Kiderült, hogy mennyit keresett alig egy év alatt Molnár Anikó az OnlyFans oldalával
Az egykori valóságshow-szereplő azt is elárulta, hogy nemrég kapott egy 10 millió forintos ajánlatot két amerikai fiútól. Anikó azonban nemet mondott nekik.
A Való Világból ismert híresség nemrég a Palikék világa by Manna című műsorban beszélt a karrierjéről. Hozzátette: 10 hónap alatt 10-11 millió forint körül adózott. Ez azt jelenti, hogy a 15 százalékos adó mellett, alig egy év alatt 70 millió forintot kereshetett az OnlyFans- oldallal.
Anikó beszélt arról is, hogy két amerikai fiútól kapott egy 10 millió forintos ajánlatot is.
„Most kaptam egy 10 millió forintos ajánlatot. Amerikából két fiú szeretett volna velem tartalmat gyártani, de azt mondtam, hogy nem... Nem ismerem őket, velem olyat nem fognak csinálni, amit én nem szeretnék”
A Való Világból ismert híresség nemrég a Palikék világa by Manna című műsorban beszélt a karrierjéről. Hozzátette: 10 hónap alatt 10-11 millió forint körül adózott. Ez azt jelenti, hogy a 15 százalékos adó mellett, alig egy év alatt 70 millió forintot kereshetett az OnlyFans- oldallal.
Anikó beszélt arról is, hogy két amerikai fiútól kapott egy 10 millió forintos ajánlatot is.
Regisztrálj, vagy lépj be, hogy tovább tudd olvasni a cikket!
„Isten kegyelmezzen nektek, mert én nem fogok” – üzente a kórházból Szentesi Éva
Személyes fogadalmat tett posztjában Szentesi Éva, amelyben az Országos Onkológiai Intézetet bírálta. A bejegyzésben a tizenkét évvel ezelőtti gyógyulására utalva ígérte, hogy most is cáfolni fog.
„Te vagy a pokol, Országos Onkológiai Intézet” – ezekkel a szavakkal jelentkezett be kedden a Facebook-oldalán Szentesi Éva, közvetlenül az intézményből. Az írónő egy rendkívül kemény hangvételű posztban bírálta az onkológiai ellátás egyik központját – írta a 24.hu.
„Te magad vagy a halálra ítélés, a kegyetlenség, az embertelenség” – fogalmazott bejegyzésében.
Az írónő a posztban fogadalmat is tett.
„A föld alá küldtök most már másodjára, Isten kegyelmezzen nektek, mert én nem fogok, és az életemmel fogok rátok cáfolni, ahogy tizenkét évvel ezelőtt is.”
Az írónőnél 2024 tavaszán újra daganatot találtak, ami után egy hétórás műtéten esett át. A kezelések részeként kemoterápiát is kapott, ami miatt ismét hullani kezdett a haja, ezért úgy döntött, kopaszra borotválja a fejét. Az év őszén reménykeltő hírről számolt be, miután egy kontrollvizsgálat szerint a CT nem mutatott tumort.
2026-ot azonban ismét egészségügyi nehézségekkel kezdte: a szilvesztert és a 41. születésnapját is kórházban töltötte egy visszatérő kismedencei tályog miatt. Szentesi a betegségével való küzdelem mellett folyamatosan aktív maradt rákedukációs aktivistaként is, korábban nyilvánosan bírálta például Rubint Réka rákbetegeknek adott táplálkozási tanácsát. A mostani bejelentkezés ennek a hosszú küzdelemnek az újabb fejezete.
„Te vagy a pokol, Országos Onkológiai Intézet” – ezekkel a szavakkal jelentkezett be kedden a Facebook-oldalán Szentesi Éva, közvetlenül az intézményből. Az írónő egy rendkívül kemény hangvételű posztban bírálta az onkológiai ellátás egyik központját – írta a 24.hu.
„Te magad vagy a halálra ítélés, a kegyetlenség, az embertelenség” – fogalmazott bejegyzésében.
Az írónő a posztban fogadalmat is tett.
Regisztrálj, vagy lépj be, hogy tovább tudd olvasni a cikket!
Megtörte a csendet Frei Tamás: elárulta, mit gondol a lánya férjéről
A magánéletéről ritkán nyilatkozó Frei Tamás elismerően beszélt lánya választottjáról, Tobiasról. Az író azt is elmondta, miért utasította vissza az RTL tavalyi műsorajánlatát.
„A vejem nagyon helyes srác... Sosem éreztem azt, hogy ki akarnám tekerni a nyakát” – mondta Frei Tamás, aki a nyilvánosságtól óvott magánéletéről tett kivételt, és elárulta, hogy lánya, Zsófi nemrég férjhez ment. A Pulitzer-emlékdíjas író és üzletember a Story magazinnak adott interjúban beszélt arról, hogy a vejét, Tobiast fantasztikus embernek tartja. „Nem úgy, mint sok lányos apuka a gyerekük választottjának” – tette hozzá Frei, akinek mindkét gyermeke külföldön él: Zsófi Dániában, fia, Balázs pedig Franciaországban. Elmondása szerint a családi kapcsolat szoros, rendszeresen találkoznak.
A hatvanéves Frei szerint egy magánéleti változás hatására az utóbbi időben az életszemlélete is átalakult, ma már a legfontosabbnak azt tartja, hogy befelé figyeljen.
„Korábban nagyon a cselekvésre koncentráltam, az eredményekre fókuszáltam, és nem fordítottam elég időt az elmélyülésre, az önfejlesztésre.”
Ez a szemléletváltás a munkájában is megmutatkozik: miután üzlettársa kiszállt, visszaszerezte a teljes irányítást a Café Frei felett, és a kávézóláncot a saját szellemiségéhez igazítaná, amelynek fókuszába az egészséges ételek és fűszerek kerültek.
Az üzletember négy ország – Magyarország, az Egyesült Államok, Franciaország és Olaszország – között osztja meg az idejét, amelyek mind eltérő életritmust kínálnak neki. Míg itthon feszes tempóban dolgozik, addig Firenzében, amelyet a leginkább az otthonának érez, elcsendesedhet és feltöltődhet.
Ez a tudatosság tükröződik abban is, hogy milyen feladatokat vállal el: tavaly tárgyalt az RTL-lel egy műsorötletről, de végül nemet mondott, mert nem keltette fel eléggé az érdeklődését.
„Nem találtam meg magamban azt a kíváncsiságot, ami ahhoz kellett volna, hogy úgy is elvállaljam, ahogy ők szerették volna.”
„A vejem nagyon helyes srác... Sosem éreztem azt, hogy ki akarnám tekerni a nyakát” – mondta Frei Tamás, aki a nyilvánosságtól óvott magánéletéről tett kivételt, és elárulta, hogy lánya, Zsófi nemrég férjhez ment. A Pulitzer-emlékdíjas író és üzletember a Story magazinnak adott interjúban beszélt arról, hogy a vejét, Tobiast fantasztikus embernek tartja. „Nem úgy, mint sok lányos apuka a gyerekük választottjának” – tette hozzá Frei, akinek mindkét gyermeke külföldön él: Zsófi Dániában, fia, Balázs pedig Franciaországban. Elmondása szerint a családi kapcsolat szoros, rendszeresen találkoznak.
A hatvanéves Frei szerint egy magánéleti változás hatására az utóbbi időben az életszemlélete is átalakult, ma már a legfontosabbnak azt tartja, hogy befelé figyeljen.
Regisztrálj, vagy lépj be, hogy tovább tudd olvasni a cikket!
Kajdi Csaba egyetlen mondata elég volt, hogy Liptai Claudia végleg megszakítsa vele a kapcsolatot
A modellügynök egy évvel ezelőtt Liptai Claudia és barátai „őszinteségét” kérdőjelezte meg egy kommentben. Kajdi Csaba most azt állítja, a műsorvezető azóta nem kommunikál vele, amit ő „nem nagy veszteségnek” nevezett.
„Soha többet nem állt velem szóba, bár ez nem egy nagy veszteség” – jelentette ki Kajdi Csaba a Márkó és Barna Síkideg podcastban. A modellügynök, influenszer elmondása szerint Liptai Claudia azóta nem kommunikál vele, hogy tavaly egy szarkasztikus megjegyzést tett a műsorvezető egyik közösségi médiás posztja alá.
A vita egy évvel ezelőtt robbant ki, amikor Liptai Claudia közzétett egy közös fotót a baráti társaságáról, amelyen többek között Majka, felesége Majoros Hajnalka, Ördög Nóra, Stohl András és Till Attila is szerepelt. A képhez a műsorvezető azt írta: „ennyi őszinte mosoly egy képen”.
Kajdi erre a bejegyzésre reagált egy ironikus hozzászólással: „Ritka ennyi őszinte embert látni egy képen…”.
Ez a komment indította el azt a folyamatot, ami Kajdi mostani állítása szerint a kapcsolatuk megszakadásához vezetett. Az ügy most azzal került ismét a figyelem középpontjába, hogy Cyla beszélt a konfliktus személyes következményeiről.
„Soha többet nem állt velem szóba, bár ez nem egy nagy veszteség” – mondta a podcastban.
A Liptai Claudiával és barátaival való konfliktus nem egyedi eset Kajdi Csaba közéleti megnyilvánulásainak sorában. Rendszeresen bírálja más hírességek viselkedését vagy kommunikációját. A csoportképen szintén szereplő Ördög Nóra például többször is a kritikáinak célkeresztjébe került, legutóbb a választások utáni posztja miatt.
„Soha többet nem állt velem szóba, bár ez nem egy nagy veszteség” – jelentette ki Kajdi Csaba a Márkó és Barna Síkideg podcastban. A modellügynök, influenszer elmondása szerint Liptai Claudia azóta nem kommunikál vele, hogy tavaly egy szarkasztikus megjegyzést tett a műsorvezető egyik közösségi médiás posztja alá.
A vita egy évvel ezelőtt robbant ki, amikor Liptai Claudia közzétett egy közös fotót a baráti társaságáról, amelyen többek között Majka, felesége Majoros Hajnalka, Ördög Nóra, Stohl András és Till Attila is szerepelt. A képhez a műsorvezető azt írta: „ennyi őszinte mosoly egy képen”.
Regisztrálj, vagy lépj be, hogy tovább tudd olvasni a cikket!
Ez durva lesz: az RTL telepakolta a Nyerő Páros villáját régi szereplőkkel és új szerelmeikkel
Leleplezték a Nyerő Páros jubileumi szezonjának versenyzőit, a forgatás már el is kezdődött. A feszültséget garantálja, hogy a mezőnyben három visszatérő játékos is van, akik új szerelmükkel vágnak neki a küzdelemnek.
Hétfőn megkezdődött az RTL sztárpárshow-jának, a Nyerő Párosnak a forgatása, a versenyzők már be is költöztek a villába. A jubileumi, 10. évadot ismét Sebestyén Balázs vezeti, akit Kabát Peti segít.
Az idei szezon különlegessége, hogy több korábbi szereplő is visszatér a műsorba, de már új partnerrel, így a nézők teljesen más kapcsolati dinamikákra számíthatnak.
Az RTL közlése szerint a nyolc pár között három olyan is van, ahol az egyik fél már versenyzett a Nyerő Páros-trófeáért. L.L. Junior, aki 2021-ben akkori feleségével, Körtvélyessy Kingával a döntő előtt esett ki, most táncosként dolgozó barátnőjével, Frey Timivel méreti meg magát. Visszatér Pumped Gabó is, aki a 2016-os első évadban harmadik kiesőként távozott, mostani párjával, Faragó Mayával a műsorban vállalják fel először nyilvánosan a kapcsolatukat.
Szintén újra játszik Szegedi Fecsó, aki 2018-ban akkori feleségével, Vasvári Viviennel már megnyerte a műsort, ezúttal Géczi Beával az oldalán.
A mezőnyt erősíti a reality-műsorokból már ismert Kultsár Vivien (VV Seherezádé) és Kultsár Norbi (Éden Hotel), akik másfél éve házasok és egy kisfiú szülei.
Versenybe száll a TikTokról ismert tartalomgyártó házaspár, Nguyen Trong Tung és Nguyen-Benyounes Nati, valamint Alföldy Anna modell és Kurucz Sanyi koreográfus is. A nézők láthatják majd a Keresztanyuból ismert Farkas Dénes színészt és párját, Tamási Nikolett szinkronszínészt, továbbá a Barátok közt egykori szereplőiből álló színészpárt, Xantus Barbarát és Laklóth Aladárt is.
Ők lesznek az új évad szereplői:
Hétfőn megkezdődött az RTL sztárpárshow-jának, a Nyerő Párosnak a forgatása, a versenyzők már be is költöztek a villába. A jubileumi, 10. évadot ismét Sebestyén Balázs vezeti, akit Kabát Peti segít.
Az idei szezon különlegessége, hogy több korábbi szereplő is visszatér a műsorba, de már új partnerrel, így a nézők teljesen más kapcsolati dinamikákra számíthatnak.
Az RTL közlése szerint a nyolc pár között három olyan is van, ahol az egyik fél már versenyzett a Nyerő Páros-trófeáért. L.L. Junior, aki 2021-ben akkori feleségével, Körtvélyessy Kingával a döntő előtt esett ki, most táncosként dolgozó barátnőjével, Frey Timivel méreti meg magát. Visszatér Pumped Gabó is, aki a 2016-os első évadban harmadik kiesőként távozott, mostani párjával, Faragó Mayával a műsorban vállalják fel először nyilvánosan a kapcsolatukat.
Regisztrálj, vagy lépj be, hogy tovább tudd olvasni a cikket!