SZTÁRVILÁG
A Rovatból

Megszólalt a lány, akivel Azahriah szexelt a toi toi vécé mögött: „Rosszul esett, hogy engem hibáztatnak”

Laura elmesélte, pontosan hogyan került intim helyzetbe az énekessel a koncert után, és hogy érezte magát, miután kikerült a netre a róluk készült videó.


Májusban egy egész ország ismerte meg a fiatalok körében rendkívül népszerű Azahriah nevét, miután kiderült, hogy a Szolnoki Palacsintafesztiválon, egy toi toi vécé mögött szexelt egy lánnyal. Minderre úgy derült fény, hogy valaki levideózta őket a légyott közben, a felvétel pedig felkerült a netre.

Azahriah végül egy videóban elismerte a történteket, és azt is elmondta: csak azt sajnálja az egészben, hogy megcsalta az akkor éppen külföldön tartózkodó barátnőjét. A lány nem más, mint Luna, aki már több tévéműsorban is szerepelt, VV Soma és Pumped Gabó barátnője is volt, és influenszerként is tevékenykedik.

Annak a lánynak a kilétét azonban jó ideig homály fedte, akivel Azahriah félrelépett. Miután az Instagramon és TikTokon már felvállalta, hogy ő volt az énekes partnere a szolnoki fesztiválon, most interjút adott Lakatos Leventének.

Az ismert író podcastjében

Laura elmondta, azért döntött úgy, hogy az Instagram-oldalán színt vall, mert megtudta, hogy egy másik lányt vádoltak meg a történtekkel, és "felszólalt benne a lelkiismeret".

Elárulta, hogy évek óta követi Azahriah-t, vagyis Baukó Attilát a YouTube-on (aki zenei karrierje előtt PaulStreet néven vált ismertté youtuberként), és bár volt egy közös barátjuk, de a palacsintafesztiválig nem beszélgettek egymással. A rendezvényre egy barátnője hívta el, aki ismerte Azahriah zenésztársát, Desh-t. A koncert után a barátnő üzenetben megkérte Desh-t, hogy menjenek ki hozzájuk, de a zenész inkább beinvitálta őket a backstage-be, ahol elkezdtek beszélgetni és iszogatni. Laura azt állítja, hogy nem ő kezdeményezett Azahriah-nál.

"Ott álltunk négyen, beszélgettünk, és az Ati odahúzott maga mellé, csak így random, és full meglepődtem, hogy baszki, leáll a szívem. Azért az nekem nagy szó volt alapból, hogy ő ott beszélget velem. Szinte a példaképem egyébként a srác. És ott elkezdett ölelgetni, meg minden. Habár jó részeg volt, szegénykém, nagyon sokat ittak, brutális mennyiséget"

- mesélte a 19 éves lány.

Ezután elmondása szerint a két fiú elindult a toi toi vécékhez vizelni, a lány barátnője pedig Desh után ment és Laurát is odahívta. Amíg Desh és a barátnő bementek az egyik vécébe, Azahriah hátrahívta Laurát azzal, hogy mondani akar neki valamit. A lány szerint a fiú egy homlokpuszival indított, aztán csókolózni kezdtek, így gabalyodtak egymásba.

Mint mondta, nem volt ellenére a dolog, hiszen Azahriah tetszik neki mint férfi. De ha tudta volna, hogy az énekesnek barátnője van, akkor nem ment volna bele.

Lakatos Levente megkérdezte tőle hogy nem zavarta-e, hogy mások előtt szexeltek, hiszen a róluk készült videón is látszik, hogy mozgás volt körülöttük. Laura ezzel szemben azt állítja, hogy teljesen sötét volt, körülöttük pedig fák és bokrok voltak, és nem járkáltak arra emberek. Azt se vették észre, hogy három fiú meglátta és levideózta őket. Arra a kérdésre, hogy a botrány fényében újra megtenné-e, így felelt:

"Nem, több okból sem. Egyrészt nem akarom, hogy megint kiderüljön, és rólam csámcsogjon az egész világ. Másrészt ők kibékültek Lunával, harmadrészt pedig nekem is van egy szerető párom."

A lány arról is beszélt, hogy tudta, hogy az egyéjszakás kalandjukból nem lesz több, mondván "egy rocksztártól nem várok sokat". Ráadásul miután megtudta, hogy Azahriah-nak barátnője van, "nagyon bűntudata" lett, és szerette volna, ha Luna megbocsát a fiúnak. Azt is elmondta, hogy kihasználva érezte magát, és az is rosszul esett neki, hogy az énekes nem támogatta őt akkor, amikor rengeteg támadást kapott a botrány miatt.

A videó kikerülés után "nagyon befordult", ki se mozdult a szobájából, és nem is nézett rá napokig a közösségi oldalakra, csak sírt, sőt pánikrohamai is voltak.

"Rosszul esett, hogy engem hibáztatnak az emberek, meg hogy nagy csúnyákat mondanak rám. Régebben is volt egy ilyen korszak, hogy én voltam a rossz, és akkor ment a ribancozás, meg hasonló dolgok. Nagyon rosszul voltam, de tényleg. Lelkileg annyira lenyomott ez az egész, hogy konkrétan már kívülről fájt. Csak sírni tudtam"

- mesélte, hozzátéve, az is fájt neki, hogy a botrány kirobbanásakor mindenki azt hitte, ő "mászott rá" Azahriah-ra.

"Azóta átértékeltem magamban a dolgokat, elég mélyen. (...) Letargikus állapotba kerültem. Azért én átértékeltem magam, és most már rájöttem, hogy több vagyok annál, hogy engem a toi toi mögé vigyenek, akármilyen híres az adott személy"

- mondta.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Népszerű
Ajánljuk
Címlapról ajánljuk


SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Egy este vette észre a fekete foltot a bőrén a magyar szépségkirálynő, másnap már a műtőasztalon feküdt
Nagypál Krisztina egy sötét, szabálytalan anyajegy miatt fordult orvoshoz, aki azonnali kimetszést javasolt. A szövettani eredményre való várakozást a modell erős tűfóbiája is nehezítette.


Azonnali műtétre küldték a 2019-es Magyarország Szépe győztesét, Nagypál Krisztinát, miután egy este egy sötét, szokatlan formájú anyajegyet fedezett fel a bőrén. Bár kezdetben nem gondolt komoly problémára, másnap mégis szakemberhez fordult.

A modell a Ripostnak idézte fel a pillanatokat, amikor a magánklinikán az orvos közölte vele a döntést.

„Volt egy este, amikor felfedeztem magamon egy anyajegyet, ami nagyon fekete volt. Másnap elmentem magánklinikára megnézetni, és amikor ránézett a doktornő, azt mondta, hogy ezt azonnal le kell szedni.”

A hír sokkolta, a beavatkozást követő két hét várakozás a szövettani eredményre pedig különösen megterhelő volt számára, amit erős tűfóbiája is nehezített. A döntés előtt a bizonytalanságát egy mesterséges intelligencia segítségével is próbálta enyhíteni.

„Nagyon megijedtem, amikor ezt mondta, de előtte utána olvastam, és a ChatGPT-t is megkérdeztem, elküldtem a képet, és az is azt ajánlotta, hogy nézessem meg mindenképp, mivel fekete volt, nem olyan volt a formája, mint kellett volna” – mesélte.

Végül megkönnyebbülhetett, a leletek alapján semmilyen komplikáció nem alakult ki, és az anyajegy eltávolítása után egészségesnek nyilvánították. Az eset mély nyomot hagyott benne, és arra ösztönözte, hogy a jövőben rendszeresen járjon szűrővizsgálatokra. Ma már nyíltan beszél a történtekről, hogy mások figyelmét is felhívja a megelőzés fontosságára.

„Fel szeretném hívni a figyelmet arra, hogy menjen el mindenki szűrővizsgálatra, mert nagyon fontos” – hangsúlyozta.

Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk
SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Pindroch Csaba: Történt velem egy kis baleset, oda nyúltam, ahová nem kellett volna
A színész elárulta, hogy nem a seb összevarrása volt a legrosszabb, hanem az, amikor a jegygyűrűt le kellett húzni a bedagadt ujjáról.


Pindroch Csaba a közösségi oldalán számolt be arról, hogy egy kisebb baleset érte.

Mint írja:

"Történt velem egy kis baleset, mondjuk úgy, hogy oda nyúltam, ahová nem kellett volna(két veszekedő kutyus közé…)"

A színész sebeit összevarrták, de elárulta, hogy a "legfájdalmasabb az volt, hogy valahogy le kellett húzni a bedagadt ujjamról a jegygyűrűmet… vagy tíz percig tartott... hiába 20 év … és remélem még 2x ugyanennyi!"

Végül megosztott egy tanulságot is: "Ne nyúlka-piszka, mert megszúr a bicska!"

Annyit még hozzátett: "Mostantól eltartott kisujjal iszom a kávét, mint az “Urak”!"


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk

SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Súlyos baleset a színházban: vegyszer marta szét Peller Károly arcát
A színész a Shrek című musical előadása közben sérült meg, mert a maszkját egy maró vegyszerrel tisztították. A fájdalom ellenére végigjátszotta az előadást.


Sebhelyes arccal beszélt legújabb színpadi sérüléséről Peller Károly a Duna TV Ridikül című műsorában. A színész elmondta, hogy a Shrek című musical egyik előadása közben egy vegyszerrel tisztított maszk marta szét az arcát, a fájdalom ellenére azonban végigjátszotta az előadást.

„Valami vegyszerrel volt tisztítva a maszk, és négy órán keresztül áztam ebben a vegyszerben, és egy kicsit szétmarta az arcomat” – mesélte.

A csúnya égési sérülést a Shrek című darab előadása közben szerezte, amelyben a színész Shrek egyik alakítója – írta a Story.hu. Bár a látvány komoly sérülésre utalt, Peller Károly igyekezett a történtek jelentőségét kisebbíteni. A műsorvezető kérdésére elárulta, hogy érezte a fájdalmat, de nem szólt, így a vegyszerben ázó maszkot nem vették le róla.

A színész a közösségi oldalán igyekezett megnyugtatni a rajongóit, jelezve, hogy a tévéműsor felvétele már két hónappal az eset után készült, és azóta rendbe jött. A sérülés miatt nem kellett lemondania az előadásait. „Furán nézek ki? De miért? Két hónapja történt, akkor volt a felvétel! Már teljesen jól vagyok!” – írta posztjában.

A beszélgetés során Peller Károly a Szépség és a Szörnyetegben játszott Szörnyeteg szerepét is felidézte.

„Az egy olyan nagyívű szerep, és egy olyan lelki átváltozáson kell átmenni benne a külső átváltozáson kívül, amit most egyébként sikerült produkálnom...” – mutatott az arcán lévő sebhelyre.

VIDEÓ: A színész mesélt a sérülésről

Peller Károlynak nem ez volt az első színpadi sérülése. Januárban egy operettgálán súlyos balesetet szenvedett, amikor egy rosszul sikerült mozdulat után elszakadt a bicepsze. Elkerülhetetlenné vált a műtét, amely miatt hosszabb időre korlátozták a színpadi munkában. „Átfúrták a csontot, szétvágták a kezemet, úgyhogy most fájdalomcsillapítókon élek” – nyilatkozta akkor. A mostani, maszk okozta arcsérülés azonban nem kényszerítette pihenőre.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk

SZTÁRVILÁG
A Rovatból
„Senkit nem bántott az égvilágon, a saját élete ment lefelé” – Noszály Sándor kiállt T. Danny mellett
Noszály Sándor kiállt a drogbotránya után visszatérő T. Danny mellett. A volt teniszező szerint a rapper a felépülés útjára lépett, és csak saját magának ártott.


Váratlan baráti kiállás: Noszály Sándor, korábbi teniszcsillag és T. Danny, a botrányai után a visszatérésre készülő rapper közös fotót posztolt, ami azonnal megosztotta a kommentelőket. A volt teniszező azt írta hozzá: "Maszk(ulin). Könnyű lejutni a pokolba; éjjel és nappal, a sötét Halál kapui szélesen állnak; de visszamászni, lépteinkkel felfelé haladni – az a kemény meló".

A támogató üzenetek mellett megjelentek a sértő, megbélyegző hozzászólások is, amire Noszály Sándor is reagált. Közölte, hogy nem tűri a rosszindulatú megjegyzéseket, és letiltja azokat, akik bántó stílusban nyilvánulnak meg - írta a Story.hu.

„Nem szeretem a rossz energiát. Amikor olyan kommenteket látok, hogy: ’a két drogos’, akkor ez az energiarendszer azonnal szétbomlik. És én blokkolom azt, aki ezt írja” – közölte Noszály.

Noszály védelmébe vette a rappert, kiemelve, hogy T. Danny a felépülés útjára lépett, és nem ártott másoknak a tetteivel. Úgy véli, a rapper jó szándékkal próbál kilábalni a nehéz időszakból.

"Olvasom a kommenteket, hogy drogos, meg ilyeneket mondanak.. az nagyon-nagyon fontos, hogy ő önmagát bántotta, sose volt rossz motivációja, egy rendes srác. Senkit nem bántott az égvilágon, a saját élete ment lefelé. Ebből kell most kijöjjön – fogalmazott a TV2-nek a volt teniszező.

Majd hozzátette: „Iszonyatosan fontos ilyenkor a környezetnek az energiája. Nem a lehúzó, hanem a biztató, érzelmileg támogató. A lényeg az, nekem volt egy ilyen mondásom, hogy gyerünk már! Én mindig azt mondom, hogy a legfontosabb mondat a világon, hogy sose dobd el a követ, hogy betörjön a kirakat, de ha nem azért dobtad el, akkor nem baj! A motiváció a lényeg, és neki nem volt rossz motivációja soha”.

A két híresség egymásra találása nem véletlen: Noszály Sándor a múltban maga is nyíltan beszélt mentális problémáiról, és nemrég Stigmano néven indított mozgalmat a mentális betegségekkel kapcsolatos társadalmi stigmák ellen.

Tavasszal T. Danny „A maszk mögött” című dokusorozatában beszélt arról, hogy a csúcson többmillió forintot is elköltött, nagyrészt drogokra, aminek következtében az orra pár nap alatt összeesett. A filmben arról is beszélt, hogy egy ponton ki kellett mondania magának, hogy „egy jó nagy szar alak lettem”. A Megasztár adásai alatt is viselt fekete maszkot a rá váró orr-rekonstrukciós műtéttel magyarázta.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk