SZTÁRVILÁG
A Rovatból

Istenes Bence és Csobot Adél vidéki életükről vallottak: „Emberek nyaralni jönnek ide, és mi itt lakhatunk”

Ősszel költöztek be a családi házukba a Balaton-felvidéken, de még nagyon sok munka van az ingatlannal. Adél azonban nem bánja, hogy ilyen komótosan haladnak.
Karkó Ádám - szmo.hu
2024. április 20.



Ősszel költözött be a még teljesen el nem készült otthonába Csobot Adél és Istenes Bence. Az elmúlt hónapok eseményeiről vlogsorozatban számoltak be, ahol többek között arról is beszéltek, hogyan haladnak a Balaton-felvidéken található családi házuk építkezésével.

A legutóbbi, pénteken feltöltött videójukban arról volt szó, hogyan érzik magukat vidéken.

"Ahol most tartunk az az állapot, hogy a ház már jó ideje beköltözhető állapotban van, úgyhogy mi be is költöztünk. Nagyon sok részét már berendeztük és belaktuk, de még mindig vannak olyan helyiségek, ahonnan hiányoznak bútorok.

Lehet, úgy tűnik, hogy nagyon bánatos mondjuk, de nem! Mindig mondom a Bencének, hogy szerintem baromi jó, hogy ilyen finoman, mondhatni komótosan haladunk, mert így mindennek lehet örülni"

– hangsúlyozta Csobot Adél, majd hozzátette, hogy szeretne mindenre kellő időt hagyni, minden fázist megélni.

Istenes Bence elmondása szerint, ő hitt abban annak idején, hogy tavaly augusztusra teljesen elkészülnek az építkezéssel. De később rá kellett jönnie, mennyi munka van még a házzal, miután az felépült, amire egy jó példa, amikor a vlogban egy ponton megmutatja, Málna nevű kutyájuk, milyen kellemetlenséget okoz néha.

"Itt meg szoktam állni egy kicsit, csak nézem a tájat, és egyszerűen hálás vagyok.

Annyira gyönyörű ez! És itt lakhatunk! Emberek nyaralni jönnek ide, gyönyörködnek a tájban, és nekem minden reggelemnek a része, hogy ezt láthatom"

– mondta a műsorvezető, aki munkája miatt rendszeresen megy Budapestre, ahol ma már el sem tudná képzelni az életét.

"Ez a nyugalom, ez a tiszta levegő, ez a táj, ezek a nagyon kedves vidéki emberek, akik a környezetünkben vannak, a lelassult környezet. Ezek apró dolgok, de ez része a mindennapi életünknek."

A teljes videó ITT tudod megnézni.

via 24.hu


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Népszerű
Ajánljuk
Címlapról ajánljuk


SZTÁRVILÁG
A Rovatból
„Azt hiszi, majd mentesíti őt, ha Móni telefonjáról kiválogatja az én régi üzeneteimet?” – Boráros Gábor mást gyanít a kiszivárgó üzenetek mögött
A Dunaszerdahelyi Járásbíróság tavaly szeptemberben tiltotta el Boráros Gábort Jákli Mónikától a fenyegető üzenetei miatt. A szlovák sajtó által nyilvánosságra hozott végzésre a harcos hevesen reagált.


Tavaly szeptemberben bírósági végzés tiltotta el Boráros Gábort néhai élettársától, Jákli Mónikától – derül ki a Markíza televízió cikkéből, amelyet szombat este a Paraméter szemlézett. A Dunaszerdahelyi Járásbíróság 2025. szeptember 17-én azért rendelte el a távoltartást, mert az MMA-harcos a dokumentumok szerint agresszív üzenetekkel bombázta az influenszert. A lap szerint a végzés Jákli Mónika január 21-i halálos autóbalesetéig érvényben maradhatott.

A cikk a bírósági határozatban idézett fenyegető üzenetekből is közölt néhányat:

„ha nem válaszolsz, megyek és kihúzom belőled a beleiddel együtt”,

„megyek haza, bőgni fogsz, azt garantálom”,

„beleköpök a pofádba úgy, hogy belefulladsz”,

„ha nem válaszolsz az üzenetekre, addig foglak hívni, amíg fölveszed, elmegyek hozzád és szétrúgom a fejed”.

A hírre Boráros Gábor korlátozott ideig elérhető Instagram-történetében reagált. Bár elismerte, hogy küldött durva üzeneteket, a távoltartás tényét tagadta, és egy meg nem nevezett személyt vádolt azzal, hogy Jákli telefonjából szivárogtatja ki a régi üzeneteket, hogy mentse magát.

„Megszámolni sem tudom, hogy mennyi buta üzenetet kapott tőlem Moncsi az évek alatt. Sosem voltam eltiltva, semmikor! Sehonnan! Vagy ha igen, akkor jól titkolta, hogy én ne is tudjak róla”

– jelentette ki.

