Megszólalt az esküvőről G.w.M: „Először és utoljára nősültem meg”
Mint arról beszámoltunk, szombaton összeházasodott Kulcsár Edina és Varga Márk, ismertebb nevén G.w.M. Ezt egy közös Instagram-posztban jelentették be egy esküvői képpel.
A pár előzetesen titkolta, hogy a hétvégén egybe fognak kelni. G.w.M a Blikknek mondta el, hogy miért nem mondták el, mikorra tervezik az esküvőt.
Azt is elárulta, hogy nagyon szűk körű menyegzőjük volt: pár rokon, Kulcsár Edina édesanyja, mamája, valamint a két tanú volt jelen rajtuk kívül. Később persze szeretnék majd templomban is kimondani a boldogító igent nagy násznép előtt, és egy hatalmas lagzira is vágynak, de erre idén még biztosan nem kerül sor a rapper szerint.
Azt is elmondta, mit gondolt újdonsült felesége menyasszonyi ruhájáról.
- mondta.
A Blikk úgy tudja, hogy a pár gyermekei sem tudtak előre arról, hogy szüleik szombaton összekötik az életüket. Amikor erről kérdezték G.w.M-et, "udvariasan kitért a kérdés elől". A család egyik közeli ismerőse viszont elmondta, ő is úgy tudja, hogy nemcsak nem voltak jelen a gyerekek az esküvőn, de nem is tudtak róla.