SZTÁRVILÁG
A Rovatból

Példátlan helyzet a Megasztárban: Curtis nélkül indult az élő show, aztán jött a fordulat

A műsorvezetők döbbenten kérdezték, hol van a rapper. Tóth Gabi elárulta, ő is próbálta maradásra bírni, de a feszültség tapintható volt a stúdióban.
Maier Vilmos - szmo.hu
2025. november 22.



Teljes döbbenettel indult a Megasztár ötödik élő adása szombat este: Curtis nem jelent meg a zsűripultnál Tóth Gabi, Herceg Erika és Marics Peti mellett. A két műsorvezető, Ördög Nóra és Szépréthy Roland azonnal aggódva fordult a mesterekhez, akik közül Tóth Gabi elmondta, hogy ő próbálta rávenni Curtist, hogy ezt ne csinálja, és remélik, hogy meg fog jelenni. A drámai helyzetet hetek óta tartó feszültség előzte meg, miután a rapper az elmúlt időszak konfliktusai és csalódásai miatt komolyan elgondolkodott rajta, hogy kiszáll a műsorból – írta a Bors.

Szerencsére azonban nem kellett sokat várni, a rapper hamarosan megjelent a stúdióban. Láthatóan szomorú volt, és rögtön egy bocsánatkéréssel kezdte a megszólalását.

„Először is szeretnék elnézést kérni, hogy ha kételyeket ébresztettem bárkiben is. Nagyon sokat gondolkodtam a héten ezen a történeten, tényleg nagyon nehéz volt ez az egész, ami történt szombaton, közben és utána is. De azt gondolom, hogy nem hagyhatom csereben többieket, se a műsor készítőit sem a versenyzőket”

– mondta Curtis.

A kialakult helyzet példátlan lett volna, hiszen eddig még egyik zsűritag sem hagyta ott a műsort. A TV2 számára is kritikus ponthoz érkezett az évad, ahogy azt Farkas Ákos, a Megasztár kreatív producere is megerősítette.

„A Megasztár idei évada nemcsak a tehetségeknek, de a véleménynyilvánításnak is szabad teret engedett. Ezáltal számtalan feszült helyzetet tartogatott a megújult széria, ami a fináléhoz közeledve egyre csak fokozódik. Láthatóan a versenyzők és a mesterek is egyre stresszesebbek, hiszen egy újabb váratlan helyzet adódott Curtis kiakadásával, amire jelenleg a csatorna is próbál megoldást találni. Nyilván továbbra is az a célunk, hogy feloldjuk a konfliktusokat és teljes felállással folytatódjon a szombati elődöntő, ahol már csak a négy legjobb menetelhet tovább a fináléba” – szögezte le korábban Farkas Ákos.

A szombat esti adás tétje hatalmas, hiszen a TOP6 mezőnyből csak négyen juthatnak tovább a döntőbe. A műsorban ráadásul Tóth Gabi dalpremierrel készül, és visszatérnek a Csillagdal korábbi sztárjai is, köztük Tolvai Reni, Dér Heni és Király Viktor. Curtis feszültsége nem új keletű: már az első élő show után is csalódottságának adott hangot a szavazás miatt, a múlt héten pedig utolsó versenyzője is kiesett a versenyből.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Népszerű
Ajánljuk
Címlapról ajánljuk


SZTÁRVILÁG
A Rovatból
35 évesen meghalt A kör kísérteties Samarája, Daveigh Chase
A színésznő kedden hunyt el Los Angelesben. Barátja szerint agyhártyagyulladás és a vérében kialakult fertőzés okozta a halálát.
Maier Vilmos - szmo.hu
2026. június 17.



35 éves korában meghalt Daveigh Chase, akit a legtöbben a 2002-es A kör című horrorfilmből ismerhettek, amelyben a kútból kimászó kislányt, Samara Morgant alakította.

A színésznő barátja, Roy Hernandez a TMZ-nek elmondta, hogy Chase kedden agyhártyagyulladás és a vérében kialakult fertőzés következtében hunyt el, ami szeptikus szövődményekhez vezetett, és a szervezete leállt.

A lap úgy tudja, a színésznőt a hónap elején alultápláltság miatt már kórházba szállították Los Angelesben.

Daveigh Chase gyerekszínészként vált ismertté, Samara Morgan megformálásáért A kör című filmben 2003-ban MTV Movie Awardot kapott. A hangját adta Lilo karakterének a Lilo & Stitch-ben, és visszatérő szereplő volt az HBO Hármastársak című sorozatában is.

Az elmúlt években többször került a hatóságok látókörébe: 2017-ben előbb egy haláleset kapcsán hallgatták ki, majd hónapokkal később egy lopott autóban tartóztatták le.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk
SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Élő videóban közvetítette Noszály Sándor, ahogy elviszi őt a mentő – aggasztó dolgokat mondott
Szerda délután mentő szállította el Noszály Sándort, miután újabb zavaros videókat tett közzé. Az élőben közvetített esemény során azt állította, nem volt erőszakos és a vérnyomása is tökéletes.
Maier Vilmos - szmo.hu
2026. június 17.



Mentő vitte el Noszály Sándort szerda délután, miközben a korábbi teniszező a közösségi oldalán élőben közvetítette az eseményeket az autóból. A beavatkozást a sportoló több, a korábbiakhoz hasonlóan nehezen értelmezhető videója előzte meg. Az egyelőre nem derült ki, hogy pontosan mi történt vele és hova szállították – írta a Blikk.

A videóban Noszály arról beszélt, hogy az elszállítása ellenére fizikailag jól van, és nem tett semmi rosszat.

„Én vagyok a bipoláris bolond, aki túl sokat tudott”

„Az ügyvédemet már felhívtam. (...) Életemben nem voltam erőszakos, még verbálisan sem, fizikailag sem. És elvisznek a mentők. Megmérték a vérnyomásomat, tökéletes. Meditálni tudok a fa tetején fél lábon három évig, de elvisznek a mentők. A nővérem segít nekem, az anyám segít nekem. De mi a tanulság? Hogy légy hű önmagadhoz” – magyarázta a mentőautóban.

A sportoló azt is közölte, hogy előre számított a történtekre, amelyeket egyfajta tanításnak szán.

„Tudtam, hogy ez fog történni és nem lehet máshogy. Drasztikusan tanítok, pedagógus vagyok, mint az apám. Didaktikai módszerem megvolt, tudtam, hogy ez lesz, mert logikailag kiszámoltam, hogy mi lesz.”

A történtekkel kapcsolatban tehát egyelőre annyi biztos, hogy a sportolót mentő szállította el, miközben ő maga élőben közvetített, de sem az állapota, sem a beszállításának pontos oka és helye nem ismert.

2024 őszén Noszály zavaros közösségi médiás üzenetekkel hívta fel magára a figyelmet, majd visszalépett az RTL Sztárbox című műsorától. Testvére ekkor jelentette be, hogy a sportoló bipoláris zavarral küzd. A hírek szerint a repülőtérről egyenesen egy klinikára szállították, ahol hetekig kezelték. Decemberben elhagyhatta a kórházat, majd 2025 elején a nyilvánosság előtt is beszélt arról, hogy „élete talán legnehezebb időszakán” van túl.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk

SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Ambrus Attila megszólalt a válásáról: Az egész családomat megviselte
A Viszkis a Könyvhéten beszélt először a házassága végéről. Kijelentette, a részletek magánügynek számítanak, de annyit elárult, hogy mindannyiukat megviselték a történtek.
M.M. / Fotó: RTL - szmo.hu
2026. június 17.



Tizennégy év után szakított egymással Ambrus Attila és felesége. A Viszkis néven elhíresült egykori bankrabló a Könyvhét forgatagában beszélt először a magánéletét érintő hírekről.

A válásáról csak annyit mondott, hogy a történtek az egész családját megviselték – írja a Blikk.

„Az a helyzet, hogy ez nem tartozik senkire… nem vagyok közszereplő, hála az égnek. Én egy börtönből szabadult ember vagyok, tizennégy éve, 2012 január végén szabadultam. Sajnos, történt néhány olyan dolog az életemben, ami a gyermekeimnek sem jó, nekem sem jó és a feleségemnek, illetve a volt feleségemnek sem az. Én azt gondolom, ez nem tartozik senkire”

– jelentette ki.

A beszélgetés során kitért arra is, hogy a börtönévek miatt kiélvezi, hogy dolgozhat: „Pihentem a börtönben eleget. Tizenhárom évet jegeltek. Ennek okán, amíg van bennem energia, addig megyek. Van miért mennem, van két pici gyermekem, úgyhogy muszáj” – mondta.

A börtönben töltött idő nemcsak a munkához való hozzáállását, hanem a teljes gondolkodását megváltoztatta. Ambrus szerint a rácsok mögött töltött évek alatt jutott el a felelősségvállalásig.

„Az életem arról szólt, hogy mindig másokat hibáztattam, ezért kibújtam a felelősség alól. Amíg nem kaptak el, mindig mást okoltam. Aztán a börtönben rájöttem, hogy mindent én rontottam el”

– vallotta be. Hozzátette, ma is az önismeret és az önelfogadás a legfontosabb feladata.

„A legnagyobb dolog az életünkben önmagunk elfogadása. Ha ez megvan, akkor a világ is működik. Én most is ezen dolgozom” - mondta.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk

SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Molnár Gusztáv az ítéletéről: A bíróság egy olyan ember felett ítélkezett, aki már meghalt
A színész hosszú Facebook-posztban reagált a kiskorú veszélyeztetése miatt kapott felfüggesztett börtönbüntetésére. Azt írta, a bíróság a múltbeli, alkoholista énjét ítélte el, és ezzel új családját sodorta veszélybe, miközben ő a 265 napos rehabilitációja óta tiszta.


Ahogy megírtuk, tegnap a bíróság kiskorú veszélyeztetése miatt egy év, két évre felfüggesztett börtönbüntetésre ítélte Molnár Gusztávot. A színész a tárgyaláson nem ismerte el bűnösségét, de sajnálatát fejezte ki. Ma egy Facebook-bejegyzésben reagált az ítéletre.

„Tegnap a bíróság pontot tett egy olyan történet végére, amely valójában nem ma, hanem közel hat évvel ezelőtt, az életem legsötétebb krízisidőszakában íródott. Az ítélet megszületett: egy év szabadságvesztés, két évre felfüggesztve” – kezdi Molnár Gusztáv az értékelést, aki leszögezi, nem magyarázkodni vagy vádolni akar, hanem felnőtt emberként felelősséget vállalni.

Arról ír, hogy 2020 és 2021 között, az aktív alkoholizmusa csúcsán elbukott emberként és apaként is.

„Az a bizonyos 2021. augusztusi este, a kocsiban elcsattant pofon egy olyan kontrollvesztett állapot végterméke volt, amire nincs és nem is keresek kifogást.”

A színész úgy folytatja, a viselkedésével és a szétesettségével

„fizikailag és érzelmileg is veszélyeztettem a kisfiam fejlődését”.

Hozzáteszi, a pofonért már évekkel ezelőtt bocsánatot kért a fiától és a nyilvánosság előtt, nem törvényi kötelezettségből, hanem mert a lelkiismerete diktálta. A tárgyaláson is az volt számára a legfontosabb, hogy a fia megkapja tőle azt, amit ő a saját apjától soha: az elismerést, hogy sajnálja és megérti a fájdalmát.

Molnár ezután élesen bírálja a magyar jog- és intézményrendszert, ami szerinte „időkapszulában működik”. Úgy véli, a bíróság egy olyan Molnár Gusztáv felett ítélkezett, „aki már öt éve nem létezik”.

„Az az ember ott, a függősége mélyén, meghalt. Meghalt azon a 9 hónapon, a 265 napos zárt terápián, amit a Leo Amici Alapítványnál, Komlón végigcsináltam” – fogalmazott, hozzátéve, ott szembesült azzal, hogy felnőttként felelősséget kell vállalnia a tetteiért.

Szerinte a rendszer képtelen lekövetni az emberi változást, és amikor egy szakértő a „múlt papírjaiból dolgozva, sztereotípiák alapján mond ítéletet a jelenedről, miközben veled mint ma élő, tiszta emberrel soha nem találkozott, az nem igazságszolgáltatás, hanem megbélyegzés.”

Visszautasítja a bíró szavait is, miszerint az ítélet segítené a józanságát. „A józanságomat nem a bürokrácia tartja meg, hanem a hitem, a belső fegyelmem és a családom. Hogy gyűlésre járok, hogy minden nap dolgozom magamon.”

A színész a jelenét szilárdnak és tisztának írja le, feleségével és 10 hetes kislányával.

„Kit büntet valójában ez az ítélet 2026-ban?” - teszi fel a kérdést.

Úgy látja, a döntés nem egy múltbeli elkövetőt sújt, hanem

„közvetlenül veszélyezteti egy ma élő, tiszta család megélhetését, és büntet egy 10 hetes csecsemőt és egy édesanyát, akik semmiről sem tehetnek.” Úgy érzi, az ítélet nem foglalkozik az ellennevelés létezésével, azt üzeni, hogy a rendszer nem hisz a változásban, és „legitimizálja a másik fél bántalmazásait.”

Molnár a bejegyzése végén arról ír, hogy a fia felé a kapuja örökre nyitva áll. Bízik benne, hogy fia kamaszként, felnőve a saját szemével látja majd a valóságot. „És amikor eljön az idő, itt fog találni engem: egy józan, stabil, sikeres és szerető édesapát, aki nem a múltja, hanem a jelene által lett az, aki.”

Kijelenti, az ítélet nincs hatással az életére, és már hálás a függőségéért, mert választás elé állította. „Én döntöm el, hogy kinek hiszek! Elhiszem, hogy aki [sic] rosszat tettem, az sosem változik, vagy elhiszem, hogy van ereje a józanságnak!” – zárja gondolatait, megköszönve feleségének a támogatást, és kiemelve, hogy „392 napja van választásom”.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk