a rendőrség által foganatosított intézkedés. Az esetleges előzetes letartóztatásról, ami ennél súlyosabb kényszerintézkedés, a bíróság dönthet egy későbbi szakaszban.

Boráros Gábor nemrég veszítette el volt párját, Jákli Mónikát, közös kislányuk édesanyját. A 31 éves influenszer januárban halálos autóbalesetet szenvedett.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk

SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Peller Anna elszólta magát Dobó Katáról a Reggeliben, a nővére szólt rá élő adásban
Nem vették észre, hogy már forog a kamera. Szerencsére a baki nevetéssel végződött.
Fotó:RTL.hu - szmo.hu
2026. március 26.



Az élő adás varázsa, hogy bármi megtörténhet, és a nézők gyakran a legemberibb, legszórakoztatóbb pillanatoknak lehetnek tanúi. Ez történt Peller Anna és Peller Mariann párosával is az RTL Reggeli című műsorában, amikor vendégük, Dobó Kata érkezésekor nem vették észre, hogy már forognak a kamerák.

Peller Anna teljesen elvesztette az időérzékét, és miközben még a fotelben helyezkedett, a tőle megszokott kedvességgel, baráti hangon köszöntötte a színésznőt.

„Jó reggelt, te, szépségkirálynő”

– mondta Peller Anna, mit sem sejtve arról, hogy már adásban vannak.

A helyzetet nővére, Peller Mariann oldotta fel, aki azonnal jelezte a problémát.

„És tök jó, hogy már tulajdonképpen adásban vagyunk”

– jegyezte meg, mire Peller Anna nevetésben tört ki, és azonnal szabadkozni kezdett. A jelenetet Dobó Kata sem hagyta szó nélkül, aki szintén nem vette észre a piros fényt, miközben még a ruháját és a haját igazgatta.

„Milyen jó, hogy szeretjük egymást”

– vágta rá a színésznő, amivel a műsorvezetők is csak egyetérteni tudtak.

A kedves baki után az interjú már felhőtlenül és jó hangulatban zajlott tovább.

Via Femina


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk

SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Dobó Kata: Jó nő és jó társ vagyok, csak jelenleg társ nélkül
Dobó Kata végre megtörte a csendet a korábbi fájdalmas szakításai körül. A színésznő elárulta, miért látja ma már minden egyes lezárt kapcsolatot egy új lehetőségnek.
DM Petra - szmo.hu
2026. március 25.



„Én jó nő és jó társ vagyok, csak jelenleg társ nélkül” – jelentette ki Dobó Kata, aki a Nők Lapjának adott interjújában beszélt arról, hogyan jutott el a teljes önazonosságig. A színésznő elárulta, sokan automatikusan feltételezik, hogy ha jól érzi magát, akkor biztosan van valakije, pedig szerinte a kettő nem feltétlenül függ össze.

Párkapcsolati státuszáról egyértelműen fogalmazott: „Nincs, de ha lenne, sem beszélnék róla.”

A színésznő, akit karrierje elején, az A miniszter félrelép sikere után sokan szexszimbólumként skatulyáztak be, elmondta, sokáig kísérték a „szép, de biztos buta” vagy „szép, de biztos hisztis” jellegű előítéletek.

Mára azonban megtanulta kizárni ezeket a bántó megjegyzéseket.

„Hosszú folyamat volt eljutni idáig, de most már kifinomult antennám van arra, hogy felismerjem a mérgező mondatokat, és ne engedjem be őket” – magyarázta, hozzátéve, hogy kialakított egy belső értékrendszert, aminek egyedül meg akar felelni.

Ez a tudatosság a párkapcsolataiban is megmutatkozott, amikor felismerte a feldolgozatlan gyerekkori minták hatását a választásaira. Döntéseiről határozottan beszélt:

„Magamat választottam. Például amikor kiléptem nem működő párkapcsolatokból.” Úgy látja, minden szakítás egyben lehetőség is volt a továbblépésre.

Dobó Kata szerint az idő múlását ötven felett már másképp érzékeli az ember. „Nagyon gyorsan eltelik az élet, és nem mindegy, hogy kivel töltöd el ezt az időt” – mondta.

Éppen ezért már csak olyan kapcsolatok érdeklik, ahol a felek kölcsönösen építik egymást. „Persze, vágyom rá, hogy kapcsolódjak valakivel, de csak akkor, ha kölcsönösen felfelé húzzuk egymást” – szögezte le.

Via Story.hu


Link másolása
KÖVESS MINKET: