SZTÁRVILÁG
A Rovatból

Laár András 15 év után elköltözött harmadik feleségétől is

A Karinthy-gyűrűs humorista otthagyta a családi házat 22 évvel fiatalabb feleségének és közös fiuknak. Minden jel arra mutat, hogy ez a házassága is válással végződik majd.


Elköltözött családi házukból Laár András, aki 15 év után otthagyta harmadik feleségét, a nála 22 évvel fiatalabb Katát is – írja a Blikk.

A lap megkeresésére a feleség nem tagadta férje elköltözését, de időt kért arra, hogy nyilatkozzon a témában. A Blikknek Laárék egyik ismerőse azt mondta, a házaspár a látszat ellenére már jó ideje párkapcsolati problémákkal küzdött.

„Kifelé nem mutatták, csak a legközelebbi barátok és családtagok tudták, hogy egy ideje komoly problémákkal küzdenek, ami mindkettőjüket megviselte lelkileg. Mindig is nagyon hevesen éltek, mostanra pedig ez felőrölte őket.

Nagyon friss még a szakítás, András csak néhány hete költözött el otthonról, a családi házat otthagyta Katának és a gyereküknek. Még mind a kettőjükben dúlnak az indulatok, a válás is szóba került közöttük. Úgy tűnik, már nincs visszaút” – mondta az informátor.

Laár a kultura.hu-nak adott, elsősorban a szakmai pályafutására fókuszáló interjújában beszélt a magánéletéről is, és elmondta, hogy már nem él a feleségével:

„Lemondtam a magánéleti zűrzavarokról is. A közelmúltban elköltöztem a feleségemtől, akivel tizenöt éven át zűrzavarban éltem. Nem egy másik nő miatt jöttem el, és nem is keresek most új párkapcsolatot. Most a békesség irányába megyek, és nagyon jól érzem magam egyedül” – mondta.

A 69 éves Laár Andrásnak a nála 22 évvel fiatalabb Kata a harmadik felesége. 15 évig éltek együtt, 2011-ben született meg fiuk, Buda Illés. A Karinthy-gyűrűs humoristának korábbi kapcsolataiból is született három fia.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Népszerű
Ajánljuk
Címlapról ajánljuk


SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Miller Dávid és Molnár Tamás meccse sem tartott sokáig a Sztárboxban: technikai KO döntött a második menetben
Molnár öt hónapig készült, mégis elfogyott az ereje a második menetben. A régi cimborák „ott tali!” üzenetek után tüzes bevonulással és testütésekkel kezdtek.


Miller Dávid technikai K.O.-val nyert Molnár Tamás ellen a Sztárbox október 5-ei elődöntőjében, a férfi könnyűsúlyban.

Molnár öt hónapja készült a mérkőzésre. Korábban nem szerette a sportolást, az elmúlt hónapok mégis megszerettették vele a bokszot. Már a kezdetektől érezte, hogy Miller lesz az ellenfele, és egy rövid üzenetet küldött: „Ott tali!”.

Az első menet óvatos taktikával indult. Miller pontos védekezést és rutinos ellentámadásokat hozott, jól osztotta be az erejét. Kétszer is majdnem sarokba szorította Molnárt, aki mindkétszer ki tudott jönni.

A második menetben Molnár hosszú, egyenes ütésekkel próbálkozott, Miller testütésekkel válaszolt. Molnár fáradni kezdett.

A csapata bedobta a törölközőt, ő mégis folytatta, majd jelezte a bírónak, hogy számára véget ért a mérkőzés. Miller a második menetben technikai K.O.-val győzött.

A meccs után Molnár elmondta Miller Dávidról, hogy már most igazi boxoló, és neki fog drukkolni a novemberi szuperdöntőben.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk
SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Jákob Zoltán új autóval lepte meg az életmódváltással 70 kilót lefogyó alkalmazottját
A milliárdos üzletember bőkezű volt: nemcsak elismerte dolgozója teljesítményét, hanem egy életre szóló ajándékkal is meglepte. A meghatódott kolléga sírva mondott köszönetet.


Jákob Zoltán a Crystal Nails és a Luxoya márkák működtetésére és terjeszkedésére több száz fős csapatot alkalmaz. A dolgozóknak igyekszik rendszeresen, és gyakran rendhagyó módon megköszönni a kitartó és eredményes munkát. A háláját időnként értékes ajándékokkal fejezi ki, és legutóbb talán a szokottnál is jobban kitett magáért: új autót adott az egyik alkalmazottjának, aki persze azonnal elsírta magát.

