SZTÁRVILÁG
A Rovatból

Hosszú Katinka visszaszólt Shane Tusupnak: Megértem, hogy az egóját bántja, hogy nélkülem nem ért el eredményeket

Nem finomkodott Hosszú Katinka, miután exférje és volt edzője, Shane Tusup kiosztotta őt.


Mint azt mi is megírtuk, Shane Tusup alaposan kiosztotta Hosszú Katinkát csütörtökön este a Facebookon. Tusup azt írta: csalódott az úszónőben, aki szerinte nélküle semmire sem ment volna.

shane-tusup-kiosztotta-hosszu-katinkat-egyetlen-dolog-maradt-meg-egy-nagy-szaj/

Hosszú Katinka pénteken délelőtt a Facebook-oldalán reagált volt férje és edzője szavaira.

„Először is sok boldogságot kívánok Shane-nek a családi élethez!”

– kezdi Katinka, majd úgy folytatja:

„Megértem, hogy Shane egoját bántja, hogy a karriérjét tekintve közös munkánk előtt és után sajnos nem tudott eredményt elérni, mint úszó, edző, golfozó vagy boxoló.”

Az úszónő azt is leírja, hogy valóban a Shannel való közös munka alatt érte el a legtöbb eredményt, „mivel egy sportoló 20-as évei számítanak a teljesítő képességük fénykorának”.

„A tényekhez azért hozzátartozik, hogy én már 4 évvel Shane előtt Dave Salóval világbajnok voltam, valamint későbbiekben Petrov Árpáddal is. Layber-Gelencsér Máté aszisztálásával "csak" Európa bajnoki címet sikerült elérnünk, viszont ha a 2020-as tokiói olimpiát nem halasztják egy évet, nagy eséllyel megnyertem volna a két vegyes számot.

Az olimpia halasztását követően, főleg úgy, hogy az utolsó pillanatig nem volt biztos, hogy 2021-ben egyáltalán lesz olimpia, mi közösen úgy döntöttünk Mátéval, hogy a családalapítás és a magánélet többet ér, mint további sikerek hajszolása. Természetesen az úszást ezen időszak alatt nem tudtam elengedni egészen Kamília születéséig” – írja az úszónő, aki azt is hozzátette, hogy a párizsi felkészülésére visszagondolva, az az év arról szólt, hogy példát mutasson, illetve erőt adjon az újdonsült anyukáknak azzal, hogy gyorsan versenyformába lendül.

„A nap végén biztos vagyok benne, hogy a nyugodt magánélet és az idilli családi környezet többet ér bárminél”

– fogalmaz Katinka, aki posztjában arra is kitért, hogy a jelenlegi megnyilvánulásait sem azért teszi, mert a MÚSZ elnöke szeretne lenni, "ahogy azt sokan gondolják”.

„Nem szeretnék elnöki pozíciót, valamint az akadémiáról is lemondtam már egy ideje. Csupán egy egészséges magyar úszótársadalmat szeretnék.

Ugyanakkor megértem azt, hogy a Széchy korszakban károsult jelenleg még jelenlévő sportvezetők ezt nem értik meg. Sokuknak nincs családja, amit nagyon sajnálok. A Magyar Úszósport egy szebb és tisztább közeg lenne, ha ez máshogy alakult volna. Nem pedig az őket ért morális sérelmek és atrocitások végett viszonyulnának az úszókhoz” – zárta posztját az úszónő.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Népszerű
Ajánljuk
Címlapról ajánljuk


SZTÁRVILÁG
Mi történt? Lecserélték az X-Faktor mentorait a második adásban
Az énekesek, mentorok és műsorvezetők helyet cseréltek, a megszokott rend felborult. A játékos hangulatot néhányan kifejezetten élvezték.
F. O. - szmo.hu
2025. szeptember 14.



Az egyik idei jelentkező, Horváth Éva különleges kívánsággal állt elő az RTL X-Faktor című tehetségkutatójának legutóbbi válogatóján: duettet szeretett volna énekelni Gáspár Lacival. A mentor azonnal igent mondott, a közös produkció pedig váratlan eseményeket indított el.

Majka mikrofont ragadott, és átvette a műsorvezetők szerepét. „Hölgyeim és uraim, Isten hozta önöket az X-Faktor első előadójában!” – jelentette be a rapper. Ezzel párhuzamosan a háttérben Miller Dávid és Pápai Joci is reagáltak a helyzetre: ha már Majka elvette a szerepüket, úgy döntöttek, ők is kipróbálják magukat a mentorszékekben. Dávid Gáspár Laci, Joci pedig Majka helyét foglalta el.

A szokatlan szerepcsere után kezdődtek a produkciók. A miskolci Dögös Boti azt hitte, hogy Tóth Gabi és Puskás Peti ülnek vele szemben, mert Majkáék direkt rossz neveket mondtak be neki. Végül továbbjutott, ám úgy búcsúzott: „Ezek után nem fogom szeretni Tóth Gabit…”

Miller Dávid is élt az alkalommal: leállított egy produkciót, pusztán azért, mert mindig is szerette volna kipróbálni, milyen érzés ez a helyzet. Dávidék a végén elárulták, hogy sokkal jobb volt a mentor székben. Petiék azonban az ellenkezőjét közölték: nekik éppen elég volt a sok állásból, és szerintük unalmas kint lenni. A jelentkező pedig továbbjutott.

Tóth Andi pozitívan élte meg az ideiglenes változást. „Végre nem nyomtak el, mellettük szinte ragyogtam” – fogalmazott.

A székcsere mindössze két produkció erejéig tartott, ezt követően mindenki visszatért az eredeti helyére. Gáspár Laci később elárulta: rossz érzés volt kívülről figyelni, ahogy más ül az ő székében.

(via Blikkrúzs)


Link másolása
KÖVESS MINKET:

SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Sztárbox: A férfi nehézsúlyban a harmadik menetben bedobták a törölközőt
Radics Peti és Lakatos László összecsapásán elég hamar kiderült, hogy ki bírja jobban a tempót.


Meglepetést hozott a Sztárbox férfi nehézsúlyban, ahol a második negyeddöntő győztese Lakatos László lett, ellenfele bedobta a törölközőt.

Erősen indult a Sztárbox második adása: Gáspár Evelin és Szorcsik Viki lépett elsőként ringbe, és végig keményen küzdöttek egymással. A nézők egy lendületes mérkőzést láthattak, amit végül Evelin nyert meg egyhangú pontozással.

Utánuk a férfi nehézsúly kategória következett: Radics Peti tartalomkészítő és Lakatos Laci humorista csapott össze. A küzdelem előtt mindketten nyugodtan készülődtek az öltözőben, és abban is egyetértettek, hogy a meccs után együtt mennek el vacsorázni. Lakatos Laci még egy dalrészlettel is üzent a feleségének: a Die With a Smile című számot énekelte.

A mérkőzés elején egyikük sem siette el a támadást, de később Radics elvesztette az egyensúlyát és elesett. A kommentátorok eközben Lakatos Laci mozgását dicsérték.

A második menetben Radics már erősen elfáradt, de még így is sikerült egy pontos ütést bevinnie.

A harmadik menetre egyértelműen Lakatos bírta jobban a tempót, a végén pedig Radics stábja bedobta a törölközőt.

A mérkőzést így Lakatos Laci nyerte meg a harmadik menet végén - írja a Blikk.


Link másolása
KÖVESS MINKET:


SZTÁRVILÁG
A Rovatból
„Kiderült, hogy engem szeretnek” – 10 milliót gyűjtöttek Laár Andrásnak három nap alatt, megható vallomást tett a zenész
Hangsúlyozta, hogy nem nagy összegeket küldtek neki, hanem sok kis adományból gyűlt össze a teljes támogatás.


Laár András a múlt héten a közösségi oldalán fordult segítségért rajongóihoz, miután saját bevallása szerint olyan súlyos anyagi helyzetbe került, hogy már üzemanyagra sem maradt pénze. A KFT egykori zenésze elmondta, hogy teljesen eladósodott, ráadásul a 130 ezer forintos nyugdíjához sem fért hozzá.

A story.hu most arról számolt be, hogy Laárt támogatói három nap alatt tízmillió forinttal segítették meg. A zenész a Tények Plusz műsorában beszélt erről, ahol többször is elérzékenyült.

„Nagyon meghatott engem ez” – fogalmazott.

Hangsúlyozta, hogy nem nagy összegeket küldtek neki, hanem sok kis adományból gyűlt össze a teljes támogatás.

„Kiderült, hogy engem szeretnek… Akik úgy érzik, hogy hálásak nekem, azok hálásak értem. A kis pénzükből még egy ezrest odaadnak…”

A portál szemléje szerint Laár Andrást az utóbbi időben a családja is elutasította. Gyerekei csak akkor lennének hajlandók újra kapcsolatba lépni vele, ha megszabadulna az alkohol- és kábítószer-függőségtől. A zenész viszont azt mondja, soha nem ivott, és nem élt drogokkal, ezért – többek között – a rehabilitációra vonatkozó kérésüknek sem kíván eleget tenni.


Link másolása
KÖVESS MINKET:


SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Horváth Tamás feleségének ruháján pörög az internet: a legtöbben kiakadtak a bizarr szett láttán
A Sztárban Sztár All Stars vasárnapi adásán Péterfi Andrea figyelemfelkeltő szettben tűnt fel a nézőtéren. Ruháján férje, Horváth Tamás mosolygó arca virított elöl-hátul.
Szerző: GJ - szmo.hu
2025. szeptember 15.



Horváth Tamás felesége, Péterfi Andrea a Sztárban Sztár All Stars vasárnapi adásában egy különleges összeállításban jelent meg a nézőtéren. A 33 éves énekes most versenyzőként szerepel a műsorban, és Andika ezúttal is elkísérte.

Az adás előtt Tamás mutatta meg a közösségi oldalán, hogy mit visel a felesége. A testhezálló ruha elöl és hátul is az énekes mosolygó arcát ábrázolta, felesége mellei és ágyéka, valamint feneke magasságában.

„Bár az én rucimat überelni nem tudja, de azért ma Andika is odaver neki rendesen” – mondta viccesen Horváth Tamás.

A különleges szettet a Reddit hazai celebekkel és influenszerekkel foglalkozó alfórumán is vitatja az internet népe. Többen kritikus véleményt fogalmaztak meg a ruhával kapcsolatban. A szett vegyes fogadtatásban részesült, de leginkább negatív hozzászólások érkeztek.

„Akkor most a Tomiból akarata ellenére seggfej lett?” – kérdezi a fotó láttán egy hozzászóló.

Néhány másik azt írja, „ez meglehetősen ízléstelen”, „Ez a nő nem normális, konkrétan infantilis... nem tudom, a Tomi hogy nem hagyta meg ott”, vagy „Futóbolond”.


Link másolása
KÖVESS MINKET: