SZTÁRVILÁG
A Rovatból

Kiderült, miért omolhatott össze Brad Pitt és Angelina Jolie házassága

Újabb információk láttak napvilágot arról, hogy miért ment tönkre a színészpár tökéletesnek tűnő házassága.


A külső szemlélőnek úgy tűnhetett, hogy az 58 éves Brad Pitt és a 47 éves Angelina Jolie voltak a tökéletes hollywoodi álompár, de a színfalak mögött már korán elkezdődtek a viszályok.

Pitt és Jolie a Mr. és Mrs. Smith forgatásán találkoztak, amikor még Jennifer Aniston házas volt. Végül 2004-ben lettek egy pár, de csak tíz évvel később 2014-ben házasodtak össze, majd 2016-ban el is elváltak.

A legfrissebb információk szerint kapcsolatuk végének egyik oka az lett, hogy megengedték gyermekeiknek, hogy otthonukban ők "uralkodjanak", ami bennfentesek szerint több dadát is arra késztetett, hogy felmondjanak.

Ennek az lett a következménye, hogy a házasságuk utolsó évében Jolie bátyját, Jamest kellett megkérni, hogy költözzön hozzájuk és vigyázzon a gyerekekre.

A Daily Mail által megkérdezett források szerint ez volt az utolsó csepp a pohárban. Pitt és neje ekkor már külön szobában aludtak, és napközben is alig voltak együtt.

Később megkezdődött a harc a gyerekek felügyeletéért, ekkor még nyolc és 15 év közöttiek voltak. Most már csak hárman – a 16 éves Shiloh, valamint az ikrek, a 14 éves Knox és Vivienne – 18 év alattiak. Emiatt viszont Jolie-nak továbbra is Los Angelesben kell maradnia. A csata tehát folytatódik.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Népszerű
Ajánljuk
Címlapról ajánljuk


SZTÁRVILÁG
A Rovatból
„Miért csinálunk magunkból hülyét?” – Majka nem hagyta szó nélkül Curtis drámáját, az X-Faktor élő adásában szólt be a Megasztár zsűritagjának
Míg Curtis a TV2-n magyarázkodott a hét közepi balhéja miatt, az RTL-en már repkedtek a poénok. A rapper és Miller Dávid a kötbérre is céloztak, jelezve, hogy szerintük az egész csak színjáték.


Éles kritikát fogalmazott meg Majka Curtisnek. A két celebritás a két, egymással konkuráló kereskedelmi csatorna tehetségkutatójának zsűritagjaiként tevékenykedik jelenleg.

Az X-Faktor élő adásában a mentorok és a műsorvezető több megjegyzéssel is reagáltak a konkurens csatornánál történtekre. A műsor elején a mentorok késve érkeztek a stúdióba, amit Majka azzal magyarázott, hogy Valkusz Milán talán azért nem jött el, mert már nincs versenyzője. Miller Dávid műsorvezető erre úgy reagált:

„És neki nem is volt kötbér, ugye, hogyha nem jön el? Hanem nincs versenyző, kész.”

Miután Valkusz Milán is megérkezett, és eljátszotta, hogy kényszerítették a megjelenésre, Majka feltette a kérdést:

„Most azért tegyünk tisztába valamit! Hogyha úgy volt, hogy nem jövünk el, akkor miért csinálunk magunkból hülyét, hogy eljövünk?”

A rapper később azzal zárta a témát, hogy

„teljesen értelmetlen úgy csinálni valahol, hogy nem jössz el, ha valójában el akarsz jönni.”

A megjegyzések előzménye a Megasztárban történtekre utal vissza. A szombat esti elődöntő Curtis nélkül kezdődött, a zsűritag ugyanis a hét közben egy videóban jelezte, hogy otthagyná a műsort. A videóban Curtis egy kihangosított telefonbeszélgetés során közölte:

„Én szerintem... én ezt elengedem, ezt az egészet”

– mondta, majd azzal indokolta döntését, hogy harcolnia kell az egyik versenyző, Ádám Attila családjával, akik bántó üzeneteket küldenek neki, és már a tettlegesség határán vannak. Azt is hozzátette, hogy a saját versenyzői már kiestek. „Ha kötbért kell fizetni, akkor kötbért fogok fizetni” – mondta. Később azonban megjelent a stúdióban, és bocsánatot kért.

„Nagyon sokat gondolkodtam ezen a héten, ezen az egész történeten. Tényleg nagyon nehéz volt ez az egész, ami itt történt szombaton. Közben és utána is, de azt gondolom, hogy

nem hagyhatom cserben a többieket, sem a műsor készítőit, sem a versenyzőket. És igazából ez a lényeg, itt kell lennem”

– mondta.

Vasárnap reggelre kiderült, hogy az RTL X-Faktorából Nazyra és Istenes Márkó esett ki, így négyen folytatják a versenyt a jövő héten. A TV2 Megasztárjában pedig összeállt a jövő szombati döntő mezőnye: Lengyel Johanna, Kedl Olívia, a viták középpontjában álló Ádám Attila és Pyfu jutott a fináléba.

A Megasztár döntőjét november 29-én, szombaton tartják.

(via 24.hu)


Link másolása
KÖVESS MINKET:

SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Dömsödi Gábor távozik az ATV Starttól
A Nógrádban élő tévésnek elege lett a hajnali három órás kelésekből. Döntését már korábban meghozta, amikor Krug Emília is távozott a műsorból.
Karkó Ádám - szmo.hu
2025. november 23.



Alig fél év után hagyja abba a reggeli műsorvezetést Dömsödi Gábor, aki pénteken vezette utoljára az ATV Start című műsorát, számolt be róla a Media1. A lap vasárnap reggeli híre szerint a tévés nemcsak a Starttól, de a Fórum című műsortól is elköszön, az Aktuálban viszont továbbra is képernyőn marad.

Távozását két dologgal indokolta. Egyrészt a Nógrád megyei Bokor község polgármestereként a reggeli adások miatt hajnali háromkor kellett kelnie, ami hosszú távon megterhelő volt. Másrészt a döntést már korábban meghozta, amikor műsorvezetőtársa, Krug Emília is távozott a műsorból. A hírek szerint Dömsödi nem tűnt csalódottnak a döntés miatt.

„Megvolt a reggeli műsor is, hajnali három órás keléssel. Szinte minden megvolt már 40 év alatt, csak sportversenyt nem közvetítettem, de azt már nem is fogok”

– mondta a Media1-nek.

Dömsödi Gábor 15 év szünet után tavaly augusztusban tért vissza az ATV-hez, akkor a Fórum című esti műsor egyik házigazdája lett. A Fórum vezetésével már a nyáron felhagyott. A Start csapatához júniusban csatlakozott, ahol a május végén távozott Tokár Tamás helyét vette át.

Az ATV Start műsorvezetői csapata idén többször is átalakult. Tokár Tamás májusi távozása után novemberben Krug Emília is elhagyta a műsort, akinek a helyére Stohl Luca érkezett. Dömsödi Gábor utódját egyelőre nem nevezte meg a csatorna, így a reggeli műsort a közeljövőben várhatóan a Köböl Anita, Bodacz Balázs és Stohl Luca alkotta hármas vezeti tovább.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk

SZTÁRVILÁG
A Rovatból
„Az életben maradásra készülök” - Koltai Róbertet meghívták egy indiai filmfesztivál zsűrijébe
A színész-rendező bevallotta, nem is gondolta, hogy a miskolci ígéretből valóság lesz, annyiszor csalódott már. Párjával, Ildikóval utazhatott Calcuttába, ahol csodálatos tíz napot töltöttek.
Karkó Ádám - szmo.hu
2025. november 23.



Koltai Róbert színész-rendező friss élményekkel tért haza Indiából, ahol a Kolkata International Film Festival nemzetközi versenyének zsűrijében vett részt. Rövid interjúban azt mondta, amikor arról kérdezték, megannyi film megnézése után mire készül, Koltai Róbert csak annyit mondott: „Az életben maradásra.”

A kalkuttai meghívás előzménye a szeptemberi miskolci CineFest volt, ahol Koltai Róbert Tímár Péterrel együtt vehetett át életműdíjat. Koltai a Blikknek elmondta, maga sem hitte, hogy az ott elhangzott ígéretből valóság lesz, ugyanis egy indiai filmes újságírónak annyira megtetszett a Sose halunk meg című filmje, hogy elintézte a rendezőnek a meghívást. A felkérés két főre szólt, így a művészt partnere, Ildikó is elkísérhette a tíznapos útra.

A november 6. és 13. között zajlott fesztivál hivatalos oldala megerősíti, hogy Koltai Róbert az „Innovation in Moving Images” szekció zsűrijében kapott helyet. Elmondta, hogy a zsűrizés során naponta három filmet nézett meg, a legjobban egy indiai és egy latin-amerikai alkotás tetszett neki.

Jövőbeli terveivel kapcsolatban hozzátette: „A filmkészítés nem az én korosztályom műfaja. Sok fellépésem van, nem unatkozom.”


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk

SZTÁRVILÁG
A Rovatból
X-Faktor: ketten búcsúztak a műsortól, kialakult a TOP4
A harmadik élő show-ban először Nazyra búcsúzott a versenytől. Az adás végén a nézők döntése alapján Istenes Márkónak is távoznia kellett.
Fotó: RTL - szmo.hu
2025. november 23.



Drámai fordulatokkal és kettős kieséssel zárult tegnap este az X-Faktor harmadik élő show-ja, ezzel kialakult a jövő heti középdöntő négyfős mezőnye. Az adás első körében

Nazyra kapta a legkevesebb nézői szavazatot, így számára véget ért a verseny.

A második fordulóban a zsűri a már megszokott „székezős” rendszerben döntött, ahol a feszültség tapintható volt.

A második körben Varga Imi négy igennel ülhetett le az egyik továbbjutó székre, majd Istenes Márkó követte hárommal. Belano produkciója után azonban a zsűri helycserére kényszerítette Varga Imit, aki ezzel a veszélyzónába került. A dráma tovább fokozódott, amikor Farkas Ancsi is három igent kapott, és Istenes Márkó helyét vette át. A 14 éves rapduó, a Tonix Honix produkciója után a mentorok ismét átrendezték a sorokat: négy szavazattal ők is leülhettek, felállítva Farkas Ancsit.

A nézők végül Istenes Márkót küldték haza, így a középdöntőbe Belano, Farkas Ancsi, Varga Imi és a Tonix Honix jutott tovább.

Nazyra kiesésével Gáspár Lacinak nem maradt több versenyzője a műsorban.

Jövő héten, november 29-én a középdöntővel folytatódik a tehetségkutató.

(via Blikk)


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk