SZTÁRVILÁG

Schobert Norbi már nagyon bánja, hogy beoltatta magát

Montenegrói nyaralása után lett pozitív a tesztje. A fitneszguru szerint a két oltás, amit a koronavírus ellen kapott, több problémát okozott neki, mint védelmet.


Másodszor is megfertőződött koronavírussal Schobert Norbi, miután hazatért montenegrói nyaralárásáról. A fitneszguru már mindkét korábbi oltását megbánta - írja a Blikk.

"Elment a szaglás- és ízérzékem, a lázam is felszökött, a teszt pedig kimutatta, hogy koronavírusos vagyok. Jelenleg teljes izolációban vagyok, nem hagyom el az otthonomat, csak a teraszra megyek ki. Már jobban érzem magam, a hőemelkedésem kezd elmúlni, de az ízeket és a szagokat még mindig nem érzem"

- mesélte a lapnak.

Először még 2021-ben fertőződhetett meg a vírussal, akkor sztrókot kapott néhány héttel azután, hogy felvette a második oltást. Később arról beszélt, hogy úgynevezett Covid-sztrókja volt, mivel semmilyen szív- és érrendszeri előjele nem volt az agyvérzésnek.

"Már az előző kettőt is megbántam... Több problémát okozott, mint védelmet"

- mondta Schobert arra a kérdésre, hogy miért nem tervezi felvenni a harmadik oltást.

A fitneszguru elmnondása szerint a sztrókja óta rendszeres orvosi felügyelet alatt áll, félévente jár kivizsgálásokra, és ez már így is fog maradni élete végéig.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Népszerű
Ajánljuk
Címlapról ajánljuk


SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Udvaros Dorottya: Kedves Nagy Feró, ne várjon másokra, adja vissza a Kossuth-díjat!
A színésznő szerint Feró szavai megbocsáthatatlanok. Úgy véli, a zenész csak hárít, és nem vállalja a tettei következményét.


Nagy Feró a Békemeneten adott interjúban úgy fogalmazott, hogy a Szőlő utcai ügyben érintett lányok kerestek pénzt, tehát „mindenki jól járt”. A kijelentését később sem vonta vissza, sőt, több alkalommal is kiállt mellette. Az RTL Híradónak annyit azért elismert, hogy „lehet, kicsit túllőtt a célon”, de továbbra is azt gondolja, hogy nem mondott olyat, ami ne lenne vállalható. Időközben felmerült az is, hogy Őrbottyánban visszavonják a díszpolgári címét, de ez sem érintette különösebben.

A történtekre Udvaros Dorottya is reagált, és a Magyar Hangnak adott interjúban elmondta a véleményét.

„Nem hiszem, hogy Nagy Ferónak másokra kellene várnia, adja vissza magától a Kossuth-díját.”

A Kossuth-díjas színésznő és a Nemzet Színésze szerint Nagy Feró „szörnyű kijelentése” után nem méltó a kitüntetésre.

„Miért kell megvárnia, amíg tízen erre kérik, nem az lenne a legtermészetesebb, hogy egy ilyen nyilatkozat után magától lemond az elismerésről? Kedves Nagy Feró, ne várjon másokra, adja vissza a díjat” – fogalmazott Udvaros.

Szerinte a zenész kijelentései a kihasznált és bántalmazott lányokról felháborítóak, és még az egyre durvább közbeszédben is különösen kegyetlenek.

„Nagyon felzaklatott az ügy, botrány, hogy ma elhangozhat egy ilyen mondat, ahogy Nagy Feró későbbi kijelentései is szörnyűek. Azt mondja, hajlandó bocsánatot kérni, mintha ez valamiféle kegy lenne, de ahhoz már nem elég bátor, hogy viselje a szavai következményeit.”

„Ne mások javaslatára és védelmére várjon, a saját lelkében tegyen rendet, kérjen bocsánatot és adja vissza a Kossuth-díjat. Így talán még megőrizheti a méltóságát” – mondta a színésznő.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

SZTÁRVILÁG
A Rovatból
„Soha többet ne is köszönjön” - Nagy Feró bocsánatkérést vár Wolf Katitól
Szerinte az énekesnő félreértette, miről beszélt a Szőlő utcai ügy kapcsán.


Kemény választ küldött Nagy Feró Wolf Katinak a javítóintézeti botrány kapcsán. A Beatrice frontembere szerint az énekesnő félreértette a szavait, és bocsánatkérést vár tőle.

A zenészt még a csütörtöki Békemeneten kérdezték a Szőlő utcai ügy kapcsán, amelyben jelenleg emberkereskedelem és kényszermunka gyanújával nyomoznak. Feró többek között azt monmdta:

„Ő csak kereste a pénzt ezzel, lányokat futtatott, a lányok is keresnek pénzt, mindenki jól járt, nem?”

A kijelentését később sem vonta vissza, sőt, több alkalommal is kiállt mellette.

Feró szavaira többek között Wolf Kati is reagált. Az énekesnő a Facebook-oldalán azt írta:

„Gondolkodtam, mit lehet reagálni arra, amit mondtál, Feró, egykori X-faktor mentorom... Valójában csak annyit, hogy szégyelld magad!”

Feró az Indexnek most arról beszélt, hogy Wolf Katinak fogalma sincs az ügyről, mégis beszállt a „baloldali kórusba”.

„Nagyon várom, hogy Wolf Kati bocsánatot kérjen tőlem, mert én nem erről beszéltem, de ő beszáll ebbe a liberális kórusba, lelke rajta. De megkérem, hogy soha többet ne is köszönjön vissza nekem, mert én sem fogok köszönni neki. Befejeztük”

– mondta. Hozzátette, hogy csalódott volt mentoráltjában, aki szerinte anélkül alkotott véleményt, hogy tisztában lett volna a tényekkel.


Link másolása
KÖVESS MINKET:


SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Miért nem szégyelled magad, Feró??? – Wolf Kati is kérdőre vonta egykori mentorát vállalhatatlan szavai miatt
Szerinte „förtelmes gyalázat”, ha a rocker komolyan gondolta, amit a fiatalkorú Szőlő utcai prostituáltakról mondott.


Tovább gyűrűződik a botrány, ami Nagy Feró körül alakult ki, miután a Békemeneten vállalhatatlan kijelentéseket tett. A Kossuth-díjas zenész a Szőlő utcai, fiatalkorú prostituáltak futtatását érintő hír kapcsán úgy fogalmazott: „Ő csak kereste a pénzt ezzel, lányokat futtatott, a lányok is keresnek pénzt, mindenki jól járt, nem?” Azóta többen követelték, hogy vegyék el a Beatrice egykori frontemberének Kossuth-díját, de szóba került az is, hogy visszavonják őrbottyáni díszpolgári címét. Az énekes ennek ellenére nem hajlandó bocsánatot kérni.

Most újabb sztár szólalt meg az ügyben. Wolf Kati az X-Faktorban Feró mentoráltja volt, de legújabb Facebook- és Instagram-posztjában nem kíméli a rockert. Mint írja:

„Miért nem szégyelled magad, Feró???”

„Gondolkodtam, mit lehet reagálni arra, amit mondtál, Feró, egykori X-faktor mentorom... Valójában csak annyit, hogy szégyelld magad!”

Hozzáteszi: „Két lánygyerek anyja vagyok. De ehhez egyáltalán nem kell szülőnek lenni.”

„Akár a nem nyugvó szereplési vágyad, akár valamilyen rosszul értelmezett vicceskedés mondatja veled ezeket az óriási hülyeségeket, akkor is rettenetesen káros, amit csinálsz. De ha – ráadásul apaként, nagyapaként - valóban így is gondolod, akkor meg förtelmes gyalázat”

– zárja posztját az énekesnő.


Link másolása
KÖVESS MINKET:


SZTÁRVILÁG
A Rovatból
„Szégyellem, hogy közénk tartozol” - Delhusa Gjon nem venné át a Kossuth-díjat, amíg Nagy Ferónak is van
A Beatrice frontemberét a Békemeneten kérdezték a Szőlő utcai ügyről. Óriási felháborodást váltott ki a válasza.


Nem csitulnak az indulatok Nagy Feró körül: ezúttal Delhusa Gjon üzent a Beatrice frontemberének.

Nagy Ferót még a csütörtöki Békemeneten kérdezték a Szőlő utcai ügy kapcsán, amelyben jelenleg emberkereskedelem és kényszermunka gyanújával nyomoznak. Feró az Alap nevű TikTok-csatorna kérdésére többek között azt mondta:

„Ő csak kereste a pénzt ezzel, lányokat futtatott, a lányok is keresnek pénzt, mindenki jól járt, nem?”

A kijelentését később sem vonta vissza, sőt, több alkalommal is kiállt mellette. Feró szavai elég nagy felháborodást váltottak ki, és a témában megszólalt többek között az egykori X-Faktoros mentoráltja, Wolf Kati is.

Az ügyben aztán Delhusa Gjon is kifejtette véleményét, aki vasárnap a Facebook-oldalán üzent Ferónak.

„Mint lánygyermekes apa és mint olyan művész, aki lánygyermekes apáknak is énekel, szégyellem, hogy közénk tartozol. Bár pályám során nem volt alkalmunk megismerkedni, szívből remélem, hogy ez így is marad.

Ha valaha méltó leszek a Kossuth-díjra, köszönve azt, addig nem fogom átvenni, amíg te, "NF", birtokosa vagy államunk legmagasabb erkölcsi értékű kitüntetésének.”

Link másolása
KÖVESS MINKET: