Cinthya Dictator az utóbbi években extravagáns külsejével hívta fel a figyelmet magára, de nem mindig volt ilyen vad. Ezt bizonyítja az a gyerekkori fotója is, amit feltöltött az Instagram-oldalára.
Az összehasonlítás kedvéért először mutatunk pár képet arról, hogy néz ki most:
Regisztrálj, vagy lépj be, hogy tovább tudd olvasni a cikket!
Felfüggesztett börtönt kapott Molnár Gusztáv, aki a bíróságon azt mondta, nagyon szégyelli, amit a kisfiával tett
A Gödöllői Járásbíróság bűnösnek mondta ki kiskorú veszélyeztetésében Molnár Gusztáv színészt. A büntetés mellett két évre eltiltották minden olyan munkától is, amelyben 18 éven aluliakkal foglalkozna.
Bűnösnek mondta ki a Gödöllői Járásbíróság Molnár Gusztávot kiskorú veszélyeztetése miatt, és egy év, két évre felfüggesztett börtönbüntetésre ítélte a színészt, aki az utolsó szó jogán arról beszélt, borzasztóan szégyelli, amit a kisfiával tett – számolt be kedd este az RTL Híradó.
A börtönbüntetés mellett a bíróság két évre eltiltotta a színészt minden olyan foglalkozástól vagy tevékenységtől, amelynek keretében 18 éven aluliak nevelését, felügyeletét vagy gondozását végezné.
„Ezért őt a bíróság 1 év szabadságvesztés büntetésre ítéli, és 2 évre eltiltja bármi olyan foglalkozás gyakorlásától, vagy egyéb tevékenységtől, amelynek keretében 18. életévét be nem töltött személy nevelését, felügyeletét, gondozását, gyógykezelését végzi” – hangzott el az ítélethirdetéskor.
A vádirat szerint a színész a 2015-ös különválása után a láthatások alatt többször is részegen, agresszívan viselkedett a fiával.
A tárgyaláson a bíró a gyerek vallomásából is idézett, ami horrorisztikus részleteket tárt fel. A fiú elmondása szerint apja nemcsak megpofozta és ököllel combon ütötte, de egyszer a jelenlétében kísérelt meg öngyilkosságot, máskor pedig ittasan ült a volán mögé.
„Arra is emlékszem, hogy beült a kocsiba és rászólt a Vivi, hogy így nem vezethetsz, azt mondta, hogy nem érdekel, aztán belehajtott a fába.”
A bíróságon egy orvosszakértő is beszélt, aki szerint Molnár Gusztáv személyiségét nárcisztikus és antiszociális vonások jellemzik, az alkohol pedig csak felerősíti a meglévő személyiségzavarát.
A színész a bíróság előtt nem tett teljes beismerő vallomást, az utolsó szó jogán ugyanakkor elismerte, hogy súlyos károkat okozott a fiának.
„Olyan károkat okoztam a fiamnak, ezt elismerem, ami neki alapvetően az egész életében küzdenie kell vele. Tehát hogy az milyen pofon volt, vagy miért adtam, vagy kiprovokálták belőlem, vagy nem az tök mindegy. Kapott pofont” – mondta Molnár Gusztáv.
Februárban elfogatóparancsot adtak ki a színész ellen, aki akkor éppen Cipruson tartózkodott. Hazatérésekor a repülőtéren fogták el, és bilincsben vitték a bíróságra. Erről korábban így nyilatkozott: „van ilyen vezetőszár is hozzá, és akkor megbilincseltek, rabszállító kocsi.”
Az RTL riportját itt lehet megnézni:
Bűnösnek mondta ki a Gödöllői Járásbíróság Molnár Gusztávot kiskorú veszélyeztetése miatt, és egy év, két évre felfüggesztett börtönbüntetésre ítélte a színészt, aki az utolsó szó jogán arról beszélt, borzasztóan szégyelli, amit a kisfiával tett – számolt be kedd este az RTL Híradó.
A börtönbüntetés mellett a bíróság két évre eltiltotta a színészt minden olyan foglalkozástól vagy tevékenységtől, amelynek keretében 18 éven aluliak nevelését, felügyeletét vagy gondozását végezné.
Regisztrálj, vagy lépj be, hogy tovább tudd olvasni a cikket!
Kajdi Csaba Magyar Péternek: Ne rohangáljon videókamerával, viselkedjen miniszterelnökként
Kajdi Csaba az RTL Reggeliben értékelte a kormányfő nyilvános szerepléseit, és komoly kritikát fogalmazott meg. Az influenszer szerint a miniszterelnöki pozícióhoz méltóságteljesebb kommunikáció illene a kampányidőszak után.
