HÍREK
Petíciót indítottak a Budapesti Gazdaságtudományi Egyetem oktatói és hallgatói, amelyben Andor György rektor azonnali lemondását követelik. Indoklásuk szerint az átgondolatlan vezetői döntések és az átláthatatlanság a működésképtelenség szélére sodorták az intézményt.
HÍREK
A kézfogást is elutasította a miniszterrel vitázó hallgató, aki végül kiviharzott a teremből. Hankó Balázs szerint a diák eleve provokálni érkezett az egyetemi fórumra.
Népszerű
Ajánljuk