Minden kiderült: a Czutor-gyerekek kíméletlenül leleplezték szüleiket
Rendhagyó, gyereknapi műsort forgatott az RTL Klub a Czutor-családban.
De láthattuk azt is, hogy Zoli gyerekei művészetükben bizony tehetséges édesapjukra ütöttek...
Rendhagyó, gyereknapi műsort forgatott az RTL Klub a Czutor-családban.
De láthattuk azt is, hogy Zoli gyerekei művészetükben bizony tehetséges édesapjukra ütöttek...
Svraka-Gévai Juli kedden reggel, élő adásban mondta el a Balázsék című műsorban, hogy egy időre távozik a Rádió 1-ből. A rádiós elárulta, hogy műteni kell, mert kiszakadt a jobb oldali mellimplantátuma – szúrta ki a Bors.
– mesélte az adásban.
Azt is elmondta, semmi tünet nem utalt a bajra. „Igazából semmilyen tünete nincs, tehát nem fáj, nem érzékeny, alakot sem változtat, ezért nagyon megdöbbentem. Ráadásul 8 éve volt ez a műtétem, és 10 éven belül ezek nem szakadhatnának ki, de egyébként a gyártó örök garanciát is vállal rá, hogy sosem fog tönkremenni. Persze adódhatnak kisebb-nagyobb problémák, de valami rettenetes fizikai trauma kell ahhoz, hogy ez megtörténjen, de nem volt semmi ilyesmi.”
Juli arról is beszélt, hogy bár a gyártó vállalja a költségek egy részét, az összeget csak utólag fizetik vissza. „Tényleg annyira ritka, hogy ezek 10 éven belül szakadjanak ki, hogy a gyártó cég még azt is vállalja, hogy beszáll a műtét árába 1000 euróval. De ez sajnos nem úgy működik, hogy csak kicserélik, hanem ha kivették, el kell küldeniük minőség-ellenőrzésre, hogy valóban ki van-e szakadva. Tehát nekem ezt ki kell fizetnem, és utólag fogják visszautalni az összeget.”
A rádiós megnyugtatta a hallgatókat és a kollégáit is. „Szerencsére ezek az implantátumok már nem úgy működnek, hogy ha kiszakad, akkor elkezd kifolyni valami, hanem ez egy zselés anyag, és ha hosszú ideig nem veszed észre, csak akkor kezd el kitüremkedni, és kerülhet a véráramba” – mondta az adásban.
Korán kelt szerdán Bochkor Nóra, hogy csatlakozzon édesapjához a Retro Rádió stúdiójában. 6 óra 8 perckor már együtt köszöntötték a hallgatókat a reggeli műsorban, amit ezúttal közösen vezettek, írja a story.hu.
– mutatta be a hallgatóknak Gábor a 17 éves Nórát. A lány nem maradt végig csendben, a műsor során többször is megszólalt, és több kedves üzenetet is kapott a hallgatóktól, amiket Gábor büszkén felolvasott.
A reggeli játék nyertese kifejezetten kérte, hogy a nyereményt Nóra autogramjával együtt küldjék el neki, mivel dobosként nagy rajongója a lánynak, aki maga is zenél.
Bochkor Gábor időnként mesél lányáról a műsorban, például arról, hogy milyen színházjeggyel lepte meg, vagy hogy rendszeresen főz neki, amit Nóra örömmel meg is eszik.
A műsorvezető ritkán mutatta meg eddig a nyilvánosságnak a lányát, de mostanában egyre gyakrabban jelennek meg együtt. Nemrég egy budapesti divateseményen is feltűntek, aminek nagy sajtóvisszhangja lett.
Curtis összetört, miután kiderült, hogy testvére, Széki Lajos életfogytiglani fegyházbüntetést kapott, és leghamarabb 27 év múlva szabadulhat. A rapper az Ázsia Expressz forgatásán értesült az ítéletről, ami nagyon megviselte.
A Fővárosi Törvényszék április elején hirdetett ítéletet Katzenbach Imre meggyilkolásának ügyében. Három vádlott szerepelt az eljárásban, köztük Curtis bátyja is, aki társával együtt végig tagadta, hogy bármi köze lett volna a bűncselekményhez.
Az ítélet 2023 májusában lett jogerős, jelenleg a fővárosi, Kozma utcai börtönben tölti büntetését.
Curtis közösségi oldalán osztotta meg gondolatait az ítélettel kapcsolatban. „Tudjátok, mi a vicc... és mi bsz fel engem, de krvára! Az, hogy a bátyám úgy kapott 27 évet, hogy egy hazug, manipulatív, börtönviselt patkány hazudott valamit. Ezek után
Ellentétben azzal a patkánnyal, aki be akarta sározni! Az megbukott a hazugságvizsgálaton” – írta.
A bejegyzésben azt is kiemelte, hogy szerinte a bíróság nem vette figyelembe a testvére ártatlanságát alátámasztó tényezőket. „Erre most itt van ez az ember, akiről felvétel van, hogy cipeli szerencsétlen lányt a házon át, majd beteszi a kocsiba. Nyilvánvaló, ő tette! Amit felvétel és sok más bizonyíték is alátámaszt... Ő csak 20 évet kapott! 'Kedves, tisztelt' bíróság... Elmentek a k#rva anyátokba!!!” – zárta posztját a zenész.
(via Blikk)
Bill Gates bejelentette, hogy 2045 végéig teljes vagyonát jótékony célokra fordítja, és utána végleg bezárja a Gates Alapítványt. A világ egyik legismertebb üzletembere a döntést az alapítvány fennállásának 25. évfordulóján hozta nyilvánosságra, írja a Reuters.
A Microsoft társalapítója azt írta: „Az emberek sok mindent fognak mondani rólam, amikor meghalok, de eltökélt szándékom, hogy a 'gazdagon halt meg' ne legyen köztük.”
Gates szerint túl sok a megoldásra váró, sürgős probléma ahhoz, hogy megtartson olyan erőforrásokat, amelyekkel embereken lehetne segíteni. Úgy látja, a jövőben csak akkor lehet valódi előrelépést elérni, ha a kormányok is támogatják az ügyet.
A Gates Alapítvány eddig 100 milliárd dollárt adományozott olyan kezdeményezésekre, amelyek milliók életét mentették meg. Ilyen például a GAVI vakcinaszövetség vagy a Globális Alap, amely az AIDS, a tuberkulózis és a malária ellen küzd.
Gates közleményében utalt arra is, hogy az utóbbi években több ország – köztük az Egyesült Államok, az Egyesült Királyság és Franciaország – csökkentette a nemzetközi segélyeket. Ezzel kapcsolatban megjegyezte: „Nem világos, hogy a világ leggazdagabb országai továbbra is kiállnak-e a legszegényebbek mellett.”
Az üzletember bírálta az amerikai segélyek csökkentéséről szóló döntést, és dicsérte az afrikai országokat, amelyek igyekeztek a saját költségvetésükből pótolni a kieső forrásokat. Ugyanakkor kiemelte: például a járványos gyermekbénulás elleni küzdelem sem működhetne amerikai finanszírozás nélkül.
Az alapítvány éves költségvetése 2026-ra eléri a 9 milliárd dollárt. A szervezetet Gates még 2000-ben alapította Melinda French Gates-szel, később Warren Buffett is csatlakozott hozzájuk.
Gates így zárta gondolatait: „Remélem, más vagyonos emberek is megfontolják, mennyire felgyorsíthatják a világ legszegényebbjei számára az előrelépést, ha növelik adományozásuk ütemét és mértékét, mert ez rendkívül hatásos módja annak, hogy visszaadjanak a társadalomnak.”
(via Portfolio)