Kajdi Csaba szerint Magyar Péternek fel kell hagynia a kampányban megszokott, harcias fellépéssel, és a pozíciójához méltóbb, államférfiúi viselkedést kellene tanúsítania. Az influenszer az RTL Reggeliben beszélt arról, hogy bár alapvetően megnyugtatja az ország új, Európa-barát iránya, a miniszterelnök kommunikációs stílusát problémásnak tartja – szemléz a Story.
„Hogy a kommunikációja mennyire agresszív, vagy kevésbé az... És hogy feladata-e egy videókamerával rohangálnia egy miniszterelnöknek…. Szerintem ennél ő magasabb pozícióban van. Most már úgy kell viselkedni mint egy miniszterelnöknek” – fejtette ki Kajdi, aki szerint a kormányfő viselkedése egyfajta feldolgozási folyamat eredménye lehet.
„Ez egy poszttraumás stressz lehet, amit ő átél, mert amit elszenvedett, azt kevesen éltük volna túl. Ő ezt most így hiperventillálja ki. De remélem, hogy meg fog nyugodni, és egészen más kommunikáció lesz.”
A bírálat mellett ugyanakkor elismerően beszélt a kormány külpolitikai irányváltásáról. Kifejezetten pozitívnak tartja, hogy Magyar Pétert az európai vezetők, köztük Emmanuel Macron is fogadják. „Az az irány, ahová Magyarország most tart, nagyon megnyugtat. Visszavezetett minket a nagy európai családba, ahová tartozunk. Engem ez megnyugtat, jó iránynak tartom” – fogalmazott.
Kajdi Csaba a saját közéleti szerepéről is beszélt, hangsúlyozva, hogy a jövőben is független és kritikus kíván maradni. „Nekünk, influenszereknek, akik hitelesek és nem megvehetők, ez a dolgunk” – mondta, majd kritikával illette azokat a celebeket, akik szerinte a kormányváltás után hiteltelenné váltak.
„Nagy csalódást jelentettek azok az emberek, akik beálltak a propaganda mögé, majd eltűntek. Tehát ha én április 12-e előtt rettegtem az ukrántól, akkor azt gondoltam, hogy én azután is rettegni fogok, és nem mint egy Kulcsár Edina vagy Vasvári Vivien, vagy bárki, aki lecserélte a fideszes pólót egy ocelotra...”
Az influenszer arról is beszélt, személyesen mekkora megkönnyebbülést jelentett számára a politikai változás.
A 16 évig tartó Orbán-kormány időszakát olyan élményként írta le, mintha végig a víz alatt lett volna.
„Olyan érzés, mintha feljöttem volna a víz alól, és nagy levegőt vehettem. Most fellélegzem” – mondta, hozzátéve, ha nem történt volna meg a kormányváltás, fontolóra vette volna, hogy elhagyja az országot. „Az európaiságomat féltettem volna, én azt választottam volna.”
Kajdi Csaba szerint Magyar Péternek fel kell hagynia a kampányban megszokott, harcias fellépéssel, és a pozíciójához méltóbb, államférfiúi viselkedést kellene tanúsítania. Az influenszer az RTL Reggeliben beszélt arról, hogy bár alapvetően megnyugtatja az ország új, Európa-barát iránya, a miniszterelnök kommunikációs stílusát problémásnak tartja – szemléz a Story.
„Hogy a kommunikációja mennyire agresszív, vagy kevésbé az... És hogy feladata-e egy videókamerával rohangálnia egy miniszterelnöknek…. Szerintem ennél ő magasabb pozícióban van. Most már úgy kell viselkedni mint egy miniszterelnöknek” – fejtette ki Kajdi, aki szerint a kormányfő viselkedése egyfajta feldolgozási folyamat eredménye lehet.
Regisztrálj, vagy lépj be, hogy tovább tudd olvasni a cikket!
A 75 éves énekesnő hetek után magához tért, de továbbra is egy portugáliai kórház intenzív osztályán ápolják. A sztárt bélműtétje utáni szövődmények miatt tartották mesterséges kómában, orvosai a teljes felépülésében bíznak.
Felébredt a kómából Bonnie Tyler, de állapota továbbra is súlyos, ezért menedzsmentje az összes közelgő koncertjét lemondta. A 75 éves énekesnőt továbbra is a portugáliai Faro egyik kórházának intenzív osztályán ápolják, miután hetekig mesterséges kómában tartották.
A hírt a világsztár csapata a The Sun című lapnak erősítette meg, a közleményt a Blikk is idézte. Eszerint az énekesnő állapota javuló tendenciát mutat, de a teljes gyógyulás még időbe telik.
„Bonnie már nincs kómában, de az állapota továbbra is súlyos. Bár javulóban van, a felépülési folyamat lassú.”
Az orvosok ugyanakkor teljes felépülésre számítanak.
A menedzsment a rajongók türelmét és megértését kérte, és egyúttal köszönetet mondott a rengeteg támogató üzenetért.
„Szeretnénk mindenkinek megköszönni a hatalmas támogatást és aggodalmat a világ minden tájáról.”
Az énekesnő múlt csütörtökön a szegedi Deja Vu Fesztiválon lépett volna fel.
A walesi énekesnőt május elején, portugáliai otthonában érte a rosszullét, ahonnan életveszélyes bélperforációval szállították kórházba. A sürgősségi műtétet követően súlyos fertőzés támadta meg a szervezetét, a fellépő szövődmények miatt újra kellett éleszteni, orvosai ekkor döntöttek a mesterséges kóma mellett.
Felébredt a kómából Bonnie Tyler, de állapota továbbra is súlyos, ezért menedzsmentje az összes közelgő koncertjét lemondta. A 75 éves énekesnőt továbbra is a portugáliai Faro egyik kórházának intenzív osztályán ápolják, miután hetekig mesterséges kómában tartották.
A hírt a világsztár csapata a The Sun című lapnak erősítette meg, a közleményt a Blikk is idézte. Eszerint az énekesnő állapota javuló tendenciát mutat, de a teljes gyógyulás még időbe telik.
Regisztrálj, vagy lépj be, hogy tovább tudd olvasni a cikket!
Gáspár Evelin a külügy után a Corvinuson folytatja, politológiát tanul
Gáspár Győző lánya a Budapesti Corvinus Egyetemen kezdett politikatudományi tanulmányokba. Az első félévét sikeresen zárta, amit egy Instagram-történetben jelentett be.
Új fejezetet nyitott az életében Gáspár Evelin: miután a tavaszi választásokat követően távozott a Külgazdasági és Külügyminisztériumtól, most a Budapesti Corvinus Egyetemen folytatja tanulmányait politikatudomány szakon.
Legfrissebb Instagram-történetéből az derül ki, hogy sikeresen zárta az első félévét. A posztolt fotó tanúsága szerint a magyar politikai rendszer, az összehasonlító politikatudomány, valamint a társadalmi csoportok és viszonyrendszerük nevű tantárgyakból is sikeres vizsgákat tett – írta a 24.hu.
„Legszebb szülinapi ajándék: sikeres első félév az egyetemen” – osztotta meg a közösségi oldalán.
Gáspár Evelin néhány hónapja Szijjártó Péter miniszter kommunikációs stábjában kapott pozíciót.
Sajtóreferensként a tárcavezető közösségimédia-platformjait szerkesztette egészen idén áprilisig.
A minisztérium akkor megerősítette a foglalkoztatását, és a kinevezést Gáspár szakmai hátterével indokolta. Paczolay Máté, a tárca szóvivője a szakmai tapasztalatokat sorolva azt nyilatkozta, Gáspár Evelinnek a csapatban a helye.
„Magyar és luxemburgi egyetemi végzettséggel, angol és francia felsőfokú nyelvvizsgával, egyéves európai parlamenti gyakorlattal, valamint kétéves televíziós szerkesztői múlttal helye van a csapatban. Örülünk, hogy nálunk dolgozik” – közölte akkor a szóvivő.
A kinevezését és a sajtóban később megjelent, havi egymillió forintos megbízási díjról szóló híreket élénk vita követte. Munkája során több konkrét esete is a figyelem középpontjába került, például amikor egy angol nyelvű posztjában nyelvtani hibát vétett, vagy amikor egy kampányeseményen szóváltásba keveredett a HVG egyik újságírójával.
A választások után Gáspár Evelin egy búcsúposztban jelentette be távozását, amelyben a Szijjártó Péter melletti munkát megtisztelő lehetőségnek nevezte, és a kritikusainak is üzent. Azt írta, a „károgók” is éltek volna a lehetőséggel.
Új fejezetet nyitott az életében Gáspár Evelin: miután a tavaszi választásokat követően távozott a Külgazdasági és Külügyminisztériumtól, most a Budapesti Corvinus Egyetemen folytatja tanulmányait politikatudomány szakon.
Legfrissebb Instagram-történetéből az derül ki, hogy sikeresen zárta az első félévét. A posztolt fotó tanúsága szerint a magyar politikai rendszer, az összehasonlító politikatudomány, valamint a társadalmi csoportok és viszonyrendszerük nevű tantárgyakból is sikeres vizsgákat tett – írta a 24.hu.
Regisztrálj, vagy lépj be, hogy tovább tudd olvasni a cikket!