Az MMA-harcos szerint Jákli Mónika haláláért az új partnere a felelős. „Ha nem jött volna össze ezzel az emberrel, Moncsi még élne!” – írta, majd hozzátette: „Jól tudjuk, hogy ki az, aki több alkalommal is verte Moncsit az utóbbi időben.” Boráros szerint ez a személy Jákli telefonjával próbálja elterelni magáról a gyanút.

„Azt hiszi, majd mentesíti őt, ha Móni telefonjáról kiválogatja az én régi üzeneteimet? Az ilyen ember miért van életben? Bármilyen mélyre is dugod fel a valagadba azt az ellopott telefont, attól még nem az én régi üzeneteim ölték meg Moncsit, hanem az hogy te bekerültél az életébe”

– zárta sorait, amit a 24.hu is szemlézett.

Jákli Mónika január 21-én hajnalban halt meg, amikor autója a 63-as úton Nagymegyer és Alistál között fának csapódott és kigyulladt. A szlovák rendőrség gondatlan emberölés gyanújával indított eljárást. A baleset előtt készült városi kamerafelvételek alapján Jákli autója 3:09-kor haladt át Nagymegyeren, a felvételek nem támasztják alá, hogy üldözték volna. Boráros Gábor a halálhír után közösségi oldalán búcsúzott néhai élettársától, és megígérte, hogy vigyázni fog közös gyermekükre.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk
SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Hátulról tarolták le Szépréthy Roland Porschéját Los Angelesben, még nem tudni, ki fizeti ki a sokmilliós kárt
A TV2 műsorvezetőjének nagy álma vált valóra Amerikában, amikor egy csattanás mindent tönkretett. Az autóra ugyanis nem volt biztosítás, így a kérdés most az, ki fizeti a több tízmilliós kárt.
F. O. / Fotó: - szmo.hu
2026. január 25.



Éppen egy bérelt Porsche 911 Carrerából jelentkezett volna be Los Angelesből Szépréthy Roland, amikor egy másik autó hátulról belerohant a több tízmilliót érő luxusautóba. A drámai pillanatot egy rövid videó is rögzítette, amelyen a műsorvezető első, sokkos reakciója is hallható.

„A k** anyád!” – kiáltott fel a TV2 műsorvezetője, mielőtt leállította a felvételt.

Az újonnan 60-70 millió forintot érő sportautót a műsorvezetőnek vissza kellett vinnie a kölcsönzőbe, ahol kapott egy cserejárművet. A helyzetet bonyolítja, hogy

a tartalomgyártó Instagram-sztorija szerint az autóra nem kötöttek teljes körű cascót, így a javítás komoly anyagi terhet róhat rá.

„Na, srácok, most, hogy így összetörtük a kocsit, vissza kellett vinni, és ilyenkor kap az ember egy új járművet. Én mondtam, hogy nem akarok rosszabbat, mint ami volt, de nemhogy még rá kell fizetnem, hanem adtak egy ilyen sz*rt. Istenem, hol van az ajtaja ennek?! Adjad idefele a Porsche kulcsát!” – számolt be később ironikusan az esetről Szépréthy az Instagram-sztorijában.

A baleset előtt azonban még felhőtlen volt a szórakozás. A műsorvezető magyar idő szerint január 23-án, pénteken élőben nézte meg a Los Angeles Clippers és a Los Angeles Lakers rangadóját. A Lakersnek szurkolt, a meccsre is egy csapatpólóban érkezett, a lelátón pedig olyan világsztárok ültek, mint Chris Pratt, Jason Bateman, Jane Fonda vagy Zooey Deschanel. Az amerikai kiruccanás során nemcsak hollywoodi színészekkel, hanem a digitális világ egyik legnagyobb sztárjával is találkozott: összefutott az egyik legismertebb youtuberrel és üzletemberrel, MrBeasttel, akivel közös szelfit is készített.

@szeprethyroli #nekedbee #magyartiktok #nekedbelegyen #fyp #??? ♬ Event Horizon (STEM percussion) - Altitude Music / BMGPM

Via Blikk

Ajánljuk

SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Húsz órán át nem eszik semmit: Peller Mariann extrém diétája az ünnepek alatt is döbbenetet okozott
Az RTL műsorvezetője a napi 20 órás böjtöt az ünnepek alatt sem függesztette fel, és állítja, ettől makkegészséges. De mi az a módszer, ami a teljes családi betegséghullámtól is megvédte?
F. O. / Fotó: - szmo.hu
2026. január 25.



Az RTL Reggeli műsorvezetője, Peller Mariann még az ünnepi időszakban sem tett kivételt, és vasfegyelemmel tartotta magát extrém diétájához. A műsorvezető mindössze napi négy órában engedi meg magának az étkezést, a maradék húszban böjtöl. Sokan értetlenül állnak a módszere előtt, ő viszont azt mondja, soha nem érezte még ilyen jól magát.

„Fastingolok (böjtölök – a szerk.), ezen belül azt is megszabom, hogy mit eszek. Ezért hülyének szoktak nézni, de hát, ugye, ez azt jelenti, hogy időszakos böjtölök.

20 órán át nem eszem, és négy órán át eszem”

árulta el a műsorvezető a story.hu beszámolója szerint. Az időszakos böjt, vagyis az intermittent fasting világszerte népszerű módszer, melynek alapverziója 16 óra böjtöt és 8 órás étkezési ablakot ír elő. A 18:6-os arányt már haladóknak ajánlják, Peller Mariann 20:4-es módszere pedig extrém haladónak számít.

A böjt ideje alatt csak víz, fekete kávé és ízesítetlen tea fogyasztható, az étkezési időszakban pedig a fehérjedús ételeké a főszerep.

Peller Mariann hozzátette, hogy egyáltalán nem éhezik, sőt, kifejezetten jól érzi magát a szigorú rendszerben.

„Egyelőre ebben nagyon durván jól érzem magam. Olyannyira, hogy semmit nem kaptam el, még karácsony idején sem, pedig az egész családom ki volt dőlve.

Hol hányós-hasmenéses, hol pedig ilyen-olyan vírusok” – mesélte.

A műsorvezető, aki január elején a havazás miatt egy órát késett a Reggeliből, gyerekkora óta küzd a pluszkilókkal, saját bevallása szerint kislányként „dundinak” érezte magát. Az évek során számos diétát és edzésformát kipróbált, többek között a futás, az aerobik, a jóga és a boksz is bevált nála.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk

SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Soha nem volt erőszak – állítja Jákli Mónika vőlegénye, aki megtörte a csendet, és jogi lépésekkel fenyegeti Boráros Gábort
Dobosi Roderik üzenetben nyilatkozva tagadta a bántalmazás vádját. Megerősítette a Boráros Gábor elleni távoltartási végzést, és további rágalmazás esetén pert helyezett kilátásba.


Dobosi Roderik, a fitneszmodell vőlegénye vasárnap éjjel, hosszú üzenetben nyilatkozva reagált a Jákli Mónikával történt halálos baleset utáni eseményekre. A férfi a szlovákiai magyar portálnak, a Paraméternek írta meg, hogy eddig a menyasszonya családja iránti tiszteletből nem akart megszólalni, de a médiában és a közösségi oldalakon terjedő valótlanságok mellett már nem tud szó nélkül elmenni, és cáfolta, hogy a kapcsolatukban megjelent volna az erőszak.

„Együttélésünk során közöttünk soha nem fordultak elő verbális támadások, amelyek fizikai bántalmazásba, üldözésbe vagy zaklatásba torkolltak volna. Ez az említett végzetes éjszakán sem így történt."

A férfi megerősítette, hogy járt a baleset helyszínén, de állítása szerint már a mentők és a rendőrök is ott voltak, mire ő odaért. Azért indult el, mert a járműhöz tartozó alkalmazás értesítést küldött neki az autó mozgásáról. „Mivel a jármű hirtelen megállt, és Mónika többszöri hívásomra sem reagált, meggyőződésem volt, hogy segítségre szorul. Ezért egy közeli barátommal együtt elindultunk a helyszínre” – számolt be Dobosi, hozzátéve, hogy a látványtól sokkos állapotba került.

Közben határozottan tagadta azokat a sajtóértesüléseket, amelyek szerint Mónika mobiltelefonját kereste volna. „Elsősorban és kizárólag Mónika és az ő állapota érdekelt” – szögezte le.

A férfi üzent Jákli Mónika korábbi párjának, Boráros Gábornak is, akit „Zora [Jákli kislánya] apjaként” említett a nyilatkozatban. Megerősítette, hogy bíróság által elrendelt távoltartási végzés volt érvényben Boráros ellen, amely Mónika haláláig fennállt.

„Amennyiben Zora apja részéről tovább folytatódik bármilyen újabb valótlan állítás terjesztése, eltökélt szándékom minden jogi eszközt igénybe venni annak érdekében, hogy személyemet ne érje további rágalmazás” – hangsúlyozta.

Jákli Mónika január 21-én szenvedett halálos balesetet a 63-as főúton, Nagymegyer és Alistál között. A beszámolók szerint nagy sebességgel haladt, amikor járműve letért az útról, fának csapódott és kigyulladt.

„Mónika halálával földi élete véget ért, de nem ér véget a szeretetem és a hálám mindazért, amit az alatt a rövid idő alatt adott nekem”

– zárta nyilatkozatát Dobosi Roderik.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk