SZTÁRVILÁG
A Rovatból

Nem törődik gyerekével és magyar exével az orosz milliárdos: Pavel Durov nem kér Bakó Dianából és közös kisfiukból

A tiszakécskei modell decemberben hozta világra kisfiát, de Durov egyáltalán nem mutat érdeklődést közös gyermekük iránt. Az édesanya egyedül neveli a babát, és próbálja tartani a kapcsolatot volt párjával, eddig sikertelenül.


Egy hónapja született meg Bakó Diána kisfia, akit azóta teljesen egyedül gondoz. A magyar modell abban bízott, hogy a gyermeke boldog családban nőhet fel, hiszen a Telegram tulajdonosával, Pavel Durovval hosszú éveken át próbálkoztak. Korábban Diána több vetélésen is átesett, így hatalmas öröm volt számukra, amikor kiderült, végre gyerekük lesz.

A baba érkezése előtt azonban fordulat történt: kapcsolatukba belépett egy harmadik fél, Julija, aki egykor Diána barátnője volt. Ő mutatta be Pavelt és Diát egymásnak, később azonban viszonyt kezdett a milliárdossal. Bár Diána tudott erről, és remélte, hogy Pavel visszatér hozzá, ez nem történt meg. Julija elszerette a férfit, Diána pedig várandósan magára maradt.

Az édesanya azóta is próbál kapcsolatot teremteni volt párjával, hogy Durov jelen legyen a gyermekük életében.

„Természetesen Dia értesítette őt, amikor megszületett a fiuk, és azóta is üzent neki néhányszor, hogy szeretné, ha meglátogatná és a nevére venné a babát. Durovnak azonban egyik sem áll a szándékában, lényegében hallani sem akar a gyermekéről”

– árulta el egy ismerősük a Blikknek.

Pavel Durov korábbi kapcsolataiból öt gyermeket ismert el a sajátjaként, akiknek anyagi támogatást nyújt, de velük sem tart kapcsolatot. A milliárdos korábban spermát adományozott, és bevallása szerint több száz gyermeke él a világban. Ez azonban nem jelent vigaszt Bakó Diánának.

A magyar modell próbál helytállni egyedülálló szülőként, de nincs könnyű dolga. Az ismerőse szerint Pavel úgy véli, hogy a Dubajban és Budapesten vett négy lakás elég hozzájárulás a gyermek neveléséhez. Diána azonban abban reménykedik, hogy volt párja egyszer mégis részt vesz a kisfiú életében.

(via Blikk)


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Népszerű
Ajánljuk
Címlapról ajánljuk


SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Oláh Gergőéknek több milliós óvadékot kellett kifizetniük, hogy beengedjék őket Izraelbe
Az énekes a húga esküvőjére utazott a családjával, de a hatóságok nem hittek nekik. Végül a rokonoknak kellett kicsengetniük a borsos összeget.


Kalandosra sikeredett Oláh Gergőék izraeli útja még nyáron. Az X-Faktor egykori győztese a húga esküvőjére repült Tel-Avivba a családjával, de már a reptéren elkülönítették őket. Hatalmas összegű óvadékot követeltek tőlük, különben nem léphettek be az országba. Erről a Nekem mondod? podcastben mesélt, amelyet a story.hu szemlézett.

„A húgom már három éve kint élt nagy boldogságban, és most volt az esküvő. Nem is volt kérdés, hogy mindannyian szerettünk volna ott lenni. Ráadásul nálunk a gyerekek soha nem voltak még külföldön. A feleségemmel izgultunk is, hogy milyen most az ottani helyzet. Aztán ahogy kiutaztunk, a reptéren ott álltunk tizenegyen a családommal a szüleimmel és mindenkinek Oláh volt a vezetékneve, amit nem igazán értettek”

– idézte fel az énekes.

Hiába mondta, hogy ő ismert énekes Magyarországon, és csak a húga esküvőjére érkeztek, nem hittek neki. Azt gondolták, hogy be akarnak települni az országba. A biztonsági szolgálat egy külön szobába kísérte az egész családot, ahol hat órán át vesztegeltek, amíg a hatóság nyomozott.

Végül kiderült, hogy tévedés áldozatai lettek, mert korábban egy másik, hasonló nevű család miatt volt problémájuk a hatóságoknak.

Azonban így sem úszták meg az óvadékfizetést, egy hatalmas összeget kellett letenniük, hogy beléphessenek az országba. Oláh Gergő nem akarta elárulni, pontosan mennyi pénzt követeltek, de azt igen, hogy több milliós nagyságrendű összegről volt szó, amit nem is tudtak kifizetni ott. A sógora és az ő családja segítettek nekik letenni az óvadékot, amit akkor utaltak vissza nekik, amikor Oláhék az esküvő után elhagyták az országot.

A teljes beszélgetést itt lehet meghallgatni:


Link másolása
KÖVESS MINKET:

SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Ganxsta Zolee régi, közös fotót osztott meg Kassai Ilonával: „Soha nem fogom elfelejteni ezt a tekintetet”
A rapper szerint abban, ahogy édesanyja rá nézett, minden benne volt: szeretet, büszkeség, nyugalom. Köszönetet mondott mindenkinek, aki szeretettel emlékezett a kedden elhunyt színésznőre.


Gyászol Ganxsta Zolee: édesanyja, Kassai Ilona, Kossuth- és Jászai Mari-díjas színésznő kedden hunyt el, 97 éves korában. A szomorú hírt a rapper osztotta meg Facebook-oldalán.

„Tegnap este drága Édesanyám, Kassai Ilona az angyalok közé került, a Mennyek országába. Egy igazi művész volt, és a legjobb anya. Köszönöm mindenkinek, aki most egy picit megemlékezik róla a szívében”

– írta a szűkszavú bejegyzésben.

Ganxsta Zolee most egy régi, közös fotóval emlékezett meg Kassai Ilonáról. A Facebookon megosztott fekete-fehér képen a rapper még gyerekként látható, ahogy mosolyogva fogja édesanyja kezét, aki szeretetteljesen néz vissza rá.

„Mindig így nézett rám... És én soha nem fogom elfelejteni ezt a tekintetet. Ebben minden benne volt: szeretet, büszkeség, nyugalom”

– fűzte hozzá Ganxsta Zolee.

Azt is írta, hogy az elmúlt napokban rengetegen gondoltak rá és családjára, amiért borzasztóan hálás.

„Köszönöm mindenkinek, aki írt, szólt, érzett, és ilyen szépen, ennyi szeretettel emlékezett Édesanyukámra. Köszönöm!” – zárta posztját.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk

SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Az RTL elárulta, szerepelhet-e a Sztárboxban Dudás Miki a garázdasági ügye után
A kajakos elismerte a kerékszúrást, a rendőrök már kihallgatták. Az ügy még folyamatban van, Dudás szabadlábon védekezik.


Dudás Miki újra a címlapra került: a rendőrség garázdasággal gyanúsítja, miután megrongálta egy ismerőse autóját, az RTL pedig jelezte, hogy bár az ügy folyamatban van, ám ez a hétvégi ringbe lépését nem befolyásolja – írta a story.hu.

A sportoló nem tagadta a történteket.

„Igen, kiszúrtam a szomszédom autójának kerekét, és most megint én vagyok a botrányos sportoló! De a miértek senkit sem érdekelnek?”

– mondta.

A hatóság hamar felkereste a lakásán, ezt is ő mesélte el. „Bekopogtak hozzám a rendőrök, és elmondták, hogy valaki videóra vette, ahogy kiszúrom a kocsi kerekét. Én elmondtam nekik őszintén, hogy mi történt. Mire azt mondták, megértenek, de ezt akkor sem így kellett volna megoldanom. Bevittek, és kihallgattak. Ennyi a történet, ez a teljes igazság.”

Az RTL sajtóosztálya közölte, hogy elítéli az állatokkal való kegyetlen bánásmódot és a garázdaság bármely formáját. A csatorna szerint

Dudást gyanúsítottként hallgatták ki, szabadlábon védekezik, ezért a műsorban vállalt szereplését most nem érinti az eljárás.

Link másolása
KÖVESS MINKET:


SZTÁRVILÁG
ByeAlex üzent a halloweeni tökfaragást betiltó polgármesternek: „Reggelig huhognék a kapuja előtt”
„Unalmas már ez a sok műkeresztény, nemzethy, vén macskajancsi” – véli a zenész. Szerinte ha a magyar emberek halloweent szeretnének, akkor lesz halloween.


Mint arról beszámoltunk, Zebegényben nem lehet tökfaragással egybekötött halloweeni programot tartani pénteken, a polgármester ugyanis betiltotta a két képviselő által szervezett eseményt. Ferenczy Ernő Ervin a Facebookon azzal indokolta a döntését, hogy „a halloween és a »haláltökök« idegenek Zebegény szellemiségétől”, a faluban „ a halottak napja a csend, a gyertyaláng és az imádság ideje”. Azt is kijelentette: „Zebegény nem halloween-falu, és nem is lesz az”.

Erre reagált ByeAlex is a Facebook-oldalán. Posztjában azt írta:

„Én leszarom a halloweent és a tökfaragást, de ha nem lennék most itthon anyával – pont azért, mert apukám már nem él, és holnapután lenne a születésnapja is egyébként –, elmennék Zebegénybe tököt faragni a helyiekkel, ennek a polgiúrnak a háza elé! A legveszélyesebb szellem-zombi tökfejet faragnám ki neki, és reggelig huhognék a kapu előtt.”

A kommentekben többen is írták, hogy már régen is tartottak ilyenkor tökfaragást, töklámpás-készítést, amikor még nem volt halloween-őrület. Akadtak persze olyanok is, akik azt állítják, Magyaroeszágon nincs halloween, csak mindenszentek és halottak napja. Az egyik ilyen hozzászólásra válaszolt is ByeAlex.

„Ha a magyar emberek halloweent szeretnének, akkor halloween lesz. Én azt az embert, akiben felmerül egyáltalán ennek tiltása, seprűn repkedve űzném el a községemből!” Unalmas már ez a sok műkeresztény, nemzethy, vén macskajancsi”

– írta a zenész.

Közben a Facebookon meghirdettek egy "Gerilla halál-tökfaragás Zebegényben" elnevezésű eseményt, amely szerint a polgármesteri hivatal elé várják a lelkes tökfaragókat. „A töketlen polgi betiltotta, de tökös népünk győzni fog!” – olvasható a leírásban. A szervező szerint „a leghalálosabb tök megalkotója kedvezményes szabálysértési bírságot kap”. Az esemény iránt már több mint háromezren jelezték érdeklődésüket.


Link másolása
KÖVESS MINKET: