FELFEDEZŐ
Valaki a sínekre ugrott az Astoriánál, hogy átszaladjon a Deák téri megállóig, emiatt történt a fennakadás.
FELFEDEZŐ
Alig egy nappal az előző leállás után ismét a reggeli csúcsban kellett pótlóbuszokat bevetni.
FELFEDEZŐ
A tervek szerint a 2-es metró végállomása lett volna, de ebből semmi nem lett. Kilenc éve elhagyatottan áll, és egyre csak pusztul.
FELFEDEZŐ
Ha megvalósul a terv, a Déli pályaudvarról átszállás nélkül utazhattok egészen Rákoskeresztúrig.
FELFEDEZŐ
Ezzel tovább bonyolódik a Kossuth tér felszíne alatt fellelhető kutak, kamrák alagutak és titkos óvóhelyek igen sűrű hálózata.
Népszerű
Ajánljuk