Selyem Jázmin reagált a Megasztárban történtekre: Tóth Gabi egy selejt, le se tudná rakni az érettségit, olyan tökfej
A Megasztár egyik kiesett versenyzője, Selyem Jázmin videóban mondta el a véleményét a műsor zsűrijéről. Az énekesnő kemény szavakat használt, főként Tóth Gabit bírálta, de a többi zsűritagról is kendőzetlenül nyilatkozott, vette észre a refresher.hu.
Selyem azt mondta: „lengette húsos karjait már az elején“. Úgy fogalmazott, hogy „már csak ezért is megérdemelne egy aranylemezt, mert megérdemli“.
Selyem más zsűritagokat is szóba hozott. Curtisről például ezt mondta:
Eleve, mit keres egy olyan alvilági figura ott? Ja, roma! Mint a többiek. Magyar ember már be se jut a tévébe. Nézzétek meg: csak roma látható a képernyőn. Vagy fehérroma. Ez van. Rajtuk kívül senki szinte.“
Hozzátette: „Ja, meg hát ugye
Meg ez az értelmifogyatékos óvodásként viselkedő Erika, tényleg ezt Romániából szabadították ránk? Ez is zeneileg mit rakott le? Semmit, egy nagy nulla.“
A videóban elmondta azt is, hogy egy korábbi eset miatt szintén emlékszik Curtisre: állítása szerint a zenész nem engedte be őt a Füge udvarba, ahova saját elmondása szerint gyakran jár.
A történtekre Tóth Gabi is reagált a műsorban. A felvételen a következő mondatok hangzanak el tőle:
„Elkezd engem alázni egy ilyen senkiházi [kisípolt szó]. Hát kimegyek, azt mindjárt megverem [kisípolt szó]. Megmutatom neki, milyen a tapolcai vérem. Hát na, most már itt mindenkinek ekkora jogai vannak? Mindenkinek mindent szabad mondani? Én vagyok az alpári? Én megmutatom, milyen amikor nincs valakinek érettségije [kisípolt szó]. Azt a jó nyolcáltalánosos pofont, akkorát adok [kisípolt szó]. De tényleg.“