A géllakkirály nemcsak extravagáns életmódjával hívja fel magára a figyelmet, hanem azzal is, hogy figyel minden kollégájára és alkalmazottjára, gondosan ügyelve arra, hogy azok megfelelő támogatást kapjanak. Fontosnak tartja, hogy jutalmazza a befektetett energiát és szorgalmat, ezzel is ösztönözve az embereit.

Cége felsővezetőit egzotikus, például Maldív- és a Seychelle-szigetekre szóló utakkal is rendre meglepi, míg a középvezetői wellnesshétvégéket kapnak ajándékba. Előfordult továbbá olyan is, hogy készíttetett száz darab, arannyal bevont ezüst pecsétgyűrűt is, hogy megjutalmazza vele az arra érdemes dolgozókat.

A legújabb, talán minden eddiginél nagyvonalúbb ajándéka csúcsteljesítményért járt. A Luxoya életmódprogrammal több mint 70 kilót leadó, majd a csapatához csatlakozó Darcsit lepte meg egy vadiúj, Hyundai személygépkocsival.

„Most Darcsi kapta meg az autót, amivel el tud majd menni a mentoráltjaihoz. Egy igazi szervezőzseni, aki a mostani Szépség Expóra is több mint 100 bajnokot hozott el” - írta az autó átadásáról készült Instagram-videóhoz az üzletember.

„Jákob Zoli teljesen meglepett, amit a videón is láthattatok, egyáltalán nem számítottam rá. Őszintén meghatott, mert annyira jó érzés látni, mennyire meg vagyok becsülve. Én pedig minden nap azon vagyok, hogy ezt a megbecsülést vissza tudjam adni, ezért teszek bele mindig 1000%-ot a munkámba.

Zoli, hálás köszönet, hogy az első perctől mellettem állsz, hogy mindig számíthatok rád, és most már nemcsak barát, hanem egy fantasztikus főnök is lettél.

Köszönöm mindenkinek a rengeteg pozitív kommentet, nekem ez hihetetlenül sokat jelent! Ez a szeretet és támogatás olyan erőt ad, ami újra és újra megerősít abban, amit csinálok, annak értelme van, és folytatnom kell” – osztotta meg Darcsi.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk

SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Kern András most a Széll Kálmán téren parkolt tilosban – ismét volt rá magyarázata
A Telex egyik olvasója buktatta le a Kossuth-díjas színészt, aki a piroson is áthajtott. Azt mondta, nem talált helyet a környéken.


A Telex egyik olvasója sportolás után enni akart vasárnap este, és szabálytalan parkolást vett észre, ráadásul ismerős autóval. Így írt a lapnak:

„A vasárnapi hosszú futás után jól megérdemelt KFC-rendelésem várom a Széll Kálmán tér sarkán. Totál unalmas vasárnap este, majd meglátom Kern Andrást leparkolni az étterem előtti járdán. Berohant dohiba, majd visszapattant a kocsiba és áthajtott a piroson.”

A portál képet is kapott az esetről, geolokációjuk alapján a Margit körút és a Dékán utca sarkán lehetett.

A Telex vasárnap este megkereste Kern Andrást. Ő azt mondta, a környéken vásárolt, nem talált parkolóhelyet, ezért az utcasarkon állt meg.

Valaki tavaly novemberben Pityke őrmestert is felmázolta egy pékség melletti hirdetőoszlopra a notórius tilosban parkoló megregulázására, de ez csak rövid távú megoldásnak bizonyult. Alig egy nap múlva már leragasztották a mindenki fejében Kern hangján megszólaló elszánt rendőrt Kern kedvenc helye előtt, ahol a legszívesebben áll meg Tilosban a Kossuth-díjas színművész.


Link másolása
KÖVESS MINKET:


SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Gyászol Marsi Anikó, elveszítette nővérét
A műsorvezető azt mondja, igyekszik támaszt nyújtani édesanyjának és testvére kislányának. A munka segít neki valamennyire a fájdalom feldolgozásában.


Marsi Anikó az elmúlt hetekben fekete ruhákban jelent meg a Tények híradójában. A Tények.hu-nak elmondta, miért.

A közelmúltban súlyos veszteség érte, elveszítette nővérét.

Most elsősorban szeretteire figyel: igyekszik támasza lenni édesanyjának és testvére lányának. Egymásra támaszkodva próbálják feldolgozni a történteket.

A műsorvezető arról is beszélt, a fájdalmat a munkába kapaszkodva próbálja enyhíteni, hiszen a híradó számára nem csupán munka, hanem menedék is ezekben a napokban.

Testvére betegségéről és az utolsó hónapokról nem szeretne részleteket elárulni, úgy érzi, ezzel is tiszteletben tartja nővére kívánságát.

Forrás: Tények.hu


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk