Majka: Ha a cukrászda félretesz nekem egy szelet sütit, szívesen megkóstolom
A Facebookon tett pontot Majka a hódmezővásárhelyi cukrászda és a közte feszülő ellentétre. A rapper azután rágott be a Sarokház cukrászdára, hogy a Csurran. cseppen sikerén felbuzdulva gyorsan kidobtak egy Bindzsisztán-szeletet, amin ráadásul Majka képmása virított.
A zenész ezután perrel fenyegette a cukrászdát, vasárnapra azonban úgy tűnik, hogy lenyugodtak a kedélyek.
„A cukrászda korrigált, nem használja már az arcmásomat, én pedig levettem az aránytalanul kemény hangú posztot. Utóbbiért elnézést kérek tőlük! Viharos időszakban vagyunk, kevesebb indulatra és több türelemre van szükségünk, sokat tanultam ebből magam is” – írja Majka a közösségi oldalán, majd hozzáteszi:
Majka azzal folytatja, hogy megérti, ha mindenki szeretne kihasítani egy szeletet a dal sikeréből, amit már csaknem tízmillióan néztek meg a YouTube-on.
„...én pedig nagyvonalú vagyok, szívesen adok: Pottyondynak, Dopemannak, Kicsi Tysonnak, Ábrahám Robinak, sőt bárkinek. Míg előbbi biztosan skizofrén dolognak tartja, hogy most hirtelen valami olyan dolog jön tőlem, amivel akár azonosulni tudna (úgyhogy gyorsan keresett valamit, ami miatt megint belém tud rúgni), addig az utóbbiak sokkal szarabbul viselhetik, hogy bizony ez a fiú megint csinált valamit, amivel hiteltelenné teszem azt a rengeteg hazugságot, amit évek óta rólam terjesztenek. Acsarkodjatok ti, én meg majd írok dalokat helyettetek is, meg döntögetek rekordokat (ott is a sajátjaimat).”
A posztot azzal zárja, hogy „ha a cukrászda félretesz nekem egy szelet sütit, szívesen megkóstolom”.